INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIE Te'OVERHEID woensdag 13 juli 2011 De Faam pagina 40 VERORDENING EN BELEIDS REGELS VOORZIENINGEN WMO MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben in de verga dering van 31 mei 201 1 beslo ten tot vaststelling van de 'Beleidsregels voorzieningen Wmo Middelburg'. Daarnaast maken zij bekena dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergaderingen van 4 juli 201 1 neeft besloten tot vaststel ling van de 'Verordening voor zieningen Wmo Middelburg'. Het besluit ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskantoor, Kanaalweg 3. De documenten zijn tevens te raadplegen op de gemeentelijke internetpagina www.middel burg.nl onder de rubriek Wonen en Leven Zorg en Welzijn Wmo Wet- en regelgeving. VERWIJDERING ILLEGAAL VOERTUIG Burgemeester en wethouders van Midaelburg hebben besloten krachtens artikel 1 25 van de gemeentewet, in samenhang met afdeling 5.3. van de Algemene wet bestuursrecht, over te aaan tot het toepassen van een last onder bestuursdwang. Dat wil zeggen dat in strijd met artikel 5.1.4 van de Algemene plaat selijke verordening Middelburg, het voertuig een "blauwe Opel Corsa" voorzien van het ken teken JG-SB-80 geparkeerd op het grasveld aan de Oude Veerseweg 'Ramsburg' ter hoogte van de Stadsam- bacntsweg, van gemeentewege wordt verwijderden dat de hier mee gepaard gaande kosten op grona van het bepaalde in ar tikel 5:25 van de Algemene wet bestuursrecht op de overtreder zullen worden verhaald. Op grond van het bepaalde in artikel 5:29 van de Algemene wet bestuursrecht wordt het voer tuig meegenomen en opgesla gen. Het voertuig wordt enkel aan de rechthebbende terug geven indien de ingevolge artikel 5:25 van de Algemene wet bestuursrecht verschuldigde kosten zijn voldaan. Indien niet binnen dertien weken na de meevoering van het voertuig teruggave kan geschieden, is het college gerechtigd het voertuig te :>pen of, indi< mogelijk is, de zaak om niet aan verkopen of, indien verkoop niet een derde in eigendom over te dragen of te laten vernietigen. De rechthebbende kan zich tot 1 2 oktober 201 1 melden bij de gemeente dan wel schrijven naar de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Op 14 december 2010 is de in spraakprocedure voor de herin richting van de route Nieuwlandseweg - Schuttershof afgerond. Uit het herinrichtings plan vloeit een aantal verkeers maatregelen voort waarvoor burgemeester en wethouders van Middelburg op 6 iuli 2011 een verkeerbesïuit hebben genomen. Dit betreft de volgende verkeers maatregelen: 1De 30 kilometerzone in Arne- muiden wordt uitgebreid met het gedeelte van de Nieuw landseweg ten zuiden van de aansluiting met de Arnestraat tot en met het gedeelte van het Schuttershof ten zuiden van de aansluiting met de Spoorstraat. 2) De voorrangsregelingen op de kruispunten tussen de be bouwde komgrens op de Nieuwlandseweg en het kruis punt Schutters-hof Spoorstraat worden opgeheven. 3) De voetgangersoversteekplaats op het Schuttershof ten zuiden van de aansluiting met de Dok straat wordt verwijderd. De voetgangersoversteeplaats op de Nieuwlandseweg ten noor den van de aansluiting met de Clasinastraat Zuidwal blijft gehandhaafd. Inzage Het besluit ligt tot en met 24 au gustus 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage in het stadskantoor bij de vaTbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer Danny Hees been, telefoonnummer (01 18) 67 53 16. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 14 juli tot en met 24 augustus 201 1 een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000," 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waarte gen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuurs recht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Algemene wet bestu ursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen an deren. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit be trekking heeft. Bij een willekeu rige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aan wezig. Een belanghebbende die re delijkerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep in stellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het ver zoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecnt, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. AANVRAAG OMGEVINGSVERGUNNING (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvraag om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Schuiffelstraat IA, 1B en IC: veranderen indeling woningen en toegang tot ap partementen (30-6). Informatie over deze aanvraag is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvraag heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een posi tieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die INLOOPSPREEKUUR 26 JULI 2011 VERVALT Het inloopspreekuur van dinsdag 26 juli 201 1 gaat i.v.m. vakantie niet door. