Berg op voor wens IRj GROETJES UIT... Keuken geeft reischeques weg aan Goes en Middelburg Nieuwbouw? Al het nieuws tussen voor- en achterwielen is te vinden op onze site REISCHEQUE t.w.v. 750/ REISCHEQUE t.w.v. 1.250/ Kampioen STEÏNHAUS REISCHEQUE t.w.v. 1.750,-* Autonieuws Start cultureel seizoen Verwenmiddag Blij met mij Puzzel rit Herinrichting ver gevorderd Tennistoernooi voor senioren A.S. ZONDAG OPEN IN: J I L Geopend in o.a.: GOES, Marconistraat 28 (Meubelboulevard Goes), 0113-22 70 77 MIDDELBURG, Mortiereboulevard 28 (Woonboulevard Mortiere), 0118-60 66 90 Kijk voor adressen en openingstijden op www.keukenkampioen.nl ïïluit je winst! STEÏNHAUS: KEUKENS UIT EIGEN FABRIEK Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 augustus 2011 De Faam pagina 13 Nieuwbouw, verbouwing of een nieuw bedrijf? Laat het, net zo als Panta Rhei in Vlissingen, weten aan de redactie van De Faam via: 0113-274024 Of stuur het via: www.de-faam.nl Middelburg De belangstelling voor kunst en cultuur is nog steeds groeiende. Daarom brengt de Vrije Academie ook dit najaar een boeiend colle geprogramma. De cursus die wordt aangeboden heet: Mooiste Kunst aller tijden. De lessen worden gegeven in het Zeeuws Museum. Aan melden hiervoor kan via de website. Hier is tevens het complete aanbod te vinden. www.vrijeacademie. nl Middelburg Lachen staat centraal op de verwenmiddag voor vrou wen met kanker op dinsdag 23 augustus. Er worden ver schillende workshops gehou den, onder andere manicure, make-up en een lachsessie. Het begint om 13.00 uur in het ROC gebouw aan de Ravensteijnweg 1 in Middel burg. De toegang is gratis. Aanmelden kan via info@ pro-coaching.nl. Middelburger Peter Vreug- denhil (40) is van plan om met zijn kameraad Remko Bakelaar (39) in januari 2012 de bijna zeven kilometer hoge berg Aconcagua te beklim men. Voor hun expeditie in het Argentijnse Andesge- bergte zoekt het tweetal naarstig naar sponsors die een goed doel willen steunen. Marcel van der Voort Middelburg Wij hebben al een jaar het plan om die berg te gaan beklimmen. Technisch gezien is het niet zo'n hele moeilijke berg. Wij hebben een cursus bergbeklimmen ge volgd. En onlangs ben ik met mijn gezin naar Frankrijk ge weest. Daar heb ik veel in de bergen gewandeld om te oe fenen", begint Vreugdenhil te vertellen. "De komende beklimming duurt drie weken en wij gaan niet helemaal op ons zelf. Dat is te gevaarlijk vanwege de hoogte en kans op ziektes. Waarschijn lijk gaat de ervaren alpinist René de Bos met ons mee. Ik verwacht dat wij ook stijgijzers nodig hebben als we over glet sjers willen", voegt hij eraan toe. Vreugdenhil en Bakelaar ken nen elkaar al vanaf de middel bare school en zijn vrienden gebleven. Als voorbereidin gen doen ze conditietraining. Vreugdenhil: "Ik probeer het laatste half jaar zoveel mogelijk te wandelen." Hij laat weten dat ze verschillende goede do len hebben onderzocht of het bij hun past. "Bij 'Stichting Doe een wens' kregen wij het goede gevoel. Dat spreekt veel men sen aan. Bovendien willen wij de ongeveer vijfduizend euro kostende wens het liefst in de regio ingevuld zien. Alle kosten voor de reis betalen wij zelf. We zoeken sponsors die de wens mogelijk gaan maken", besluit Vreugdenhil. www.aconcagua2012.nl Arnemuiden Motor en Autoclub de Zeeu wen houdt op donderdag 4 augustus in samenwerking