Wordt donateur! www.adrz.nl Stichting Vrienden ADRZ Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Voor 25,- per jaar, krijgt u gratis een "Michieltje". Zorgverdeling Nfln/ceiA,s de «stLcktli/u0 vrlei/vdei/u alvast hartelijk dat/de! Correspondentieadres voor alle locaties: Postbus 3200,4380 DD Vlissingen. Raadpleeg voor meer informatie onze website: www.adrz.nl Locatie Goes Locatie Vlissingen 's-Gravenpolderseweg 114,4462 RA Goes, 0113-234000 Koudekerkseweg 88,4382 EE Vlissingen, 0118-425000 - Poliklinieken voor alle specialismen - Poliklinieken voor alle specialismen - Spoedeisende Hulpafdeling - Spoedeisende Hulpafdeling - intensive Care afdeling - Intensive Care faciliteit - Verpieegafdelingen, waaronder de Acute Opname Afdeling - Verpieegafdelingen voor kortdurende opnames - Dagopnames - Dagopnames - Functieonderzoeken - Functieonderzoeken - Poliklinische verrichtingen - Poliklinische verrichtingen - Operatiekamers, voor operaties met hoger medisch risico en - Operatiekamers, voor operaties met laag medisch risico acute operaties Locatie Zierikzee Locatie Middelburg Koning Gustaafweg 2,4301 NP Zierikzee, 0111-430000 Noordbolwerk35,433i SH Middelburg, 0118-672700 - Poliklinieken - Poliklinieken - Dagbehandelingen poliklinische verrichtingen - Priklaboratorium - Priklaboratorium - Rontgenafdeling - Rontgenafdeling DO k. 3 <- c <u ~aj 1 f H DO C <u N a) O -0 'm 'v_ Hl Locatie ADRZ VJ GJ M Poliklinieken Cardiologie Chirurgie Dermatologie Epileptoloog Geriatrie Gynaecologie/verloskunde Interne geneeskunde Kaakchirurgie Kindergeneeskunde KNO Longgeneeskunde Medische Psychologie Neurochirurgie Neurologie Nucleaire geneeskunde Oogheelkunde Orthopedie Pijnbestrijding Plastische chirurgie Pre operatieve screening Psychiatrie Reumatologie Urologie Diagnostiek Functieafdelingen Laboratorium prikpost prikpost Rontgenafdeling Behandeling Nierdialyse Operatiecomplex Poliklinische operatiekamers Fysiotherapie Acute Zorg Acute Opname Afdeling Intensive Care Spoedeisende hulp Stroke Unit Verpieegafdelingen Dagbehandeling (oncologie) Kinderafdeling Reguliere verpleegafdeling Psychiatrische afdeling Geriatrische afdeling Kraamafdelingen tweedelijns verloskunde In ADRZ Goes en ADRZ Vlissingen inclusief MRI en CT scan Colofon Opmaak:' De Wilde Zeeuw, Terneuzen Druk: Wegener Eindredactie: Jacqueline van de Kreeke Jaap Nelemans, afdeling Communicatie Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Fotografie: Peter Wijkhuys Met medewerking van: Monique van Dal, Eugénie van den Ham, Carla van Tilburg, Frank Visscher, William Westerweele Heeft u vragen of wilt u reageren? Stuur dan een mail of een brief naar de Afdeling Communicatie Service, Admiraal De Ruyter Ziekenhuis, postbus 3200,4380 DD Vlissingen of per email info@adrz.nl. Net dat beetje extra Als je ziek bent zijn het de kleine dingen die er toe doen: een min of meer huiselijke sfeer, net dat beetje extra comfort. De Stichting Vrien den ADRZ heeft oog voor het feit dat niemand voor zijn plezier in het ziekenhuis ligt en zet zich in om die extra voorzieningen te realiseren. Het geld van de Stichting Vrienden ADRZ wordt goed besteed. Vanzelfsprekend... Word donateur! De behoefte aan extra's is groot en de Stichting zet alles op alles om dit voor elkaar te krijgen. Zo wil de locatie Goes graag kleine toilet tasjes beschikbaar stellen aan patiënten die acuut zijn opgenomen. Ook willen we de kinderen die op de Spoedeisende Hulp in Goes en Vlissingen komen graag de knuffel 'Michieltje'geven. Helpt u ons mee deze projecten mogelijk te maken? Eén von de kinderkamers van de Spoedeisende Hulp is voorzien van een prachtige kindertekening, dankzij de Vrienden van ADRZ. Wie donateur wordt voor 25,- per jaar, krijgt gratis het "Michieltje". Deze actie loopt tot en met 31 augustus 2011. - U kunt uw donatie overmaken via het digitale donatieformulier op www.stichtingvriendenadrz.nl. Hiermee verleent u de Stichting toe stemming om het bedrag eenmalig van uw rekening af te schrijven en u krijgt het "Michieltje" thuis gestuurd.

de Faam | 2011 | | pagina 38