Verliefd stel zoekt veilige woonruimte INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Mijn vrouw knokt tegen depressies, ik voor onze relatie. www.psychischegezondheid.nl ledereen mentaal weerbaar GReeNTEAC6- m Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 augustus 2011 De Faam pagina 20 INFORMATIEF OVERHEID AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Hekweide 4, het bouwen van een kap op de garage, (28-7); Domburg - Aanloop 26, het wijzigen van het bestemmingsplan, (26-7); - Brouwerijweg 6, het gedeeltelijk slopen en opnieuw bouwen van een hotel en het handelen in strijd met bestemmingsplan, (22-7); - Prinsepark 44, het vervangen van de berging en het aanbou wen van een veranda, (26-7); Gapinge - Dorpsstraat 52, het kappen van een boom (22-7); Grijpskerke - Freaerik Barbarossaweg 1het veranderen van de gehele in richting of de werking daarvan (pluimveestallen), (27-7); Koudekerke, - Karreveld 37, het veranderen van de gehele inrichting of de werking daarvan, (13-7); - Dishoek lóa, het uitbreiden van een recreatiewoning, (27-7); - Thorntonlaan 2, het kapen van 3 bomen, (27-7); Meliskerke - Beukelmanstraat 16, het plaat sen van een dakkapel en het bouwen van een aanbouw, (21-7); - Mariekerkseweg 2, het slopen van een wagenhuis, (21-7); Vrouwenpolder - Fort den Haakweg 1 1 a, het bou wen van een woning, (21-7); Westkapelle - Zuidstraat 1 34, het veranderen van de voorgevel, (22-7); Zoutelande - Molenweg 72a, het uitbereiden van een bedriifsunit, (22-7). De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat net college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Eb en Vloed 5, het plaatsen van een tuinhuis, (19-7); Koudekerke - Galaeweg 5, het slopen van as besthoudende gevelpanelen van een loods, (26-7); Westkapelle - Hogeweg, het verlagen van een eiland en het verbreden van een geul in natuurgebied Westkapelle Vroon, (26-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). De vergunning en de bij behorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingspro cedure) Wij zijn van plan de volgende omgevingsvergunning te verlenen: Gri|pskerke - Middelburgseweg 33, het bouwen van een woning; Koudekerke - Middelburgsestraat 1 24, het bouwen van een stal; Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ont werp omgevingsvergunning, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 3 augustus t/m 13 september 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met Loes Donders, tel. (0118) 555230. Wij maken u erop attent dat u pas be roep kan indienen tegen het defini tieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belanghebbende bent. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Opening stijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 1 9.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een qroot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden VERKEERSMAATREGEL ^Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbe- sluit om het parkeren te verbie den op een aan de Nieuwlandseweg 31 te Ar- nemuiden gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is be stemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 15 september 201 1 bij burge meester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemoti veerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzienin- genrechter bij de rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten ge heven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van Vergunning verlening en Handhaving, Stads kantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg ter inzage. AANVRAGEN OMGEV1NGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvragen om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Mortiereboulevard 36: afbouwen cascowinkelruimte (22-7) Noordweg 516: bouw dressuurhal (22-7). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het Stadskantoor, Ka naalweg 3 te Middelburg, tele foon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol- ende omgevinqsvergunningen, ebben verleena(tussen haakjes staat de datum van verzending): Segeersstraat 26: wijzigen voorgevel (21-7). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het be sluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningenrech ter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene be palingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de vol gende aanvraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Spinhuisweg 123: uitbrei den dakkapel aan voorzijde woning Nieuwe uiterste beslisdatum: 1 september 201 1 KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING(EN) Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevings recht (Wabo) voornemens zijn vergunning te verlenen: Damplein 23: aanbrengen bouwkundige aanpassingen i.v.m. brandveiligheidsmaatre gelen bestaande uit de activi teiten Bouwen en wijzigen Rijksmonument. Herengracht 22: isoleren kap en inbouwen badruimte, bestaande uit activiteiten Bou wen en wijzigen Rijksmonu ment. Herenstraat 12: aanbren gen dakhaken, bestaande uit activiteiten Bouwen en wijzi gen Rijksmonument. Kanaalweg 22: plaatsen bebording in en om station Middelburg, bestaande uit ac tiviteiten Bouwen én wijzigen Rijksmonument. Lange Delft: aanbrengen sfeerverlichting Lange Delft, be staande uit activiteiten Bouwen en wijzigen Rijksmonument. Rotterdamsekaai 7:aan- brengen raamventilator raam eerste verdieping, bestaande uit activiteiten Bouwen; wijzi gen Rijksmonument en strijdig tebruik bestemmingsplan, egeersstraat 13: verbou wing pand, bestaande uit acti viteit Bouwen; wijzigen Rijksmonument en strijdig ge bruik bestemmingsplan. een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeuren, on dertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvra ger) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw be kijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep aaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo- ige voorziening gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 3 augustus 2011 Burgemeester en wethouders van Veere MBMNMMMMi Voor mondelinge zienswijze, te lefoonnummer (01 18) 67 52 27. De aanvraag, de ontwerpbe schikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 4 augustus 201 1 gedurende zes weken (tot en met 14 september 201 1) ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor, Ka naalweg 3 te Middelburg. Gedu rende genoemde termijnlcan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het ri sico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelij kerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Grot» Qdvortontio Bijna 135.000 mensen zijn manisch- depressief. Steun hen en hun familie. Geef op GIRO 4003. FONDS PSYCHISCHE GEZONDHEID www.SOSnoordzee.nl DEZONNEBLOEM De Zonnebloem kleurt je wereld. Ook bij jou in de buurt. De Zonnebloem Is op zoek naar mensen die dicht bi) huis Iets willen betekenen voor een ander. Als vnjwillieer of als donateur. Doe mee: word vrijwilliger of donateur Ki|k op Kww.zonnebloem.nl of bel met 0900-50001000.

de Faam | 2011 | | pagina 20