met camping de Witte Raaf een puzzel-gezelligheidsrit voor het hele gezin. Hier aan kan iedereen meedoen met auto, motor of scooter. Voor de beginnende rijder is er een eenvoudige route uitgezet in het gebied rond Arnemuiden. Inschrijven kan op 4 augustus van 18.30 tot 19.00 uur bij camping de Witte Raaf aan de Muiden- weg 3. Iedere deelnemer ont vangt een leuke prijs. Vlissingen De herinrichting van de Walstraat en de Sint Jacobs- straat is al ver gevorderd. Als het werk aan de Walstraat Midden is afgerond, wordt in het najaar de nieuwe be strating in één keer gevoégd. Hierdoor is zeker dat de voegen overal dezelfde kleur hebben. Eind vorig jaar is de bestrating van de Walstraat en de Sint Jacobsstraat ver nieuwd. De verouderde be- tontegels zijn vervangen door nieuw straatmateriaal. Aan de gevelzijde is gebakken materiaal aangebracht en in het midden gedeelte ligt nieuw natuursteen. De bestrating geeft het geheel een warme uitstraling en sluit meer aan bij de historische bebouwing. Ook al het straat- meubilair, zoals lichtmasten en afvalbakken zijn vernieuwd. In het najaar van 2011 wordt de natuursteen in de Walstraat en de Sint Jacobsstraat voorzien van een definitieve voeg. Daar mee krijgt het dezelfde uitstra ling als de Kleine Markt. Domburg Tennisvereniging Domburg houdt op woensdag 17 augus tus een Seniorenplus eendaags toernooi voor leden en niet le den in de categorie 7, 8 ,9 50 (DD, HD en GD). Er wordt gespeeld op smash court, dat vergelijkbaar is met gravel. Het begint om 9.30 en eindigt om 17.00 uur. Deelname kost 8,00 euro inclusief koffie of thee en lunch. Opgeven via de website. www.ltcdomburg.nl www.deweekkrant.nl/auto - St. ikËËÉi De Aconcaqua in Argentinië is een uitdaging voor Peter en Remko. FOTO: P.R. Bij aankoop van een keuken tussen 5.000,- en 10.000,-: Bij aankoop van een keuken tussen 10.000,- en 15.000,-: MIDDELBURG Actie geldig bij aankoop van een complete keuken. Niet geldig in combinatie met andere acties en/of aanbiedingen. Vraag naar de voorwaarden in de showroom. 20% goedkoper dan andere topmerkeni DE BESTE DUITSE KEUKEN Alleen verkrijgbaar bij: Bij aankoop van een keuken boven de 15.000,-: NU VOOR Met 30 vestigingen is Keuken Kampioen een van de snelst gegroeide keukenformules van Nederland, en nog lang niet uitgegroeid. Bent u op zoek naar uw droomkeuken? Dan helpt Keuken Kampioen u graag op weg. Laat u op uw gemak adviseren over de vele opstellingen, de laatste trends, het meest uitgebreide assortiment aan topapparatuur en de vele kleuren en mogelijkheden. Keuken Kampioen heeft een collectie Steinhaus-keukens ontwikkeld die voldoet aan zijn hoge kwaliteitseisen. Deze keukens komen namelijk uit onze eigen fabriek. En we zijn daarbij de prijs niet uit het oog verloren. Steinhaus- keukéns zijn dan ook 20% goedkoper dan andere topmerken. STEÏNHAUS VELLA Déze tweedelige hoekkeuken met Whirlpool-apparatuur is echt gemaakt voor een tijdloze smaak. Het zachte magnolia combineert op natuurlijke wijze met de volledig greeploze kasten in donker rift eiken en het werkblad in warme steenstructuur. Deze keuken heeft alles: een combi-oven, een koffiemachine en een kraan uit de collectie van Job. De greeploze fronten van de kasten en lades in de kleur magnolia maken de keuken tot de blikvanger in menig interieur.

de Faam | 2011 | | pagina 13