Officiële Mededelingen milieu 2x Basiskoks Frituurkoks Basiskoks Frituurkoks [m/vJ Basiskoks Frituurkoks van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Altijd actueel: de-faam.nl Vervolg van pagina 50 men met mevrouw E. Louwerse, tel. (01 18) 555355. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het defini tieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belanghebbende bent. VASTSTELUNG BELEIDSREGELS VOOR HET AFWIJKEN VAN BESTEMMINGSPLANNEN Op 19 juli 201 1 hebben wij be sloten de beleidsregels voor het afwijken van bestemmingsplan nen vast te stellen. De Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) biedt de mogelijkheid om af te wijken van het bestemmingsplan voor klei nere bouwplannen. De vastge stelde beleidsregels geven aan in welke gevallen gebruik gemaakt zal worden van de afwi|Kingsmo- gelijkheden die de Wabo biedt. kunt dan denken aan het bou wen van een garage bij een wo ning of bijvoorbeeld het wijzigen van het gebruik van een pand. De beleidsregels treden op 28 woensdag 27 juli 2011 De Faam pagina 51 juli 201 1 in werking. Op ver zoek is een exemplaar beschik baar. Ze zijn ook in te zien op onze website (www.veere.nl) onder loket-visie en beleid - be leidsnota's - afwijkingen plannen WET MILIEUBEHEER ONTWERP- REVISIEVERGUNNING Meliskerke Van 29 juli t/m 9 september 201 1 ligt voor iedereen het voor nemen om vergunning te verle nen aan de VOF Wouters voor het in werking hebben van een pluimveehouderij gelegen aan de Molenweg 1 in Meliskerke ter inzage. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien wor den na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118- 555447). T/m 9 september 201 1 kunnen gemotiveerde zienswijzen tegen de ontwerpbe schikking schriftelijk of mondeling bij het college worden inge diend. Als u niet wilt dat uw per soonlijke gegevens bekend worden gemaakt, moet u dit te gelijk met het indienen van uw zienswijzen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m 9 septem ber 201 1 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld met het col lege, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Het indie nen van zienswijzen per e-mail is niet mogelijk. Alleen als u tijdig (mondeling of schriftelijk) ziens wijzen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunt u be roep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) zienswijzen in te dienen dan wel besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. WIJZIGEN VAN DE FINANCIËLE VERORDENING GEMEENTE VEERE 2008 De gemeenteraad heeft op 7 juli 201 1 besloten om de Financiële verordening gemeente Veere 2008 te wijzigen. In de Finan ciële Verordening zijn de uit gangspunten voor het financiële beleid, het financiële beheer en de inrichting van de financiële organisatie vastgelegd. Hiermee is gewaarborgd dat de raad vol doende informatie krijgt om de gemeente aan te sturen en te controleren. Deze wijzigingsver ordening treedt op 1 augustus 201 1 in werking. De verorde ning ligt ter inzage en is vanaf de datum van inwerkingtreding in te zien op onze website www.veere.nl. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Opening stijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 1 9.00 uur (mét uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere,nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebben den een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, bin nen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager! en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw oekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift pok een voorlo pige voorziening gevraagd wor den bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg/ 27 juli 2011 Burgemeester en wethouders van Veere Restaurant De Nieuwe Pauw te Middelburg zoekt LM/Vl Functieomschrijving: klaarmaken van gerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moeten worden marineren van vleesgerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moet worden uitvoeren van de bereidingen, bewaken/controleren van de kwaliteit schoonmaken van de werkomgeving, keukenapparatuur en -machines Functie-eisen en voorwaarden minimaal koksdiploma niveau 4 of gelijkwaardig niveau minimaal 1 jaar werkervaring goede kennis van Oosterse gerechten goede teamspeler met goede communicatieve vaardigheden aantal uren per week38 uur werktijden: 13:00 - 21:00 of in overleg salaris conform Horeca CAO functiegroep 4 Interesse? Neem dan contact op met: De heer Ying Tel. 0633662388 Restaurant De Nieuwe Pauw Vrijlandstraat 39-41 4337 EB Middelburg Restaurant Het Frietuus te Middelburg zoekt Functieomschrijving: klaarmaken van gerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moeten worden marineren van vleesgerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moet worden uitvoeren van de bereidingen, bewaken/controleren van de kwaliteit schoonmaken van de werkomgeving, keukenapparatuur en -machines Functie-eisen en voorwaarden minimaal koksdiploma niveau 4 of gelijkwaardig niveau minimaal 1 jaar werkervaring goede kennis van Oosterse gerechten goede teamspeler met goede communicatieve vaardigheden aantal uren per week38 uur werktijden: 13:00 - 21:00 of in overleg salaris conform Horeca CAO functiegroep 4 Interesse? Neem dan contact op met: Mevrouw Zhu Tel. 0633662388 Restaurant Het Frietuus