Oude Veerseweg is klaar Volg alle Klik Win-acties op Twitter Uw Faam op Twitter Steeds nieuwe kansen Klik&WinJ De Zeeuwse Keverdag Line-dancen Nachtmarkt in Middelburg Gezellige snuffel markt COTTELLI SPONSORT PROJECT VRIJDAG 29 JULI T/M DINSDAG 16 AUGUSTUS 's-Gravenstraat 14, 's-Gravenpolder - Tel: 0113-313049 - www.cottelli.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 13 juli 2011 De Faam pagina 6 www.twitter.com/klik_en_win De Faam is een vertrouwde krant bij u thuis. Het da gelijkse nieuws is nu ook te volgen via Facebook en Twitter. Voeg De Faam toe! www.de-faam.nl Middelburg De Zeeuwse Keverdag is dit jaar op zondag 17 juli op de Markt in Middelburg. Om 13.00 uur staat de ouderwets vertrouwde rondrit op het programma die bezoekers in ongeveer een uur door het Zeeuwse land voert. Er is een Show Shine met in totaal tien winnaars, waar van er zich één Best of Show mag noemen. Verder zullen ook diverse standhouders hun opwachting maken. Er is een door KCN gespon sorde stand aanwezig waar de vrijwilligers van KiKa de welbekende Ki Ka-knuf felberen verkopen. Speciaal voor de Keverdag zijn de knuffelberen te koop met gebreide Kevertruitjes. Het is van 10.00 tot 16.30 uur en entree is gratis. Oost-Souburg In wijkcentrum De Regen boog in Oost-Souburg kan op donderdag 14 juli gedanst worden van 19.00 tot 22.30 uur. Toegang is 2,50 euro. De parkeerplaats aan de Oude Veerseweg in Mid delburg is klaar. De opknap beurt bestaat uit een nieuwe asfaltiaag, vijf camperplaat sen, twee minder validen- plaatsen en een nieuwe trap over de dijk, zodat mensen over het jaagpad langs het water naar de stad kunnen lopen. Deze zomer is gratis vervoer met de zonnetrein en op koopzondag ook met de paardentram, van de parkeer plaats naar de binnenstad. Redactie Middelburg De zonnetrein rijdt elke dag van 11.00 tot 17.00 uur een route langs allerlei haltes. Als mensen vanaf de halte aan de Oude Veerseweg opstappen, kunnen ze gratis mee tot aan de Segeerstraat in de binnenstad. Om de hele extra route mee te "kunnen rijden moét een dag kaart van 6 euro gekocht wor den. Mensen die ook weer met de tram terugwillen naar hun auto kunnen ongeveer op het De parkeerplaats aan de Oude Veerseweg is helemaal vernieuwd. FOTO: JASPER KARMAN halve uur vanaf het Damplein mee terug. De laatste ronde is dan rond half vijf. De parkeer plaats aan de Oude Veerseweg heeft een enorme metamorfose ondergaan. Het stukje Oostper- kweg dat de toerit vormt naar het parkeerterrein is opnieuw bestraat. De parkeerplaats zelf is van nieuw asfalt voorzien en opnieuw omheind. Vijf plek ken zijn speciaal ingericht voor kampers. Hier staat een auto maat die stroom en water levert. Ook is er een lozingspunt voor afvalwater. In augustus komen er twee plekken als e-laadpunt voor elektrische auto's. Middelburg In het centrum van Mid delburg is vrijdag (15 juli) een Nachtmarkt. Te koop is een breed aanbod van leuke producten en lekkere snacks en hapjes. De muziek en ge zellige terrassen maken de Nachtmarkt tot een gezellig geheel. Vlissingen Op de Oude Markt in Vlis singen is zaterdag 16 en 23 juli een rommelmarkt. Het is van 13.00 tot 17.00 uur en gratis toegankelijk. Op bouwen kan vanaf 12.30. De deelnemers moeten hun spullen uitstallen op de grond en niet op tafels, aanhangwagens of kramen. Het verkopen van etenswa ren en alcohol is in verband met de warenwet verboden. Na afloop van de vrijmarkt moeten alle deelnemers hun afval zelf meenemen. www.vlissingen.nl/eve- nementen

de Faam | 2011 | | pagina 8