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING Wij zijn van plan de volgende omgevingsvergunning te verle nen: Aagtekerke - Locatie: Westhovenseweg 7 - Voor: het bouwen van een woning bestaande uit het afwij ken van het bestemmingsplan. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag lig gen de ontwerp omgevingsver gunning, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 14 juli t/m 24 augustus ter in zage. Tijdens deze termijn kun nen belanghebbenden een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met mevrouw L. Donders, tel. (01 18) 555 444. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belang hebbende bent. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Kelderweg 2, het verbouwen van een schuur tot woning en het vervangen van het wagen huis, (6-7); Biggekerke, - Hogelandseweg 1het verande ren van de gehele inrichting (varkenshouderij) of de werking daarvan, (30-6); Domburg - Weststraat 24, het bouwen van een recreatiewoning, (1-7); - Strand 90, het brandveiligge- bruiken van een strandpavil joen, (5-7); - Strand 90, het slopen van een strandpaviljoen, (5-7); Koudekerke - Dishoek 16a, het uitbreiden van een recreatiewoning, (29-6); - Karreveld 37, het bouwen van een kantoor en werkplaats, (24- 6); Oostkapelle - Duinvlietweg 10, het gedeelte lijk slopen en verbouwen van een woning, (4-7); - Orionstraat 2a, het aanpassen van een hekwerk, (27-6); - Poolsterstraat 21het bouwen van een erker, (5-7); Serooskerke - Boshoekweg 6, het bouwen van een woning, (27-6); - Oostkapelseweg 46, het bouwen van een paardenstal, (30-6); - Oostkapelseweg 85, het slopen en nieuw bouwen van een wo ning, (4-7); Vrouwenpolder - Breezand 40, het vergroten van een woning en het slopen van de gevel, (30-6); Zoutelande - Boudewijnskerke, het verande ren van de gehele inrichting (varkenshouderij) of de werking daarvan,(30-6); De aanvragen kunnen uit meer- dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat net college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Kanonweistraat ongenummerd, het oprichten van een fitness- tuin, (1-7); Koudekerke - Strandweg 9, het bouwen van een bijgebouw, (1-7); Oostkapelle - Duinweg 67, het verwijderen van asbest en het slopen vari een schuur, (1-7); -Magnolialaan 1, het uitbreiden van een woning, (1-7); Serooskerke - Ds van Wouwestraat 31het kappen van een boom, (5-7); Veere - Kanaalweg WZ 2, het herstel len van de fundering bij de voorgevel van de woning, (1-7); - Oliemolenstraat 8, het vergro ten van een dakkapel, (6-7); - Veerseweg 26, het kappen van een boom, (6-7); welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Elektraweg 1aanbrengen naamletters (5-7). Langeweg 59, Arne- muiden: slopen asbest dak- beplatina en gevelbeplating van landbouwschuur (1-7). Langeweg 61, Arne- muiden: vervangen asbest dak beplating landbouwschuur (1-7). Prinsenhove 96: plaatsen dakkapel (1-7). Rouaansekaai 111 t/m 137 foneven nrs.): nemen geluidv (5-7). ^eluidwerende maatregelen Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Vrouwenpolder - Neeltje Jans, het plaatsen van 2 inkoopstations tbv windmolens, (6-71; - Zoekweg 26, het plaatsen en ver groten van een dakkapel, (1-7); Westkapelle - Abraham Calandplein, het plaatsen van een reclamebord, (1-7); - Markt 71het uitbreiden van een woning met een serre, (1-7); - Noordstraat 45, het vervangen van een berging, (1-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). De vergunning en de bij behorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. VERZOEK (GEDEELTELIJK) INTREKKEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - Dishoek 1 6a, het uitbreiden van een recreatiewoning (30-6); Het verzoek kan meerdere activi teiten betreffen. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op het verzoek heeft beslist. INTREKKEN VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Op verzoek van vergunninghouder Koudekerke - Dishoek 16a, uitbreiden van een recreatiewoning, (1-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie- luit, de ine ning). Het besluit, etrokken vergunning en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze pe riode ter inzage. GEWEIGERDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Serooskerke - Noordweg 3, het kappen van 2 bomen (1-7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzie ning). Het besluit en de bijbeho rende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. VOORBEREIDING BESTEMMINGSPLANNEN Voor de Kom Aagtekerke en de Kom Biggekerke bereiden wij be stemmingsplannen voor. Hiervan liggen nog geen stukken ter in zage en kunnen nog geen ziens wijzen worden ingediend. Er worden geen onafhankelijke in stanties in de gelegenheid ge steld advies uit te brengen over dit bestemmingsplan. Het indie- Lees verder op paqina 41

de Faam | 2011 | | pagina 42