De kermis in het bruisende stadshart van Vlissingen is van 15 tot en met 24 juli. Dit keer is de kermis gezelliger ingedeeld en opgesteld op het Arsenaalplein, de Zeilmarkt, het De Ruyterplein, de Nieuwendijk, de Spuistraat en het gedeeltelijk vernieuwde Bellamypark. door Tara De Vriend Met circa vijfendertig attracties is de Vlissingse kermis één van de grootste kermissen van Zee land. Niet voor niets komen er elk jaar zo'n hon derdduizend bezoekers op af. Naast de traditionele botsauto's, touwtje trekken, draaimo lens en gokautomaten staat er ook een spectacu lair reuzenrad een hoge zweefmolen en de Booster Maxximum. Wie daarna nog iets lust kan zich tegoed doen aan zowel hartige als zoete lekkernijen. Ook is op de terrassen van de Vlissingse horeca zowel een drankje als een maaltijd te nutti gen. kermisattracties zijn iedere dag van vanaf 13.00 uur geopend, maar vanaf 11.00 uur kan iedereen er terecht voor enkele kinderattracties en voor een lekkere zuurstok of oliebol. euro geprobeerd worden. Maandag 18 juli is de in Vlissingen wereldberoemde Blauwe Maandag en staat alles in het teken van de Hollandse muziek. Welke artiest de kermis dit keer opluistert blijft nog een verrassing. Traditiegetrouw is op donderdagavond een vuur werkspektakel, afgestoken vanaf een ponton op de Westerschelde. Dit jaar is dat op 21 juli vanaf 22.30 uur. Na het vuurwerk gaat het feest nog ge zellig door op de terrassen. Dit is de enige avond dat de kermis op het Bella mypark en de Nieuwendijk tot 1.00 uur open is. De rest van de kermis sluit deze avond om min- dernacht. De attracties op het Arsenaalplein en de Zeilmarkt sluiten om 22.30 uur. De kermis begint vrijdag 15 juli. Dan kan tus- sen i4_oo en 19.00 uur elke attractie voor één Op de laatste dag van de kermis, zondag 24 juli, is van alles te beleven voor jong én oud tijdens de gezellige familiedag. Deze laatste dag wilt u niet missen!

de Faam | 2011 | | pagina 23