attracties: van 15 t/m 24 juli De Vlissingse horeca houdt van de Marcel van der Voort "De kermis is een volksfeest dat in het centrum moet blijven. Ik hou van de ouderwetse attracties zoals de schiettent en skibal", stelt Hamer. Be drijfsleider Richard Trimpe van De Dop ver wacht dat het 's avonds druk wordt op het terras. "Ik vind de Breakdance de leukste attractie van de kermis" verduidelijkt hij. Eigenaar Frans Meijer van de Concurrent vertelt tijdens zijn lunch: "Ik hoop dat het vernieuwde Bellamypark de kermis een nieuwe impuls geeft. Voor mij zijn het tien ge zellige dagen. De kermis brengt veel mensen op de been" klinkt het. Meijer bekent dat hij ieder jaar over het kermisterrein wandelt. "Het reuzen rad is geweldig. Een prima gelegenheid om Vlis- singen van bovenaf te bekijken" verklaart Meijer. Ferry van Dommelen van Ferry's lunchroom en I brasserie: "Ik zie de kermis als de start van de zomer. Met mijn personeel ga ik op Blauwe Maan dag de kermis op. Met zijn allen naar de Kame- lenrace." Volgens Annika Meijboom heeft Soif een goede tijd als de kermis er is en komen er nieuwe gezichten naar de zaak. "De mensen lopen een rondje over de kermis en pakken een terrasje" be schrijft ze. V. Papapostolou van restaurant Posei don vindt de kermis voor zijn zaak op de Zeilmarkt een aanwinst. Patricia Wortelboer van Hotel Zilt Vlissingen, aan de Nieuwedijk vindt het een leuke uittip voor haar gasten met kinderen. "Leuk dat NllUWiMDfJK: Schietsalon Fun House Lucky Cranes Skee Ball; ballen rollen over de baan en met waardebonnen leuke prijzen winnen. Street Dance Pusher Ballengooien Nougat suikerwerken Apollo Jackpot Loterij Superstar 01 RUYT1RPLËIN: Oliebollenkraam Suikerspin/popcorn Lucky Duck Vis Around the World Kamelenrace; ideaal voor groepjes om met de kamelen tegen eikaar te racen. Trapdoor Poffertjeskraam Voetbalspel Fun Plates Van Gogh tekenstudio Reuzenrad; sinds 2010 terug van enkele jaren weggeweest. Venezia Labyrint Autoscooter Maximum Break-Dance no 3 Grijpkranen dit ook op de Nieuwedijk gebeurt" vertelt Wor telboer. "Dit jaar komt er een attractie voor vol wassenen in plaats van een kinderdraaimolen naast hotel café Michieltje. Ik ben benieuwd hoe dat wordt" meldt Cristel Meijering. "Ik ben zelf een type voor de Breakdance en het snoepgoed. Op donderdag rondom het vuurwerk is het druk ker bij ons" vertelt Raymond de Jonge van De Ge croonde Liefde. Lida van de Branding vindt het leuk dat de exploitanten 's avonds bij haar een af zakkertje komen halen. "Ik ga niet in attracties, maar koop wel een zuurstok" stelt Lida. ARSENAALPLEIN: Familie Achtbaan; succesnummer op de kermis sinds aantal jaren. Happy Spider Walking Waterballs Fireball ZEILMA RKT: Buggy's Draaimolen: er zijn veel kinderattracties op de komende kermis. Beach-Jumper IJsverkoop Lijntrek SPUISTRAAT: Swingbob: populaire snelheidsmolen Happy-kids Mini-cars Police Academy Frietwagen

de Faam | 2011 | | pagina 38