Hutten bouwen DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN Al ruim 30 jaar uw betrouwbare partner! O bestel nu en betaal tot 31 juli been btw!!' 120,- extra korting in juli en augustus bij Canvas Holidays Bedrijf gestart? BELISOL 30 JAAR Johnny zoekt een thuis waar hij veel aandacht krijgt Luxe kamperen met korting Nobelweg 2-24, iocs (bij de Zeelandhallen). Tel. 01 I 5-2 I 1.8 I I www.bclisolgoes.nl PRODUCTEN BELISOL geopend: ma.-vr.: 09.00-17.30 uur za.: 10.00 16.00 uur Beleid veranderd Kozijnen, ramen en deuren in PVC ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer tO jaar garantie 100% financiering mogelijk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 20 juli 2011 De Faam pagina 4 www.canvasholidays.nl/weekkrant Of heeft u een nieuw product, een bij zondere presentatie, een sjieke proe- verij of iets anders bijzonders? Bel of e-mail de redactie: 0113-274024 of red.faam@whm.wegener.nl www.de-faam.nl vraag naar de voorwaarden Thuisblijvers actie!!! Middelburg De gemeente Middelburg heeft het beleid van woning aanpassingen recentelijk ge wijzigd. Mensen op hogere leeftijd, kunnen op termijn problemen krijgen met hun mobiliteit. Ze krijgen bij voorbeeld moeite met trap lopen. Het is belangrijk dat deze Middelburgers op tijd actie ondernemen. Er zijn zelf allerlei maatregelen te treffen in huis of tijdig ver huizen naar een gelijkvloerse woning is een mogelijk heid. Binnen de Wet maat schappelijke ondersteuning (Wmo) heet dit algemeen gebruikelijk. Dit betekent dat tijdig verhuizen volgens algemene maatstaven nor maal is. De Middelburger kan in dat geval geen aan spraak meer maken op een woningaanpassing betaald uit de Wmo. In bijzondere situaties is een uitzondering te maken. Meer informa tie via 0118 - 675675. Of langskomen bij Porthos aan de Sint Sebastiaanstraat 12. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur. De Middelburgse bouwspeelplaats is afgelo pen week gehouden op het veld aan de Geersesweg. "Het is vijfendertig jaar geleden begonnen om de minderbedeelden kinderen op een goede manier hun va kantie te laten starten. Het is uitgegroeid tot een eve nement voor alle kinderen van vier tot en met twaalf jaar", zegt René Koster van de Activiteiten stichting Calimero Middelburg. Marcel van der Voort Middelburg Samen met vijfhonderd andere kinderen timmeren Joshua (8) en zijn zusje Sterre (5) op woensdagochtend aan de hut ten. "Ik vind het bouwen heel leuk. Vandaag plaats ik er een vlaggenmast", meldt Joshua. Zusje Sterre bekijkt het allemaal aandachtig: "Mijn hut heeft zelfs een bovenverdieping." David (6) en Silvain (6) zijn dikke maatjes. Davids hamer zwaait alle kanten op. Hij ver- Riley, Yannick en Kaj bouwen samen een hut op het veld aan de Geersesweg. FOTO: JASPER KARMAN telt: "Dit vind ik heel leuk om te doen." En Silvain voegt eraan toe: "Ik vind het mooi om de spijkers in het hout te slaan." Jasper (10) vindt het prachtig om buiten te zijn. "De computer mis ik niet hoor", beweert hij. Jaïr: "Onze hut is uitgerust met een chillbank." De even oude Joe benadrukt dat hutten bouwen "echt heel erg leuk" is. Thijs (8) schildert zijn hut ver derop groen en de verf zit ook overal in zijn blonde haar. Toverzalf Bij Gerda de Bruijn en Gerard Innemee van het Rode Kruis meldt zich een huilend meisje met een bloedneus. Ze verple gen kinderen die in spijkers trappen, schaafwonden hebben of met de hamer op hun vin gers slaan. "Maar soms gebruik ik ook toverzalf als een kind moord en brand schreeuwt, maar ik niks zie. Dan smeer ik handcrème op de zogenaamde wond", verklapt De Bruijn. De leuke Johnny van 7 is dol op rennen en ravotten. FOTO: JASPER KARMAN Vlissingen Johnny is een leuke gecas treerde reu van 7 jaar. Als pup is hij mee van Turkije naar Nederland verhuisd. Hij moest helaas naar het asiel nu alle thuiswonende kinderen het huis uit zijn en de vader des huizes hele dagen aan het werk is. Joh nny is op zoek naar een thuis waar hij weer volop aandacht krijgt. Hij is dol op rennen en ravotten en naast de baas op de bank liggen. Hij kan bij andere honden, bij katten is onbekend. Verder kan hij bij kinderen, kan hij goed alleen thuis zijn en kan hij mee in de auto. Interesse in Johnny? Kom dan eens kennismaken. Bel naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissin gen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op za terdag van 11.00 tot 12.30 uur. dierenasielwalcherennl

de Faam | 2011 | | pagina 4