DroomDomein Bij Vanaf nu kan ook iedere toerist gratis terecht op onze website FreeWiFi Serviceberichten o, korting Freewifi aan Walcherse kust Klaar voor een metamorfose? Eigen scenario verfilmen Middelburgse genomineerd Gezellige snuffelmarkten De nakermis hoog oplopende kortingen tot 70% wegens leegverkoop! TOT DroomDomeïn DroomDomein Goes Spijkenisse Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Een cv-radiator op de vingers gekre gen of een ongelukje met de Kangoo bij een weekendklusje? Het num mer van de huisartsenpost staat op onze site bij de serviceberichten www.de-faam.nl Middelburg In de Modespecial in De Faam van 14 september komt weer een metamorfose van een lezer of lezeres. De metamorfose wordt verzorgd door de dames van Demo in Goes. Monique van Overbeeke verzorgt de hairstyling en Desiree Bakker is expert in de huidverzorging en make-up. Demo is bekend van grote projecten zoals Fashion Event rn de Miss Zee landverkiezing. Wie durft zelf een metamorfose aan of kent iemand die het écht verdient. Een man of vrouw die altijd voor een ander klaarstaat of iemand die net een zware pe riode achter de rug heeft? mail dan voor 17 augustus een foto met naam, leeftijd en adresge gevens naar red.faam@whm. wegener.nl. Beschrijf ook in het kort waarom juist u of degene die u opgeeft de make-over verdient. Voor de winnende De Middelburgse Toos van Holstein is genomineerd voor Kun stenaar van het Jaar. FOTO: P.R. geluksvogel ligt een heerlijke verwendag in het verschiet. Na een kopje koffie of thee met iets lekkers wordt eerst het haar gerestyled. Daarna wordt de kandidaat feestelijk opgemaakt. De handen worden verzorgd en huidverzorgings- en make-up- advies wordt gegeven. Alles op een manier die bij de kandidaat past. Daarna gaan de dames van Demo met de kandidaat een rondje langs kledingzaken voor kledingadvies. De foto graaf van De Faam zorgt voor een aantal mooie foto's. Meld je aan en win een complete make-over! Middelburg Drie kandidaten van de FilmStars competitie 2011 van Stichting Cavak wonnen elk een budget van 5.000 euro voor een korte film. Na een grondige voorbereiding staan ze nu op het punt de opnamen te starten. Verspreid over de provincie zullen zij op diverse locaties met een flinke crew en cast hun beelden gaan schieten. Eind juli starten de opnamen voor Latrinalia. De film gaat over bijzondere ontmoetingen in het openbaar toilet. Als locatie is de Zware Plaatwerkerij in Vlissingen gekozen. Tijdens de eerste week van augustus staan de opnamen gepland voor de kinderfilm Moira het meisje en de Zee. De film gaat ovèr kleine meisjesdromen. In de tweede week van augustus staan de draaidagen gepland voor The Peeker. Voor de film wordt een complete set gebouwd. Middelburg Bij de jaarlijkse landelijke verkiezing van de Kunstenaar van het Jaar is een Walcherse kunstenaar genomineerd, na melijk de Middelburgse Toos van Holstein. Elk jaar kiest een panel, bestaand uit museumdirecteu ren, kunstcritici, verzamelaars en kunstdocenten, een groep van negentig kunstenaars die mee mogen doen aan de verkiezing Kunstenaar van het Jaar. Toevallig heeft Toos Holstein dit jaar ook nog een grote tentoonstelling in fort Ram- mekens, die tot in oktober te bezoeken is. Stemmen op Toos kan tot 1 september via de website. Vlissingen Op de Oude Markt in Vlis singen is er op woensdag 3 augustus een rommelmarkt. Het is van 13.00 tot 17.00 uur en gratis toegankelijk. Opbouwen kan vanaf 12.30. De deelnemers moeten hun spullen uitstallen op de grond en niet op tafels, aanhangwa gens, kramen en dergelijke. Het verkopen van etenswaren en alcohol is verboden. Na afloop moeten deelnemers zelf hun afval meenemen. "0 vlissingen.nl/evenementen wiuiü. kunstweek. nl Vlissingen Op het Ruyterplein en de Nieuwendijk in Vlissingen staat de nakermis. Deze staat er tot en met dinsdag 16 augustus. TOTALE VERBO - *0 - 70. De Sthspper Marconistraat 32 4461HH Goes (0113) 230181 info@droomdomein.nl Openingstijden Maandag 13.00 - 17.30 Dinsdag 9.30 - 17.30 Woensdag 9.30 - 17.30 Donderdag 9.30 - 21.00 Vrijdag 9.30 - 17.30 Zaterdag 9.30 - 17.00 Zondag Gesloten Lucebertstraat 36 3202 SW Spijkenisse (0181) 895 33 2 info@droomdomein.nl Openingstijden Maandag gesloten Dinsdag 9.30 - Woensdag 9.30 - Donderdag 9.30 - Vrijdag 9.30 - Zaterdag 9.30 - Zondag Gesloten 17.30 17.30 21.00 17.30 17.00

de Faam | 2011 | | pagina 41