Kermis Middelburg KIES MAAR UIT! Alle bloemen 2.50 per bos 3 bossen 7.00 Natuur halfuurtje voor peuters Parclouce Omdat de cliënt centraal staat ^jViilac/efphi. bloemen Josten en Smits lanceren de scherpzinnige en sexy Denise de Wit Geef üw mening... Actie geldt voor het gehele assortiment verpakte bossen bloemen, o.a.: rozen (10 per bos) in diverse soorten en kleuren gerbera's in diverse kleuren, groensoor- ten, zomerbloemen en nog veel meer! www.miesbloemenplus.nl Win een boek 10STEH SWHS OPGELICHT Middelburg met allerlei circusacts in beweging Na weken van breken, timmeren, verven en opruimen is het eindelijk zover! Vanaf donderdag 28 juli zijn wij geopend en hangt er een geweldige collectie van o.a. Bengh per Principesse, Borxz, Muy Malo, Noppies, Reset, Scotch Shrunck, Scotch R'belle, Sevenoneseven, Tuuf's World, Z8. Langeviele 12 4331 LT Middelburg Tel. 0118 62 33 89 www.pardoucekinderkleding.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juli 2011 De Faam pagina 7 www.deweekkrant.nl/actie Oostkapelle Bij museum Terra Maris aan de Duinvlietweg 6 in Oostkapelle is er op donderdag 4 augustus het natuur halfuurtje Zoem, zoem een bloem voor peuters. Met vrolijk gekleurde blokken als zitjes, een verhaaltje, een dansje, een beetje schmink en een onderzoekje in de tuin, staat de bloem centraal. Het begint om 11.00 uur. Deelname kost entreeprijs museum, kinderen tot vier jaar gratis. Meer infor matie via 0118-582620 of via de website van Terra Maris. www.terramaris.nl Middelburg Middelburg in Beweging is van maandag 8 tot en met vrijdag 12 augustus actief met zomeractiviteiten voor de kinderen van 4 tot en met 14 jaar. De activiteiten be ginnen om 13.00 en duren tot 16.00 uur in de wijken Magistraatwijk, Dauwen- daele, Stromenwijk, Cen trum en Klarenbeek. Dit jaar is er een bijdrage van het jeugdige gezelschap Circus Knal! Het vakantie-evene ment Middelburg in Bewe ging trekt zomers veel kin deren naar de activiteiten in de stad. Vooral het sportieve aandeel in het programma slaat aan. In ieder genoemde wijk mogen de deelnemers mee doen aan voetbalboarding. In een grote opblaasbare voetbal boarding zijn verschillende vier tegen vier toernooitjes. Vooraf inschrijven is niet nodig. Onder deskundige begeleiding kunnen de deelnemers oefenen met di abolo's, loopballen en andere circusmaterialen. Samen met Circus Knal! kunnen de kinde ren dagelijks om 15.00 uur een echte circusvoorstelling geven. Circus Knal! is een jeugdcircus met jongleeracts, ballen, ringen, kegels, vuurkegels, minibikes, normale éénwielers, hoge één- wielers en streetstyle éénwielers. De door de gemeente Middel burg ingehuurde circusarties ten willen zoveel mogelijk het circus samen met de be- zoekertjes doen. De groep bestaat uit Rosan, Ruurd en Tjaard Reusken, Bas, Bart en Bo Beugels. "Wij zijn nooit met Knal! begonnen, Knal! is met ons begonnen", meldt één van de artiesten. Middelburg in Beweging is maandag op het grasveld aan de Spinhuisweg in de Magistraatwijk; dinsdag op het grasveld Drie heuvels in Dauwendaele; woensdag grasveld IJsselstraat in de Stromenwijk; donderdag op het grasveld Koepoortlaan in het centrum en vrijdags tenslotte op het grasveld J. Postkwartier in Klarenbeek. Deelname is gratis. Walcheren leeft, Walcheren bruist. En De Faam schrijft daarover. Maar ook lezers hebben er een mening over. Deze kunnen ze kwijt op onze website. De Middelburgse kermis is van vrijdag 5 tot en met donderdag 11 augustus. Er komen zevenender tig attracties op de Markt en Plein 1940. Marcel van der Voort Middelburg Op de jaarlijkse kermis staan attracties voor jong en oud. Het evenement in Middel burg staat al jarenlang goed bekend om de aantrekke lijke attracties in de catego rie grootvermaak. Zoals dit jaar de Booster, Spookhuis Thriller, Future Dance Break Dance, Autoscooter, Around the World, Chaos en Flying Bob. Tijdens deze editie zijn er wederom veel speel- en gokattracties. Waaronder Fun Plates, Hit 'n Win, Vuilnisbakkenspel, Lucky Cranes,Eendjes, Lijn trek, Holly Cranes, Jackpot, Bussensport, Skeeball, Fo- toschietsalon, Schuivenspel, Robin Hood, Rollo, Ballen- fontein, Kop van Jut, Aqua Op de jaarlijkse kermis staan attracties voor jong en oud. FOTO: JASPER KARMAN Blasta en het Voetbalspel. Voor de kinderen komen er slechts drie attracties: buggy's, draai molen en mini cars. Op de kermis zijn sinds jaar en dag de gebakskraam, suikerspin, ijs, paling, snacks en snoepkraam. Tegenwoordig zijn er ook de Spaanse Churros en Vietna mese hapjes. Tijden De kermis is te bezoeken op vrijdag van 15.00 tot 24.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 1.00 uur en zondag van 13.00 tot 23.00 uur. Van maandag tot en met donderdag is de kermis van 10.00 tot 24.00 uur open. Markten De zaterdagmarkt van 6 au gustus en de weekmarkt van 11 augustus verhuizen vanwege de kermis van de Markt naar het Damplein. De woonwagens en kermistrucks staan op het Hof van Tange. Stichting Philadelphia Zorg is een landelijke organisatie voor mensen met een verstandelijke beperking die zorg en/of ondersteuning nodig hebben. Vanuit een christelijke visie willen wij er aan bijdragen dat mensen met een verstandelijke beperking het beste uit zichzelf kunnen halen. Philadelphia Zorg Zuidwest biedt onder steuning op het gebied van wonen, dag besteding, leer-/werktrajecten, logeren en ambulante begeleiding. Wij hebben o.a. locaties in Heinkenszand, Zoutelande, Koudekerke, Middelburg, Goes, Terneuzen en Vlissingen. Heeft u vragen, of wilt u de mogelijk heden bespreken die wij binnen Zuidwest kunnen bieden? Dan kunt u bellen naar (0118) 61 71 22. PHILADELPHIA ZORG ZUIDWEST T (0118) 61 71 22 E zuidwest@philadelphia.nl www.philadelphia.nl/zuidwest Het beste uit jezelf £>akHj~ Kinderkleding

de Faam | 2011 | | pagina 7