De Vissershaven n BEELD - GELUID - WITGOED Win 1 van de 3 geweldige "ThuisBarista boeken over koffie! Geef er uw visie op SIEMENS KOEL/ TECHNO JANSSEN Z0MERV00RDEEL VRIESKAST Uw keuze is 25,-rwiiard voor 599,- 00K VOOR VERVANGING VAN UW INBOUWAPPARATEN Zweedse perfectie ASKO vanaf 849,- Loewe XELOS SL 37 Doe mee en win Tennistoernooi Zomer Dam- en Schaaktoernooi Beach Yoga Toeristenmarkt Leuke Vakantie Bijbelclub Expositie Walcheren Berlijn Met de imker mee op pad wasmachine De laatste super toestellen OP=OP www.technojanssen.nl Ook voor vervanging van inbouwapparatuur een vakkundig adres Riedam - Schouwersweg - Heinkenszand Tel. 0113-567750 - www.riedam.nl Bel: 0113-561529 Specialist in autoruiten! www.GiasGarage.nl middenzeeland@giasgarage.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 13 juli 2011 De Faam pagina 4 www. koff iemagazi nen l/actie Wilt u reageren op een artikel dat in De Faam staat? Wilt u uw me ning kwijt over een actueel onder werp? Surf dan naar onze website en geef uw visie op het artikel. Surf naar www.de-faam.nl Koudekerke LTC De Stoof in Koudeker ke houdt voor de twintigste keer het open tennistoernooi. Deze wordt gehouden van zaterdag 23 tot en met zon dag 31 juli in de categorieën 4, 5, 6 en 7. Op vrijdag wordt er een gezelligheidsavond ge houden met muziek. www.ltcdestoof.nl Oostkapelle De Dam- en Schaakclub Oostkapelle houdt op don derdag 21 juli voor de zes entwintigste keer het zo- mertoernooi. Deze wordt gehouden in een zaal van de Zionskerk aan de Duinweg 36a. De inschrijving begint om 18.30 uur en sluit om 19.00 uur. Na de indeling van de partijen beginnen di rect de wedstrijden. Burge meester Van der Zwaag zal ook dit jaar weer de eerste zetten verrichten. Deelname kost 3,00 euro per persoon. Er zijn dit jaar ook vele prij zen te winnen. Het Vlissingse restaurant De Vissershaven aan het Bel- lamypark is afgelopen vrijdag benoemd tot Ambassadeur voor Prins Dingemanse uit Yerseke. Dat gebeurde tijdens een feestelijke receptie op het terras met mosselen en oesters. Marcel van der Voort Vlissingen "Wij zijn een paar jaar geleden begonnen om via De Vissers haven een stukje Yerseke naar Vlissingen te brengen. Inmid dels is het bedrijf uitgegroeid tot één van de meest bepalende mosselrestaurants op Walche ren", zegt salesmanager Mare de Visser van Prins Dinge manse. Zijn collega Alex van Houte woont in Zeeuws-Vlaan- deren. "Aan onze kant zijn veel bekende mosselrestaurants. Ik ben blij dat er aan deze kant van de Westerschelde ook goe de mosselrestaurants zijn", stelt hij. "Om zich ambassadeur van Prins Dingemanse te mogen noemen moet een restaurant ja- De Vissershaven van Willem en Ruud is benoemd tot ambas sadeur van Prins Dingemanse. FOTO: JASPER KARMAN renlang met ons werken, gebruik maken van kwaliteitsproducten en bekend zijn in de regio. Aan al deze eisen voldoet De Vissers haven", voegt Van Houte eraan toe. Als Willem Hamer van de Vissershaven de oorkonde van het tweetal krijgt toont hij zich een trots en blij man. "'Ik ben ontzettend vereerd. Dit is een bekroning van een jarenlange samenwerking. Of een bedrijf in aanmerking komt voor het ambassadeurschap ligt aan Prins Dingemanse. Daarom ben ik zeer aangenaam verrast", bekent Hamer. Tijdens de druk bezochte receptie nam hij met een brede glimlach de felicita ties in ontvangst. Hamer: "Wij hebben dit verdiend omdat wij een bekend verkooppunt zijn van de mosselen, oesters, kreef ten en andere producten van Prins Dingemanse. De ma ritieme naam van ons bedrijf is een pluspunt. De mensen weten ons te vinden." Domburg Yoga Domburg houdt elke werkdag van 9.30 tot 10.30 uur Beach Yoga op het strand van Domburg. Hatha Yoga is een rustige yoga vorm die iedereen met een redelijke gezondheid kan volgen. Deelname kost 7,50 euro per persoon. Verzame len bij de Strandovergang Watertoren Oost. Zoutelande De wekelijkse toeristen markt in Zoutelande is weer begonnen, deze duurt twee maanden. De markt staat rond de kerk en is iedere dinsdag van 10.00 tot 20.00 uur. Westkapelle De vrije evangelie'gemeente in Westkapelle houdt tot en met vrijdag 15 juli weer een Vakantie Bijbelclub. Het is voor kinderen van groep 1 tot en met groep 4 van de basisschool en is van 9.30 tot 11.30 uur. De groep gaat zin gen, knutselen en luisteren naar een mooi Bijbelverhaal. Westkapelle Rob Meijer exposeert deze zo mer met schilderijen onder de titel Walcheren-Bedijn/Berlijn- Walcheren in het Dijk- en Oor logsmuseum Het Polderhuis in Westkapelle. Deze werken zijn gemaakt in Berlijn en op Walcheren en hebben te maken met zijn eigen leven. Hierin speelt Duitsland een belangrijke rol, omdat hij de zoon van een Duitse officier en Nederlandse moeder is. Oostkapelle Kinderen vanaf acht jaar kun nen zondag 17 juli bij museum Terra Maris in Oostkapelle met een imker op zoek naar bijen. Hij ontvangt de deelnemers om 10.30 uur. Goede, dichte kleding vereist. Deelname kost 4,25 euro en aanmelden is ver plicht via 0118-582620. Scheldestraat 82 Vlissingen, tel. 0118-415737 Koop bij de man die het ook repareren kan KG36NVW20A+ - 221 liter koelen - 66 liter vriezen - no frost - coolbox (2x langer vers) Tijdelijk €25,- retour bij aankoop van een stofzuiger uit de S 5000-serie! van 729,- Inclusief bezorgen en plaatsen (gratis offerte) tJ - 1400 toeren - 8 kg trommel - geen manchet - super stil door 4 schokdempers - 5 jaar garantie Inclusief bezorgen en plaatsen mm GRATIS flgitcrfe TV - 94 cm beeld - optimale kijkhoek - draaibare voet - kleur zilver - 3 jaar garantie - digitale radio incl. GRATIS Delta digitale tv Nu van 2.099,- voor 1.450,- Openingstijden ma.-di.-do.-vr. 8.30-12.00 u. 13.00-17.30 u. za. 9.00-17.00 u. woensdag gesloten. want autoruitschade komt ook in de zomer vaker voor dan u denkt. CiasCarage.nl

de Faam | 2011 | | pagina 6