INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl IN FORMAT! E T, OVERH El D woensdag 27 juli 2011 De Faam pagina 50 Ontwerpbestemmingsplan 'Bachtensteene' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimte lijke ordening bekend dat het ontwerpbestemmingsplan 'Bach- tensteene' vanaf donderdag 28 iuli 201 1 gedurende zes weken (tot en met 8 september 201 1 voor een ieder ter inzage ligt. Het ontwerpbestemmingsplan 'Bachtensteene' voorziet in een planologisch juridische regeling voor de bouw van een nieuw zorgcomplex. Het zorgcomplex wordt gerealiseerd op de voor malige schoollocatie aan de Bachtensteene in de binnenstad van Middelburg. Deze locatie wordt begrensd door de Bachten steene, de Burggang en de Ka poengang. Desbetreffend bestemmingsplan ligt ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Ruimte, Kanaal- weg 3. Het bestemmingsplan is tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven bestem mingsplannen plannen in pro cedure. Daarnaast is het plan raadpleegbaar via de landelijke website www. ruimtelij keplan- nen.nl. Op deze website selec teert u het tabblad 'Bestemmingsplannen", waarna u het plan op verschillende ma nieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPBSGBAC- ON99 in te vullen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mon deling zijn/haar zienswijze om trent net ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 36. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvragen om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Baaijenompad, volkstuin complex: bouw tuinhuisje d8-7). Geersesweg, volkstuin complex: plaatsen tuinkas (19-7). John Lennonplein 53: bouw berging/schuur (15-7). Parelduikerhof 9: uitbreiden woning (15-7). Prins Mauritsstraat 1 t/m 53 en 22 t/m 64 en Zacharias Jansenstraat 17 t/m 29: renoveren 65 wo ningen (19-7). Walcherseweg 224: verbre den inrit naast nr. 230 (21-6). Zuidsingel 17: splitsen kel der onder schoolgebouw in 2 ruimtes (13-7). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het Stadskantoor, Ka- naalweg 3 te Middelburg, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kun nen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van aie welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol- ende omgevingsvergunningen, ebben verleena(tussen haalcjes staat de datum van verzending): Ampèreweg 4: uitbreiden kantoor, kantine en sanitair- groep (1 8-7). Anodeweg 62: bouw be- drijfsloods en realiseren uit weg (12-7) (2011/3823). Breeweg 96: sloop sporthal met accommodaties en bouw nieuw sportcomplex (19-7). Langstraat 16C en D, Van Vollenhovestraat 2 t/m 12 en 16 t/m 32, Arne- muiden: verwijderen boei- boorden en grind van platte daken (18-7) (2011/1 1093). Noordweg 355: sloop be staande garage incl. bijho rende garageboxen en nieuwbouw garage (15-7). President Rooseveltlaan 11bouw brandweerkazerne en realiseren rioolaansluiting (19-7) (2011/8847). Segeersstraat 26: wijzigen van de voorgevel van het win kelpand (21 -7). Weerhaan 29: plaatsen kap op garage en plaatsen dak raam voorgeveldakvlak wo ning (1 8-7). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het be sluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningenrech- ter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING(EN) Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevings- recht (Wabo) voornemens zijn vergunning te verlenen: Lange Delft 133, Neder- straat 2 en Ka naai weg 22: aanbrengen gedichten op gevels. Voor mondelinge zienswijze, te lefoonnummer [01 18) 67 52 27. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 28 juli 201 1 gedurende zes weken (tot en met 7 september 201 1ter in zage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende ge noemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling een ziens wijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het aan gegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het ri sico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelij kerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerp besluit geen zienswijzen als be doeld in artikel 3:15 van de Al gemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENS WIJZEN ZIJN INGEDIEND Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ont werpbesluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: Dam 50: vernieuwen kelder luik. Langeviele 12: verbouw winkel, wijzigen voorpui en aanbrengen zonwering en re clametekst. Molenwater 117: vervan gen stoep en dakvenster en re novatiewerkzaamheden. Wagenaarstraat 