Meanderlaan 486 4337 TZ Middelburg LM/V Functieomschrijving: klaarmaken van gerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moeten worden marineren van vleesgerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moet worden uitvoeren van de bereidingen, bewaken/controleren van de kwaliteit schoonmaken van de werkomgeving, keukenapparatuur en -machines Functie-eisen en voorwaarden minimaal koksdiploma niveau 4 of gelijkwaardig niveau minimaal 1 jaar werkervaring goede kennis van Oosterse gerechten goede teamspeler met goede communicatieve vaardigheden aantal uren per week38 uur werktijden: 13:00- 21:00 of in overleg salaris conform Horeca CAO functiegroep 4 Interesse? Neem dan contact op met: De heer Wang Tel. 0633662388 ASIAMEDIA Restaurant Happy Garden Oranjeplein 1 4388 AG Oost Souburg JIIIIL P Tweede Ontwerpbesluit vaststellen Veiligheidscontour industrieterrein Vlissingen-Oost Het college van gedeputeerde staten van Zeeland en de colleges van burge meester en wethouders van Borsele en Vlissingen'zijn voornemens inge volge artikel 14 van het Besluit externe veiligheid inrichtingen (Bevi) een vei ligheidscontour rond het industrieter rein Vlissingen-Oost vast te stellen. Elk college neemt hierover een besluit omdat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) bevoegd gezag zijn voor inrich tingen die zich binnen het genoemde gebied bevinden. De coördinatie voor de procedure tot het vaststellen van de veiligheidscontour ligt bij de Provincie Zeeland. In de bestemmingsplannen van Borsele en Vlissingen en het Omge vingsplan van de Provincie Zeeland is het Industriegebied Vlissingen Oost aangewezen als gebied waar risicovol le bedrijven worden geconcentreerd, dit is gedaan om te voorkomen dat dit soort bedrijven zich vestigen op lokale bedrijventerreinen. Met het vaststellen van de veiligheidscontour wordt dit geborgd. De ruimte tussen risicovolle activiteiten enerzijds en ontwikkeling van de leefomgeving anderzijds wordt met de contour duurzaam verdeeld. Met de grens wordt voorkomen dat plannen voor ruimtelijke initiatieven en bedrijfsontwikkeling elkaar door kruisen. Met de bekendmaking van het eerste ontwerpbesluit, welke vanaf 17 maart 2011 tot en met 27 april 2011 ter inza ge heeft gelegen, zijn de op de zaak betrekking hebbende stukken niet met het ontwerpbesluit ter inzage gelegd. Door middel van het bekendmaken en ter inzage leggen van een tweede ont werpbesluit inclusief de op de zaak betrekking hebbende stukken wordt deze omissie hersteld. De inhoud van het tweede ontwerpbesluit is op dit aspect aangepast en voor het overige niet inhoudelijk gewijzigd. Het ontwerpbesluit en de op de zaak betrekking hebbende stukken ligt van 28 juli 2011 tot en met 7 september 2011 ter inzage op de volgende loca ties: - Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00 - 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. - het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, op werkdagen van 8.30-12.30 uur. - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Één ieder kan tot en met 7 september 2011, bij voorkeur schriftelijk, ziens wijzen over het ontwerpbesluit indie nen. Uw zienswijze kunt u sturen aan het coördinatiepunt veiligheidscontour Vlissingen-Oost: Provincie Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. U kunt bij het coördinatiepunt uw ziens wijze aan zowel het college van gede puteerde staten van Zeeland, als de colleges van burgemeester en wet houders van Borsele en Vlissingen indienen. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over het ontwerpbesluit en de adviseurs die advies hebben uitge bracht over het ontwerpbesluit kunnen later beroep instellen Voor het inzien van de ter inzage gelegde stukken buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën kunt u zich wenden tot de heer A.J. Lindenbergh, telefoonnummer 0118- 631772, de heer L. Kaaijsteker van de gemeente Borsele, telefoonnummer 0113-238433 en de heer L. Busé, tele foonnummer 0118-487417 van de gemeente'Vlissingen. Definitieve vergunning voor Sturm en Dekker B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Sturm en Dekker B.V. op de locatie Kleverskerkseweg te Mid delburg een vergunning Wet algeme ne bepalingen omgevingsrecht, acti viteit Milieu met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor de ambtshalve wijziging inzake van het Bouwstoffenbesluit naar het Besluit Bodemkwaliteit. De beschikking ligt van 27 juli 2011 tot en met 7 september 2011 ter inzage bij: - de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - bif de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afdeling vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werk dagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- - vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergurining, belanghebbenden die zienswijzen hebben over wijzigingen die zijn aangebracht ten opzichte van de ontwerp-vergunning en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning kunnen tot en met 8 sep tember 2011 tegen de vergunning beroep instellen bij de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg De vergunning treedt op 9 september 2011 in werking, tenzij overeenkom stig artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot D.H.B. Voorwerk, tel. (0118) 63 1147.

de Faam | 2011 | | pagina 51