\Jl^kh Kia Top Selectie zeven jaar garantie ««^4^ Zeeuwse zeilwere Mercedes duikt op in d Europese autoverkoop stijgt Je nieuwe occasion staat op autovermeulen.nl Smartphone? Op zoek naar een nieuwe occasion? Klein en zuinig of toch liever eentje die met gemak de caravan trekt? Natuurlijk met de beste garanties en voor een eerlijke prijs. Met occasiongarantie tot wel 7 jaar* zit je gegarandeerd goed bij AutoVermeulen! Meer dan 75 occasions - glimmend van voor- tot achterbumper - staan voor je klaar, in onze showroom maar ook op onze (altijd actuele) website! Twee totaal verschillende topmerken hadden elkaar gevonden op zaterdag 2 juli tijdens het Drïve& Sail Event van Mercedesdealer van Oeveren en Sun- Seeker Nederland in Wemeldinge. Rob Starting Wemeldinge Op het grote Sluisplateau in Wemeldinge was het vorige week zaterdag een drukte van belang. In de haven lagen de mooiste schepen van het ge renommeerde Engelse motorjachttopmerk Sun- seeker. Polyester schepen die variëren in lengtes tussen 43 voet en 46 meter. Op de kade stond het complete gamma van het oudste automerk ter wereld, dat in 2011 zijn 125 jarig bestaan viert. In een ontspannen sfeer kon men proefritten maken met vrijwel alle types. Zo waren daar de onlangs vernieuwde C-Klasse te bewonderen, inclusief de op de Salon van Genève geïntrodu ceerde C-Coupé. Natuurlijk ontbrak de splinternieuwe SLK niet. Ik heb hem hier op de foto gezet met telefoniste/ receptioniste Ilona van Cadsand van Automo bielbedrijf Van Oeveren uit Goes. Heel veel werknemers van de Zeeuwse Mercedesdealer waren ingezet om met klanten te gaan proefrij den. Sunseeker'Nederland had heel wat spraakma kende schepen naar Wemeldinge gehaald. Lange rijen wachtende belangstellenden gaven aan dat een vaartocht over de Oosterschelde in de 'Pre ferred Yachts' van Sunseeker niet te versmaden was. Met snelheden van rond de 40 mijl kon men dankzij het fantastische weer genieten van zowel nieuwe als jong gebruikte schepen. Er werd druk genetwerkt, onder het genot van een hapje en een drankje kon men kennismaken met de producten van TrimLine en de schoon heidsgeheimen van automobielen verzorgd door Protech Zeeland. Ook het project 'Weumeling- he', wonen aan het water in Wemeldinge. Cools leren bekleding was een lust voor het oog. Dat alles onder de zoetgevooisde klanken van BEO Sound, verzorgd door Minet uit Heinkenszand. Kia heeft het programma van haar occasion- label 'Kia Top Selectie' volledig herzien en de garantievoorwaarden grotendeels in lijn gebracht met die op nieuwe Kia-modellen. Goes - Vlissingen Belangrijkste element van het totaal vernieuwde programma dat kopers nog meer zekerheid biedt, is de garantie voor 'Kia Top Selectie' occasions die nu volledig aansluit bij de zeven jaar fabrieks garantie op nieuwe modellen. Kia is al uniek met de zeven jaar garantie voor alle nieuwe Kia's. Met dezelfde garantieperiode voor gebruikte au to's voegt het snel groeiende merk uit Korea daar nu een nieuwe dimensie aan toe. Kia treedt met het vernieuwde occasionlabel wederom als merk met de beste garantie van Nederland naar buiten. Alle goedgekeurde Kia Top Selectie occasions hebben vanaf de eerste toelatingsdatum zeven jaar garantie. Een ge bruikte auto van 3 jaar oud uit de Kia Top Se lectie, heeft dus nog maar liefst 4 jaar garantie te gaan. Voordat de Kia-occasions in aanmerking komen voor de nieuwe garantie worden de auto's door de dealer uitgebreid en grondig op maar liefst 105 punten gekeurd. De auto's mogen niet ouder dan vijf jaar zijn en maximaal 130.000 ki lometer op d eteller hebben staan. Uiteraard is de volledige onderhoudshistorie van de auto bekend en verkeert deze in top conditie. Saco Melse van Kia-dealer Melse: "De unieke zeven jaar Kia-garantie is een belangrijke pijler onder het succes van Kia. Geen enkel automerk biedt zulke uitstekende garantievoorwaarden. Dit geldt voor al onze nieuwe auto's, maar de consument verwacht méér van ons. Daarom hebben wij nu ook voor gebruikte Kia's de beste garantie van Nederland." Jean-Paul Vermeulen van Kia dealer AutoVer- meulen vult aan: "Met tot zeven jaar garantie, waar andere merklabels slechts één of twee jaar bieden, onderscheiden we ons nu ook op de markt voor gebruikte auto's. Waarom wij dat kunnen? Simpel, we zijn overtuigd van de kwa liteit van onze producten!" woensdag 13 juli 2011 - pagina 27 EU-landen op kenteken gezet (was 1.0128.607 stuks). Grote markten als Duitsland (22,1 procent) en Frankrijk (6,1 procent) dragen hier in belang rijke mate aan bij. Ook Italië deed het beter, maar in En geland is het nog kwakkelen, terwijl de consument in Spanje en Portugal vanwege de nog heersende crisis het volledig aflaten weten. Daar daalde de afzet met ongeveer een kwart. Feest is het terecht bij Alfa Romeo dat geholpen voor de nieuwe Giulietta zomaar 60,7 procent meer auto's wist af te zetten. Eindelijk is Alfa Romeo met 12.470 stuks in één maand binnen de eigen groep weer groter dan Lancia. Andere forse winnaars zijn Mini (50,4 procent), Mitsubishi (45,4 procent) en Volvo (32,7 pro cent), terwijl de invloed van de tsunami en kernramp van een paar maanden geleden merkbaar is bij de afzet van de Japanse merken als Honda, Mazda en Toyota en respec tievelijk 33.3, 29.2 en 12.2 procent in leverden. Scan de code en bekijk direct onze occasions! *7 jaar na datum deel 1 Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113 - 56 18 12 www.autovermeulen.nl vorig jaar. In totaal werden er 1.2058.583 personenauto's in de 27 Ondanks uitstekende ver koopaantallen op de Neder landse markt, vooral geholpen door belastingvrijstelling, leken de Europese autoverko pen nog niet in beweging te krijgen de eerste maanden van dit jaar. Gelukkig hebben de gezamenlijke autofabrikanten in de afgelopen maand mei een winst kunnen boeken van niet minder dan 7,1 procent ten opzichte van dezelfde maand Aan de basis van het succes van de Citroen G3 ligt de belastingsvrije e-HDI met zijn 90 pk sterke dieselmotor. Daarvan levert het merk nu de Selection uitvoering die aanvullend op het Dynamique uitrustingsniveau 16 inch lichtmetaal, climate control, donkere ruiten, meer chroom, andere bekleding en chroomaccenten aan de buitenkant biedt. Met 16.775 euro blijft de meerprijs beperkt tot 435 euro.

de Faam | 2011 | | pagina 29