6: ver bouw pand. WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders hebben de navolgende meldin gen ontvangen. Op grond van het "Besluit alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer" (Activiteiten besluit) van: Ampèreweg 4: Labrujere Vastgoed B.V. voor het uit breiden van een kantoor, kan tine en sanitairgroep van een staalbedrijf. Breeweg 96: Gemeente Middelburg voor het bouwen van een sportcomplex. Damplein 48: Borrelcafé Jou en Mij voor het ombouwen van detailhandel naar een ho recabedrijf. Domburgs Schuitvlot 23: Ying's Wok Palace voor het oprichten van een wokrestau rant. Griffioenpad 1: V.O.F. Brandt-Gerritsen (H/O De baas en zijn vrouw) voor het GEMEENTE VE AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - Breeweg 21het slopen van een bijgebouw, (18-7); .- Prinses Beatrixlaan 5, het bou wen van een aanbouw, (1 8-7); - Blinkertlaan 8, het uitbreiden van een woning, (19-7); Oostkapelle - Oosterpark 44, het kappen van 2 bomen en het plaatsen van een dakopbouw, (14-7); - M.F. Visserstraat 22, het maken van een uitweg, (1 8-7); Veere - Zanddiikseweg 4, het plaatsen van 2 dakkapellen, (14-7); Vrouwenpolder - Fort den Haak 31het uitbrei den van een woning, (14-7); - Breezand 9, het uitbreiden van een recreatiewoning, (15-7); - Oranjezonweg 1handelen in strijd met het bestemmingsplan om uitbreiding van een mini- camping mogelijk te maken, (18-7); - Hopman de Rijklaan 79, het uit breiden van een recreatiewo ning, (18-71; Westkapelle - Hogeweg ongenummerd, het verrichten van aanpassingen in natuurgebied Westkapelle Vroon, (13-7); - Oude Zandweg 60, het verbou wen van een bedrijfsloods, (15- 7); - Joossesweg 2, het bouwen van een woning, 15-7); - Molenwal 19, het bouwen van een recreatiewoning en verbou wen woning, (19-7); Zoutelande - Langstraat 29, het slopen van een woning, (14-7); - Bosweg 44, net kappen van een boom, (15-7); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle -Magnolialaan/Schoolstraat, het vernieuwen van een lichtmast, ook bedoeld voor mobiele com municatie, (14-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Singel 43, het uitbreiden van een woning, (15-7); Koudekerxe - Karreveld 22 t/m 40, het plaat sen van 10 bedrijfsunits, het plaatsen van reclame en het maken van een uitweg, (15-7); - Biggekerksestraat, het plaatsen van verlichting, (20-7); Veere - Zanddijkseweg 10, het uitbrei den van een schuur, (13-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). De vergunning en de bij behorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. GEWEIGERDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Biggekerke - Kaasboerweg 2, het plaatsen van een reclamebord, (15-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie oprichten van een kantine/clubgebouw. Op grond van het "Besluit land bouw milieubeheer" van: Calandweg 3, Arnemui- den: Maatschap van 't West einde voor het uitbreiden van een landbouwbedrijf met een gebouw voor opslag en maga zijn. Golsteinseweg 25: Kaas boerderij Schellach voor het uitbreiden van het bedrijf met een ligboxenstal. "Lange Rak", Nieuw- en Sint Joosland: Maatschap A.P. en A. van den Bosse voor de tijdelijke opslag van mest. Steigerweg, Arnemuiden: Maatschap van 't Westeinde voor de tijdelijke opslag van mest. Op grond van het "Besluit lozen buiten inrichtingen" van: Aquaduct N57: Rijkswaters taat voor het lozen van weg- water van het aquaduct N57 op ter van net aquaduct NO/ de gemeentefijke riolering. VERLEENDE VERGUNNING De volgende gebruiksvergunning is verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Dam 31: brandveilig gebruik pand (20-7). Bij het hierboven genoemde be sluit kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan.de Voorzieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. ning). Het besluit en de bijbeho rende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING Wij zijn van plan de volgende omgevingsvergunning te verle nen: Westkapelle - locatie: K. De Vosweg (ong.) - voor: het aanleggen van nieuwe natuur op het terrein van voormalige camping Moens bestaande uit het afwijken van het bestemmingsplan. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ontwerp-omgevingsvergun- ning, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 28 juli t/ 7 september 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een mondelinge of schriftelijke zienswijze indie nen bij het college. Voor het in dienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opne- Lees verderop pagina 51

de Faam | 2011 | | pagina 50