Poëzie, Berlijn-Walcheren Walcheren-Berlijn DJ's op het podium Dancetour Goes Fietsen of wandelen langs kunstwerken i^i/eeltjejans eeltjeji 't Mosselpak'uus Uitzonderlijk ontwerp van zilver, zirkonia's en zoetwaterparel nu 19,99 werkenbijwoonzorg.nl HEERLIJKE ZOMER CITROENBAVAROISETAART 8,50 WALNOOTKOEK €1,25 ZEEUWS LANDBROOD €1,40 5 KRENTENBOLLEN €1,35 Verkoop van hang- en bodemcultuurmosselen Verkrijgbaar in onze winkel o.a.: NU OOK VERKOOPPUNT IN ZIERIKZEEl Ring Rimini met superkorting Préludes van Claude Debussy www.neeltjejansmosselen.nl Onze missie is helder, mensen zo lang mogelijk zelfstan dig laten wonen op een hoogwaardig niveau van leven en welzijn. Met ruim 26.000 huurwoningen en 18.000 plaatsen in verzorgings- en verpleeghuizen heeft Woonzorg Nederland een voortrekkersrol in het verbeteren van de woonbeleving van ouderen en gehan dicapten. Niet alleen door het bouwen en verbouwen van -seniorenwoningen naar de hoogste maatstaven. We bieden ook een breed pakket woon-, welzijn- en zorgdien sten. Wij maken graag kennis met innovatieve denkers en klantgerichte doeners. We bieden betekenisvol en uitdagend werk binnen een ambitieuze en mensgerichte maatschappelijke onderneming. BEHEERDER, MIDDELBURG Als eerste aanspreekpunt voor onze bewo ners ben je het visitekaartje van ons bedrijf. Je zet je in voor onze klanten op alle aspecten van onze services: wonen, diensten en zorg. Denk aan de uitvoering van kleine klusjes binnen jouw complex tot wooninspecties zoals bij huurbeëindiging of verhuizingen. Je hebt een open, toegankelijke instelling en weet door oprechte belangstelling het vertrouwen van de bewoners te verdienen. Een gevarieerde baan voor een 'mensen- mens' op mbo-niveau, waarin je heel direct het woonplezier van onze bewoners vergroot door hun problemen op te lossen. Kijk voor meer informatie over onze organisa tie en deze functie op werkenbijwoonzorg.nl Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde van de Betere Banketbakkers VISKWEKERI Diepgevroren vis en mosselvlees - Mosselen hang- en bodemcultuur Gamba's/Scampi's - Mosselsaus Divers diepvriesassortiment - Mosselgroenten/kruiden Faelweg 1 (nabij Deltapark Neeltje Jans), 4354 RB Vrouwenpolder, tel. 0111-653451 OPENINGSTIJDEN: Maandag - vrijdag 8.00-16.00 uur, zaterdag 8.00-14.00 uur. Nieuwe Haven 51, tel. 0111 - 407611 Geopend vrijdag en zaterdag van 9.00 - 16.00 uur Uit in Zeela www.deweekkrant.nl/webwinkel De tentoonstelling Berlijn- Walcheren Walcheren-Ber lijn in het Polderhuismuse um laat het Berlijnse leven zien door de kunstenaars ogen van Rob Meijer. Met donkere tonen toont hij het leven zoals het is, onbevan gen, rauw en soms teder. Vaak zijn Meijers tekenin gen voorzien van een korte filosofische overpeinzing. Zowel Berlijn als Walcheren spelen een belangrijke rol in het leven van de kunste naar. Berlijn is de stad waar zijn kunstenaarschap vorm heeft gekregen, zowel wat betreft de beeldende kunst, het schrijven van teksten, als de muziek. Per toeval kwam hij in Zeeland terecht en na dertig jaar hij zich hier helemaal thuis. Tot en met 18 september, www. polderhuiswestkapelle.nl. Voor de zevende keer op rij vindt zondag 31 juli het dance evenement Dancetour plaats in