va^autO Toyota Verso-S veel comfort HYunoni Auto Sturm VIer Uitzendbureau Action kiest voor Renault Ve^; Hyundai's op maat in Westerscheldetunnel woensdag 13 juli 2011 - pagina 29 \4* Hans Sturm (rechts) van Auto Sturm aan de Noordweg 467 in Middelburg, en Henk Balleur en Jacco Grootjans van de NV Westerscheldetunnel. Vlissingen Auto Centrum Walcheren heeft onlangs vier splinternieuwe Twingo diesels geleverd aan uitzendbureau Action in Vlissingen. Cor de Rijke van Auto Centrum Walcheren: "De vier cilinder Twingo diesel staat bekend om zijn zuinigheid en geniet grote belangstelling van mensen die een compacte auto willen met toch de luxe van ruime binnenafmetingen. De 1.5 DCI-motor levert 85 pk af op de voorwielen. Vanwege zijn uitstekende emissiewaarden, ge koppeld aan een laag brandstof verbruik is de Twingo diesel niet alleen een van de schoonste auto's binnen dit segment, maar is hij ook vrijge steld van BPM en wegenbelasting." "Deze laatste argumenten zijn enkele van de aankoopmotieven geweest om te kiezen voor de Twingo diesel," aldus de heer Coban, direc teur van Uitzendbureau Action. "Bovendien is de auto voor ons erg praktisch in gebruik. De uitstekende zit voorin, maar ook de verrassend ruime zit achterin, waar twee volwassenen goed kunnen zitten en waarbij dit niet ten koste gaat van de kofferruimte, hebben ons overtuigd om te kiezen voor de Renault Twingo." "De keuze voor ons viel op de Twingo Collec tion. Deze auto is standaard af fabriek uitgerust met een radio CD en een airco. De sportieve bui tenkant krijgt een extra accent door de subtiel aangebrachte zwarte meegespoten dakspoiler en de zwart meegespoten spiegelkappen en dito mistlampbehuizing." De parkeersensoren achter maken het gebruiks gemak alleen maar groter, zeker omdat er ver schillende mensen in deze Twingo gaan rijden. Uitzendbureau Action is sinds september 1999 actief in Vlissingen. Het bedrijf telt in totaal 12 medewerkers en er werken jaarlijks tussen de 150 en 200 uitzendkrachten. "We zijn vooral actief in de productie, de bouw, technische diensten en in de schoonmaak. We groeien elk jaar weer opnieuw en voorzien in de toekomst dus ook een toenemende groei van ons wagenpark." Aldus de heer Coban die niet uitsluit dat de keuze dan op nieuw wel eens gunstig voor de Renault Twingo uit kan pakken. Middelburg De NV Westerscheldetunnel is al sinds jaar en dag klant bij de Walcherse Hyundai-dealer Auto Sturm. Onlangs nam de tunnelexploitant twee nieuwe Hyundais in gebruik. Het betreft hier speciaal voor het werk in de Westerscheldetun nel op maat gemaakte Hyundais Santa Fé. Betrouwbaar De Westerscheldetunnel is een aanwinst voor wie snel 'aan d'n overkant' moet zijn. De pontjes hadden hun romantiek én de koffie aan boord, de tunnel is efficiënt. Maar de tunnel moet wel on derhouden worden, er moet gecontroleerd wor den, af en toe staat er een auto stil die hulp nodig heeft en zo zijn er nog veel meer zaken waarvoor de NV Westerscheldetunnel betrouwbare auto's nodig heeft. Opnieuw koos het bedrijf Hyundai als partner. De afgeleverde Hyundai's Santa Fé zijn helemaal op maat omgebouwd voor het werk inde vaste oeververbinding. Zo zijn ze bijvoor beeld voorzien van een standkachel en een speci ale acculader, maar ook de laadruimteinrichting met allerlei gereedschappen is helemaal op maat gemaakt en het geheel wordt gecompleteerd door een speciale zwaaibalk die verschillende teksten kenbaar kan maken. Starthulp De Hyunadai's rijden nu al in de Westerschelde tunnel. Ze worden gebruikt bij het inspecteren van het wegdek en aan de tunnelconstructie, maar ook