Kunst en cultuur LAATSTE RESTANTEN Een toptelefoon, een topnetwerk, een topaanbieding! Geef je op voor metamorfose Alles moet weg ïFactors kpn Ben je op zoek naar die ene fantastische baan? Kijk op onze site Cultuur en uitgaan Vacatures www.deweekkrant.nl/banen Voor cultuur en uitgaan hoe ven we écht niet per sé buiten Walcheren. Onze uitgaans- en expositiekalenders staan iedere week bol van de activiteiten. www.de-faam.nl AGENDA KLIK V LANDELIJK LOKAAL Feestdinnershow komt naar Vlissingen Maritiem www.vandevenfashionshops.nl MIDDELBURG - w.c. Veersche Poort - Fazantenhof 10 - Tel. 0118-640779 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - Tel. 0118-474313 KAPELLE - Biezelingsestraat 6 - Tel. 0113-330136 Nu gratis JBL On Stage Micro II speaker bij een iPhone 4 i.c.m. een KPN abonnement. iFactors Bergen op Zoom, Breda, Den Haag, Leiden. Middelburg, Oud-Beijerland, Roosendaal. Rotterdam. Spijkenisse. Zoetermeer, 079 - 3 600 100. www.ifactors.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juli 2011 De Faam pagina 39 De Zeeuwse editie van het mode- en lifestylemagazine IMAGO verschijnt vanaf sep tember. De glossy wordt net als De Faam uitgegeven door We gener Media. Voor het nieuwe magazine zoeken we een vrouw die toe is aan een nieuwe look. Pascale Eversdijk van Unique Styles zorgt voor dat nieuwe ui terlijk. Een ander kapsel, mooie make-up en kleding naar de nieuwste mode. Opgeven voor de gratis metamorfose via: pascale@uniquestyles.nl. Wel graag een foto meesturen. De kandidaat beschikbaar zijn van 22 tot en met 28 augustus. ADVERTORIAL Eventschip MPS De Ame land van Partyservice Ne derland zal dit jaar voor de eerste keer aanwezig zijn tij dens het jaarlijkse evenement Vlissingen Maritiem. Op het schip zal op vrijdag, za terdag en zondagavond een avondvullende dinnershow worden gepresenteerd. De Ameland komt vanuit haar vaste ligplaats in Rotterdam éénmalig naar Vlissingen ge varen om deel te nemen aan het evenement met de show Stookolie en Dreams. Deze theatershow is een geheel eigen productie en heeft een verrassend nautisch thema waardoor het perfect aansluit op het evenement Vlissingen Ma ritiem. Het programma bestaat uit een vier uur durende wer velende show vol zang, dans en cabaret en een uitgebreid diner- buffet. In haar thuishaven heeft het theater op het water MPS De Ameland al meer de 25.000 bezoekers mogen ontvangen die hebben genoten van een avond van entertainment en culinaire verwennerij. De theatershows zijn op 26,27 en 28 augustus en kaarten zijn vooraf te reserveren op www.theaterophetwater.nl of via 0900-235 53337. Naast de dinneshows op de avonden zal de Ameland over dag op zaterdag 27 en zondag 28 augustus worden omgedoopt tot de Vlissingen Maritiem Pannenkoekenboot. Jong en oud worden hier getrakteerd op een gezellige vaartocht door de haven van Vlissingen én onbeperkt pannenkoeken eten. Partyservice Nederland biedt hiermee aan iedereen de mogelijkheid om het eve nement ook daadwerkelijk op het water mee te kunnen maken. Vooraf reserveren is niet nodig, maar uiteraard zijn er vaste tijden waarop de pannenkoekenboot vertrekt. De tijden worden bekend ge maakt op de site van Vlissin gen Maritiem en uiteraard bij onze aanlegplaats aan de Dokhaven in Vlissingen tij dens het evenement. In Serooskerke en Grijps- kerke is van donderdag 28 tot en met zaterdag 30 juli de kunst- en cultuur route Midden-Walcheren. Hieraan voorafgaand is op woensdag 27 juli de onthulling van de plaquette ter herinne ring aan een gevonden muntenschat in 1966. Marcel van der Voort Serooskerke "Omdat er in dit gebied vergeleken met de kust wei nig toeristen kwamen, zijn wij zeven jaar geleden met de kunst- en cultuurroute begonnen om in beeld te komen", verklaart medeor ganisator en kunstenares Marion van de Velde van de stichting Kunst- en Cultuur route Midden-Walcheren (KCRMW). De plaquette krijgt woensdag een feeste lijk presentatie bij het pand van drukkerij Van Keulen. De Dorpsraad Serooskerke en de stichting KCRMW Het thema van de kunstroute is Lucht, luchtig, luchtkastelen. FOTO: JASPER KARMAN vinden dat de goudvondst hoort bij het cultureel erfgoed van het Serooskerke. Het .thema van de kunstroute is 'Lucht, luchtig, luchtkastelen.' Van de Velde: "Dit jaar hebben wij een re cordaantal van vijfenveertig deelnemende kunstenaars. Om dat wij diversiteit willen en blij ven onderscheiden van andere kunstroutes moeten we steeds de kwaliteit omhoog krikken. Daarom mogen kunstenaars van buiten de genoemde dor pen zich ook aanmelden. Zo is dit jaar Richard de Vrijer erbij." Hij meldt: "Ik werk in steen en brons. Mijn thema's komen uit de commedia dell'arte, mytho logie en literatuur." Zijn werk is te zien aan de Vrouwenpol- derseweg 37 in Serooskerke. Alle locaties zijn van-10.00 tot 17.00 uur open. Langs de route komen gedichten en in de dor pen zijn theetuinen geopend. "0 www.kcrmw.nl Kinder T-shirts van 7,95 voor Kinderbermuda's van 8,95 voor Meisjes-zontops van 7,95 voor Damesbermuda's van 8,95 voor Dames T-shirts van 8,95 voor Dames-zontops van 7,95 voor Herensinglets van 4,95 voor Kinder T-shirts van 16,95 voor Kinderbermuda's van 16,95 voor Kinderbroeken van 19,95 voor Jongens skatebroeken van 16,95 voor Meisjesrokken van 19,95 voor Meisjesjurken van 19,95 voor Damesrokken van 19,95 voor Damesbroeken van 19,95 voor Damessweaters van 15,95 voor Damesbermuda's van 14,95 voor Dames T-shirts van 14,95 voor Heren T-shirts van 14,95 voor Herenoverhemden van 15,95 voor Kinderbermuda's van 29,95 voor Kinder T-shirts van 29,95 voor Damesrokken van 27,95 voor Damespantalons van 39,95 voor Damessweaters van 26,95 voor Damesbermuda's van 24,95 voor Damesblouses van 24,95 voor Herenbroeken van 29,95 voor Herenoverhemden van 24,95 voor Herenbermuda's van 24,95 voor TM en 2011 Apple Inc. Alle rechten voorbehouden. Aanbieding zolang de voorraad strekt. Alleen geldig bij aanschaf van een iPhone i.c.m. een KPN-abonnement.

de Faam | 2011 | | pagina 39