werken Renault Frendzy dubbel inzetbaar BÉi Zeeuwse weg Renault speelt al langer in op de levenscycli, met de Frendzy wordt een volgende fase bereikt Auto ^Vermeulen. Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Subaru Forester Record voor Master Stoere Peugeot 508 hybride Audi vindt A5 al rijp voor facelift Geheime Evoque is nu al te zien I nu inch vakantieklaar-pakket t.w.v. €1100,- SUBARU 4 woensdag 27 juli 2011 Na ruim een jaar heeft de Renauh-fabriek in Bat illy al het honderdduizendste exemplaar van de nieuwe generatie Master bestel wagen geproduceerd. Deze modelserie is in maar liefst 350 verschil lende varianten beschik baar met zowel voor- als achterwielaandrijving, vier lengtes, drie hoogtes, diverse gewiehtsklasses en in maar liefst 26 Car rosserievarianten. Door het succes van de nieuwe Master heeft Renault haar positie op de markt voor grote bedrijfswagens Hink verstevigd. Hei succes is ook goed nieuw s voor de werkgelegenheid in de re gio. De dagproductie moet eind dit jaar zijn toegeno men tot 600 stuks. W Hoger en breder op de wielen: de Peugeot 508 RXH. Met de 508 RXH sluit Peugeot keurig aan bij de trend van hoog op de poten geplaatste stationwagons. Het model debuteert in septem ber op de IAA en staat vanaf ko mend voorjaar bij de dealer. De auto heeft de HYbrid4 aandrijf- lijn met zowel de 163 pk 2 liter diesel als een 37 pk elektromo tor. De uitstoot van 109 g/km aan C02 zou 'm op dit moment geschikt maken voor 20 procent bijtelling. Het is nog maar nauwelijks voor te stellen dat Audi de A5 nu al rijp vindt voor een facelift. Te gelijk moeten wé ons realiseren dat de coupé al weer zo'n vier jaar op de markt is: Tegelijk worden de coupé, cabriolet als ook de vijfdeurs Sportback aan gepakt. De uiterlijke verande ringen betreffen onder meer de singleframe grille die voortaan een diamantvorm kent. Daar naast kwamen zowel de kop lampen als achterlichten aan de beurt met LED-techniek. De nieuwe Range Rover Evoque staat in september bij de dea lers in de toonzalen, maar de Evoque Experience biedt klan ten nu al de mogelijkheid van een kennismaking. Waar deze Experience zich in Nederland bevindt, houdt de importeur strikt geheim. Dit doet hij omdat alleen via de officiële dealer de bijzondere showroom kan worden bezocht. In vijf verschillende zones is de belevingswereld rond het model opgebouwd. Renault gaat op de 64e Autosalon van Frankfurt laten zien dat auto's nog lang niet uitontwikkeld zijn. Van 15 tot 25 september pakt de Franse autobouwer uit met de conceptcar Frendzy. Na de 'liefde op het eerste gezicht' met de De- Zir, het 'ontdekken van de wereld' met de Captur, het 'stichten van een gezin' met de R-Space, is het nu tijd voor 'werken' met de Frendzy. Die is ontwikkeld onder leiding van onze landgenoot Laurens van den Acker. De elektrisch aangedreven auto is dubbel inzetbaar: zowel voor het werk als voor het gezin. Renault spreekt over een mobiel kantoor met een ingebouwde Black- Berry PlayBook die conform alle nieuwe stijlcodes van Renault is ontworpen. Met deze gadget haalde de auto zelfs al de website www.blackberries.nl. De verantwoordelijken van het merk weten dat ons beroepsleven en ons gezinsleven sterk met elkaar verweven zijn en dat de bestuurder voortdurend van de ene we reld naar de andere 'zapt'. In de FrendzyY wordt dat kinderspel. De Renault Fre ndzy is afgeladen met hightech gadgets. De mini-auto is onder meer uitgerust met twee iPod-docks, USB-aansluiting, Bluetooth, koptelefoonaansluitingen in de zittingen, mixer in het dashboard, een 15 inch LCD-scherm en een pc met internetverbinding. In de achterbak vind je gekoelde drankjes en een speakersysteem, is onder andere voorzien van een klassieke deur en een schuifdeur. fi Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 10 augustus Middelburg In- en om de Piet Heinstraat en Baarsjesstraat wordt tot na de zomer gewerkt aan een nieuwe riolering, aan weg- bestrating, aan nieuwe trottoirs en aan parkeervakken. Het verkeer in de omgeving wordt door lokale bewegwijzering omgeleid. Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duin straat is in volle gang. Gedurende de bouwvakvakantie is de doorgaande weg zo veel mogelijk vrijgegeven voor het verkeer. Er is in die tijd nog wel wat verkeershinder rond de dorpskern van Koudekerke.Door verkeersborden ter plekke worden de eventuele omleidingsroutes voor het verkeer aan gegeven. Vlissingen Tot aan de kerstdagen worden de straten in de omgeving van het Pablo Picassoplein, Hogeweg en Salvador Dalistraat opnieuw verhard. Het werk wordt in 4 fases uitgevoerd. Het gedeelte van de weg waar de werkzaamheden plaatsvinden, wordt afgeslo ten. Alleen voetgangers kunnen er nog langs. Er worden tijdelijke verkeersmaatregelen getroffen. Serooskerke Rondom Serooskerke wordt niet alleen aan de N57 gewerkt, er wordt ook een nieuwe rondweg rondom het dorp aan gelegd. Op steeds wisselende plaatsen rondom het dorp moet het verkeer daarom rekening houden met verkeershinder. Om leidingen worden tijdig aangegeven. Half november 2011 is de aanleg gereed. Walcheren De vorst en sneeuwperioden in de afgelopen winter hebben meer dan normaal schade aangericht aan de wegen. Deze warme zomerdagen zijn ideaal om het asfalt te repareren en daar wordt dan ook driftig ge bruik van gemaakt. Verspreid over heel Walcheren worden op dit moment grote en kleine beschadigin gen gerepareerd. Dat leidt tot kleine, afsluitingen, omleidingen en ander klein ongemak. Er wordt zo goed en.tijdig mogelijk met borden aangegeven waar er gewerkt wordt. Middelburg Waterschap Scheldestromen gaat langs de Zeeuwse kust vijf oplaadpunten voor elektrische auto's plaatsen. W Inwoners en toeristische gasten kunnen aan de kust re creëren terwijl in de tussentijd hun auto-accu opgeladen wordt. Ze komen op het parkeerterreinen van resto Vrou wenpolder, van Westhove tussen Domburg en Oostkapelle, van De Vier Hoogten in Oostkapelle, van Camping Valke- nisse in Biggekerke en van de Vier bannen in Ouwerkerk. Confidence in Motion Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113-561812 autovermeulen.nl

de Faam | 2011 | | pagina 23