De Terrassen top 100 Zomeractie! op alle zonnebrillen.* Week Direct leverbaar. van de Ree Brilmode Jeremiasse 1 krant .ni Kijk ook op: deweekkrant.nl La Vache Qui Rit is jarig; win een weekend naar Duinrell met zes personen Terrasje testen? GADGETS Klik en win JVOZ naar Vlissingen Kinderbijbelclub De Zeeuwse Wielerdag vraag naar de voorwaarden www.jeremiasse.nl Korte Geere 11- 4331 LE Middelburg Tel. 0118. 615 860 info@vandereebrilmode.nl - www.vandereebrilmode.nl orurt i mie: JL M Mijn dochter worstelt met anorexia, ik met grenzen stellen. Iedereen mentaal weerbaar Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juli 2011 De Faam pagina 6 www.deweekkrant.nl/actie Of wordt het meer binnenweer? Onze weerman Piet Paulusma weet er alles van en vertelt er alles over op onze website. www.de-faam.nl Vlissingen Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland (JVOZ) en Ge meente Vlissingen zullen per 1 augustus een 3-jarige samenwerking aangaan op het gebied van speellocatie en accommodatie. JVOZ, in competitieverband spelend onder de naam Cortgene/ JVOZ, trainde al met haar teams op de velden aan de Irislaan in Vlissingen, maar speelde thuiswedstrijden op zaterdag in Kortgene. Vanaf het nieuwe seizoen zullen de ochtendtrainingen in Vlis singen worden voortgezet op de velden aan de Irislaan, evenals de thuiswedstrijden. Vlissingen In basisschool de Houttuyn in Vlissingen is het tot en met vrijdag 22 juli kidsclub. Iedere avond, van 18.45 tot 20.30 uur, is er poppenkast, een bijbelverhaal, spelletjes, knutselen en muziek. Het thema is Reken Maar! Ieder een van vier tot twaalf jaar is welkom en entree is gratis. Het nieuwe hangende terras van restaurant Waterfront, aan de Vlissingse Boulevard Bankert 108a staat op de vierennegentigste plaats van de Terrassen top 100 van Misset Horeca. Dat is afgelopen donderdag in Oisterwijk bekend gemaakt. Marcel van der Voort Vlissingen De Zeeuwse terrassen kwamen er goed uit in de verkiezing. De nummer één in de vierde terras sen top 100 is Paal 10 in Oud dorp, gevolgd door Zeelust in Westenschouwen op de tweede en Fraans Marie in Albergen op de derde plaats. Raymondo Goes staat op de vijfendertigste plaats, Badpaviljoen Domburg op nummer achtendertig en de zevenenzestigste plek is voor restaurant Oranjeplaat in Ar- nemuiden. Enthousiast "Pedro en ik vinden dat ab soluut fantastisch. Er hebben ruim achthonderd terrassen irant Waterfront deed mee aan de Terrassen top 100. meegedaan. Deze notering in de top 100 bezorgt ons naams bekendheid", reageert Arlette Ventevogel van Waterfront. "Ik had de notering niet verwacht, maar hoopte erop. Wij houden er door het jaar geen rekening mee dat de jury ons terras kan komen beoordelen. Wel vinden wij het zelf belangrijk om het terras zo goed mogelijk te ver zorgen. En hebben een houding FOTO: JASPER KARMAN van: staan wij niet in de Terras sen top 100, dan is het jammer en moeten we nog beter ons best doen. En staan wij er wel in, zo als dit jaar, dan is het een kroon op ons werk", legt Arlette uit. Westkapelle Westkapelle staat woens dag 20 juli in het teken van wielen en Zeeland. Zo is er van 11.00 tot 17.00 uurTer- rastijd+: er is een Zeeuwse Markt in de tuin van het Pol derhuismuseum, met allerlei demonstraties en Zeeuwse lekkernijen. Tussen 11.00 en 14.00 uur rijdt er een gratis Paardentram door het dorp. Vanaf 13.00 uur zijn er al lerlei leuke activiteiten op de Markt met ouderwetse en moderne wielergames. Op de zeedijk, in de buurt van het Polderhuis en het Kasteel van Batavia, wordt een show gepresenteerd van oldtimerauto's, -fietsen en -brommers tussen 13.30 en 16.30 uur. Om 13.00 uur is er een rondleiding door het museum voor kinderen van acht tot en met twaalf jaar voor 1,00 euro. Van 18.30 tot 22.00 uur is het dorp van de Wielerstichting. Zij organi seren dan de jaarlijkse Stra- tenloop en Wielerronde, met na afloop muziek. Om 19.00 uur is het bovendien ook open avond bij het reddings station van de KNRM. Acties geldig tot 15-08-11 Opvouwbare Scooter Kwaliteit Betrouwbaarheid Optimaal meeneembaar! Incl. accu's en oplader Entice 3 Mid-size scooter Na-regelbare achtervering 10 km/h Ook leverbaar in 12 km/h Let op! Inclusief twee jaar gratis service en onderhoud. Twee jaar lang zorgeloos rijden! Infineon LWB 3 Revolutionair ontwerp LED Verlichting Zeer comfortabel veersysteem 15 km/h! Incl. accu's en oplader Naast deze actiemodellen vindt u het uitgebreide assortiment in onze showroom 20% korting Goes. Verrijn Stuartweg 43, tel. 0113-211274 Vlissingen, Dreesstraat 4, tel. 0118-617925 Open: maandag t/m vrijdag van 09.00-17.00 uur T15 $1M ATI f% M W. U' Gratis advertentie Bijna 70.000 mensen hebben een I eetstoornis. Steun hen en hun familie. Geef op GIRO 4003. www.psychischegezondheid.nl FONDS PSYCHISCHE GEZONDHEID SCHE DHEID

de Faam | 2011 | | pagina 6