Tiende keer Jumpin' de Weel Hoogste prijzen voor uw oude goud. Goud en Zilver is Geld Pannenkoeken/eest Hogeschool of cross? www.goudenzilverisgeld.nl Nisse 2 weekenden in het teken van de paardensport Vrijdag is er een ruiterbal en zaterdag een zomerfair Waterfront in actie voor Afrikanen ft ft Kerkdienst in een grote tent Toys XL bij ZEP Uw oude gouden sieraden en zilveren voorwerpen zijn nog steeds veel geld waard! Denk aan die kapotte armbanden of misschien zilveren bestek dat op zolder ligt. De goud- en zilverprijs is de afgelopen 30 jaar nog nooit zo hoog geweest. Wellicht is het in deze moeilijke tijd verstandig om uw slapende goud of zilver wakker te maken en direct om te zetten in geld. 2 gediplomeerde goudsmeden staan klaar om voor u een vrijblijvende taxatie uit te voeren. Zij hebben meer dan 10 jaar ervaring opgedaan in het taxeren van sieraden binnen een landelijk bedrijf dat al meer dan 400 jaar actief is in het taxeren van goud, zilver en diamanten. De keurtekens worden met een loep bekeken. Staan deze er niet in, dan wordt uw sieraad in uw bijzijn getoetst op een leisteen m.b.v. koningswater waarna het gehalte wordt bepaald. Hieronder vindt u de officiële Nederlandse Goud Zilverkeurtekens: V 1 m SB) SS SS mi ÜP 27 juli in Fletcher Hotel-Restaurant Du Commerce tussen 11.30-17.00.uur Waar: Loskade 1, 4331 HV Middelburg 26 juli in Hotel Terminus tussen 10.00-I6.00 uur Waar: Stationsplein 1, 4461 HP Goes 28 juli in Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen tussen 10.00-16.00 uur Waar: Churchilllaan 700, 4532 JB Terneuzen Zaal: zie borden Goud en Zilver is Geld Altijd actueel: de-faam.nl Wordt het hippisch festijn in Nisse dit weekend verreden onder een mooie zomerzon of in de stromende regen? Piet Paulusma vertelt alles over het weer op onze website www.de-faam.nl Jumpin' de Weel in Nisse beleeft z'n tiende aflevering. In die tien jaar is het hippisch evenement uitgegroeid van een klein, lokaal paarden sportfeestje tot het grootste Zeeuwse evenement op het gebied van paardensport met nationale allure. De redactie Nisse Het terrein aan de Ambachts- herendijk in Nisse staat twee weekenden achtereen in het teken van de paardensport. Het eerste weekend, van vrijdag 22 tot en met zondag 24 juli, heeft een uitgebalanceerd pro gramma. De vrijdag staat in het teken van dressuur: paarden en pony's uit de klasse B tot en met M2 komen dan aan bod. Zaterdag gaat een stapje hoger in deze discipline, dan staat de subtopdressuur op het pro gramma, met daarbij een Kür op muziek en een clinic. Het weekend wordt zondag afge sloten met menwedstrijden: er komen enkelspannen, dubbel spannen en zelfs vierspannen aan bod. Het tweede weekend beslaat zelfs vier dagen: van donderdag 28 juli tot en met zondag 31 juli wordt er gesprongen in alle dis ciplines. Ruiterbal Tussen al het paardengeweld door is er echter nog veel meer In en om de feesttent op de wei aan de Pekelingseweg in Aagtekerke is er op dinsdag 26 juli een pannenkoekenfeest voor het goede doel. Vanaf 17.30 uur is iedereen welkom om onbeperkt pannenkoeken te komen eten. Daarnaast zijn er diverse Oud Hollandse kinderspelen. Entree is 3,50 euro. Marcel van der Voort Vlissingen Restaurant Waterfront aan de Boulevard Bankert 108a in Vlissingen is afgelopen donderdag begonnen met een 1 euro-actie voor Afri ka. Eigenaars Pedro en Arlette Ventevogel: "Er is grote honger in Afrika. Wij als restaurant hebben dagelijks te maken met meer dan voldoende eten en drinken. Het seizoen is aangebroken en dan is het extra druk. De gasten genieten ontspannen van een hapje en een drank je en het prachtige uitzicht. Alleen staat dit staat in een schril contrast met de hon ger in Afrika. De drukste tijd van het jaar is aange broken en eigenlijk geen tijd voor het opzetten van een actie. Toch vinden wij dat wij juist nu iets kunnen doen door onze gasten te attenderen op deze ellende terwijl het ze zelf gelukkig aan niets ontbreekt." Het ingezamelde geld storten Pedro en Arlette door op het Noodfonds, giro 555. Meer informatie over de actie is te vinden op de website van restau rant Waterfront. lüwiü.restaurantuja- terfront.nl te beleven, met op vrijdag avond bijvoorbeeld het rui terbal en zaterdag overdag de zomerfair en de kinder- middag. Deze marktdag biedt van alles en nog wat voor een breed publiek. Van streekproducten tot moder ne kunst en van oude am bachten tot een clown voor de jongsten. Website Meer informatie over Jum pin' de Weel is te vinden op de website van de Weelrui- ters. Hier staan de startlijs ten, de nieuwsbrief en het volledige programma van de twee weekenden. Naast de algemene nieuwsbrief is er dit jaar voor het eerst ook een nieuwsbrief voor de dressuur en het mennen. 1u1uu7.deu7eelruiters.nl Aagtekerke De Protestantse Gemeente van Aagtekerke houdt op zondag 24 juli een kerkdienst in een grote tent op de hoek van de Pekelingseweg en de Aagtekerkseweg in Aagte kerke. Het thema van de dienst is: Heb jij de X-factor? Voor ganger van de dienst is B.M. van Ginhoven. De muzikale medewerking wordt verzorgd door het Afrikaans koor uit Bergen op Zoom. Het koor wordt bijgestaan met zang van Amanda Simons. Voor kinderen is er opvang aanwezig en er is voldoende parkeergelegenheid. De dienst begint om 19.00 uur en toegang is vrij. Middelburg Toys XL houdt op zaterdag 23 juli een Cars 2 evene ment bij ZEP Middelburg. Kinderen kunnen van 10.00 tot 16.00 uur deelnemen aan verschillende activiteiten en ieder uur zullen er prijzen uitgereikt worden. Zo kun nen kinderen spannende racemomenten beleven van Bliksem McQueen op een Carrera racebaan, een Cars figuur met LEGO bouwen en leuke LEGO prijzen win nen, meedoen aan de radio grafisch bestuurbare Cars wedstrijd of meesteppen op de Cars racebaan en probe ren als eerste over de finish lijn te komen. Bij deelname aan deze activiteiten ontvan gen kinderen een leuk Cars magazine. Zet uw oude goud en zilver om in geld! Goud 916 duizendsten (22 karaat) 833 duizendsten (20 karaat) 750 duizendsten (18 karaat) 585 duizendsten (14 karaat) grote nieuwe oorwerpen kleine nieuwe voorwerpen EWN grote en kleine gebruikte voorwerpen Zilver grote nieuwe voorwerpen kleine nieuwe voorwerpen grote en kleine gebruikte voorwerpen WH EWN WH EWN 925 duizendsten (1* gehalte) «s# 835 duizendsten (2' gehalte) /=-rTl 800 duizendsten (3* gehalte) Na de taxatie heeft u de mogelijkheid om uw oude goud of zilver direct om te zetten in geld. Dit wordt snel, accuraat en discreet afgehandeld.

de Faam | 2011 | | pagina 25