Góes. Vanaf 13.00 uur staat de Grote Markt bol van de muziek. Bekende DJ's als Gregor Salto, Lucien Foort, Shermanology, R3hab. Funkstar. De DJ Knock Out Winnaar van 2010 opent het evenement, daarna mag DJ Roman Anthony -de winnaar van 2011- het podium verove ren. Na dit talent is het tijd voor R3hab. Deze DJ is bekend geworden door zijn remix voor de hit Toys are Nuts van Chuckie. Het trio Shermanology neemt om half vijf de draaitafels over. Het optreden van dit trio bestaat uit een unieke combinatie van draaien en zingen. Tegen half zeven draait Gregor Salto zijn set. Zijn muziek is het beste te omschrijven als een mix van soul, latin, afro, jazz en house. Salto (wat Latijn is voor 'ik dans') werd bekend van zijn grote hit Can't Stop Playing met Dr. Kucho in 2005. Sinds die tijd is hij allerminst stil blijven staan. Naast produceren, treed hij nog regelmatig op als dj en runt hij zijn eigen platenlabel G-Rex Music. The Dreadman, zo wordt Lucien Foort ook wel genoemd, sluit Dancetour Goes af. Deze DJ is niet alleen opvallend vanwege zijn dreadlocks, maar ook door de energieke en ver rassende sets die hij keer op keer aflevert.Toegang gratis. Meer informatie over Dancetour is te vinden op www.dancetour.nl. @NJ-Mosselen Badende Beelden (2005) De kunstroute van Vlis- singen nodigt uit voor een wandeling of fiets tocht langs de kunst in de openbare ruimte. Deze route, met ruim veertig kunstwerken toont een breed en divers spectrum van uitermate klassieke en figuratieve beelden tot zeer hedendaagse. In Vlissingen FOTO:PR staan kleurrijke en expres sieve, maar ook ingetogen beelden, sculpturen en zelfs tekst en neonwerken. Een van de meest spraakma kende beelden, is de beel dengroep bij het stadhuis Badende Beelden (2005) van de kunstenaar David Bade. Meer informatie via www.burobk.nl Zomerse sferen met poëzie van Her donderdag 28 juli CuliFair, Grote Markt Goes, 12.00 uur Beachvolleybal, Badstrand Vlissingen, 19.00 uur Linedance avond, De Regenboog Oost Souburg, 19.00 uur Kermis, Uithaven Kamperland, 10.00 uur vrijdag 29 juli Middagpauze-orgelconcert Bart Rodyns, Sint Jacobs- kerk Oude Markt Vlissingen, 12.00 uur Zomer Dans Eigen-Wijs, Oranjezonweg 1 Oostkapelle, 20.00 uur Kof fie- en theepottenmuseum, Bloemstraat 37 Ovezande, 12.00 uur Pianist René Eckhardt geeft zondag 31 juli een concert in de Grote Kerk in Veere. Op piano speelt hij de complete Préludes van Claude De bussy. Deze Franse componist schreef De Préludes boek I en II tussen 1909 en 1913. Elk van de boeken bevat 12 stukken. Eckhardt, leerling van onder andere Geoffrey Madge, maakt deel uit van het Asko/Schönberg Ensemble. Hij is een veelgevraagd solist, met name bij de uitvoering van hedendaags werk en heeft een inmiddels een uitgebreide discografie op zijn naam staan zoals het complete pianowerk van de Nederlandse componist Ton de Leeuw. Dit werk is be kroond met een Edison Klas siek. Aanvang 15.30 uur. www. muziekpodiumzeeland.nl De Zonnebloem is op zoek naar mensen die dicht bij huis iets willen betekenen voor een ander. Als vrijwilliger of als donateur. Doe mee: word vrijwilliger of donateur Kijk op www.zonnebloem.nl of bel met 0900-50004000. n. DE ZONNEBLOEM

de Faam | 2011 | | pagina 52