bij het onderhouden van de wegen Waar nodig worden de Santa Fé's ingezet ter as sistentie bij een ongeluk of een pechgeval in de tunnel. Door de op maat gemaakte uitrusting in de auto's kunnen ze een gestrande automobilist bijvoorbeeld weer op weg helpen met starthulp. Manna Meijers Vlissingen/Goes rusting zoals onder meer een in hoogte verstelbaar stuurwiel, centrale vergren deling en elektrische stuurbekrachti ging. De 1.3 VVT-i Aspiration wisselt vanaf 18.700 euro van eigenaar en biedt standaard ondermeer een lederen stuurwiel en pookknop, Toyota Touch, audiobediening op het stuurwiel en climate control. De meest uitgebreide versie, de 1.3 VVT-i Dynamic, is er vanaf 20.405 euro en beschikt over extra's zoals 16" lichtmetalen velgen, een smart entry systeem en een regen en schemersensor. De medewerkers van Autobedrijf de Jonge in Goes en in Vlissingen ver tellen u graag meer over deze Toyota Verso-S. Frederique Snijders maakte de foto. Voordat ik met de Verso-S op pad ga, licht verkoper Jürgen Westerhof van Autobedrijf de Jonge in Vlissingen deze nieuwste aanwinst uitgebreid toe. Er valt ook het nodige te vertellen, want de Verso-S is uitermate compleet. Het type Aspiration, dat ik deze middag mag testen, beschikt standaard over een behoorlijk aantal 'extra's', maar daarover straks meer. Allereerst de afmetingen van de Verso- S, de iets kleinere uitvoering van de Verso. Met zijn lengte blijft de Verso-S net iets onder de vier meter: 3.990 mm, een beschaafde afmeting dus. Deze vrij compacte afmeting doet echter weinig af aan de laadruimte. De Aspiration en de Dynamic hebben een bagageruimte van 363 liter, met neergeklapte achter bank is dit maar liefst 1.388 liter. Dankzij de hoge zitpositie hebben alle passagiers vanuit het ruime, comforta bele interieur een perfect uitzicht. Ook geïntegreerde versnellingspook, zorgt ervoor dat iedereen meer dan genoeg ruimte heeft in de Verso-S. En dan het panoramadak! Dit (optio nele) panoramisch dak is uitzonderlijk groot of zoals Toyota het zelf verwoordt 'een lichtpunt in uw leven'. Dit laatste zal voor iedereen anders zijn, maar fraai is het wel! Waar_andere merken wel eens een 'half panoramadak bie den, kunnen bij de nieuwe Verso-S alle passagiers, dus ook op de achterbank, genieten van het bijzondere uitzicht. Het interieur baadt hierdoor in het licht, tegelijkertijd weerkaatst het dak zonlicht, om zo de temperatuur in het interieur op een aangenaam niveau te houden. Ook het compacte uiterlijk van de Verso-S is netjes afgewerkt. Het ei genwijze front van de auto oogt fris en dezelfde strakke lijnen volgen hun weg over de zijkant naar de achterkant van de MPV, waar scherp gelijnde achter lichtunits gezichtsbepalend zijn. Controle Met Toyota Touch, standaard op de Aspiration en Dynamic, hoor en zie je alles. Een 6,1" touch screen fungeert als multimedia-interface, en toont ook de beelden van de parkeerhulpcamera. Het Toyota Touch&Go navigatiesy steem is optioneel en biedt nog meer gebruiksgemak. De Toyota Verso-S is verkrijgbaar in drie verschillende uitvoeringen. De 1.3 VVT-i Comfort kost 15.990 euro en heeft een heel behoorlijke basisuit De MPV's In de B-klasse zijn al jaren populair. En niet zonder reden, de wagens bieden vaak evenveel binnenruimte als een C-segment hatchback, hebben een hoge instap en zijn meestal gunstig geprijsd. Zo ook de Toyota Verso-S (vanaf 15.990 euro) die ik deze keer een middagje mee mag nemen. het in- en uitstappen wordt gemakkelij ker. Het vernuftige design met slanke rugleuningen en een in het dashboard a^uiUCndb«rcatt.nl

de Faam | 2011 | | pagina 31