Jan van Dijk... Omdat de cliënt centraal staat Of is er een nieuw product of iets bijzonders? Bel de redactie op 0113-274024 Stoom en intercity Begint u een nieuw bedrijf? Zet een ICE code in uw mobiel! Markt voor verenigingen Gat van Westkapelle Fietsen langs boerderijen Concert op een zomeravond Open kerk Johanneskerk HONDA DÉ WEEKKRANT BEREIKT DUIZENDEN CONSUMENTEN IN UW VERSPREIDINGSGEBIED! Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl Al het nieuws over het Zeeuwse openbaar vervoer; van het pontje tot de tunnel en van de intercity tot de stoomtrein. U vindt het in deze krant en op onze website www.de-faam.nl De redactie van De Faam kreeg het verzoek van medewerkers van ambulan cediensten om de lezers op te roepen om een duidelijk telefoonnummer in hun GSM (mobieltje) te zetten. Hulp diensten moeten vaak een heel bestand doorspitten om het telefoonnummer te vinden van een ouder of partner. Zij stellen voor dat iedereen in zijn GSM een adres maakt onder de naam ICE (=In Case of Emergency) Onder deze naam sla je het telefoonnummer op van de persoon die gebeld kan worden in geval van nood. ICE is een internationaal erkende afkorting. Westkapelle Op het kerkplein Moria aan Fietsen is één van de favoriete dag- en vakantieactiviteiten op Walcheren. FOTO: P.R. de Markt 67 in Westkapelle is vrijdag (15 juli) een verenigin- genmarkt. Tussen 13.00 en 19.00 uur zijn boeken, snoep- wijzers, tweedehands spullen en kleding te koop. Ook zijn er verse wafels en oliebollen te koop. De organisatie is in handen van de Zendingscom missie Protestante Gemeente Westkapelle Westkapelle Het werk aan het Gat van Westkapelle is de laatste fase ingegaan. Het dijktraject heeft een nieuwe, sterke glooiing gekregen. Op dit moment wor den de laatste zaken afgerond. De vondst van de bom zorgde voor enige vertraging, doordat een groot stuk duin afgegraven moest worden bij het KNRM- gebouw. Daar moet nu nog een nieuwe trap komen. Verder worden rondom het KNRM plateau nog nieuwe perkoenpaaltjes geplaatst, om het karakteristieke beeld terug te brengen. Het werk is vóór de Bouwvak, die 22 juli begint, klaar. Veere Iedere woensdag in juli en au gustus kan iedereen, op eigen gelegenheid, het binnenland van Walcheren ontdekken met het fietsarrangement Fietsen langs boerderij en boomgaard. Te zien zijn kronkelweggetjes, weids polderlandschap en een prachtige natuur. Er is een routeflyer met een korte (16 km) en een lange (32 km) rou te op basis van FIKS. Ook zijn er twee bezoeken in de route opgenomen: aan kaasboerderij Schellach in Middelburg en Boomgaard de Zoete Kers in Serooskerke. Daar staat iets lekkers en is het bedrijf te bekijken. Het fietsarrangement is voor 4 euro per persoon te koop bij alle vestigingen van VVV Walcheren. Oostkapelle In de dorpskerk van Oostka pelle zijn weer een aantal zo meravondconcerten gepland. De concerten beginnen om 20.00 uur, duren ongeveer één uur en de entree is gratis. Vandaag (13 juli) zijn Arno van Wijk en Marieke Brokamp te beluisteren. 20 juli Rien Balkenende en Petra Flipse en 27 juli speelt Filip Davidse saxofoon. "0 www.zomeravondconcer- tenoostkapelle.nl Serooskerke De Johanneskerk in Seroos kerke is in de maanden juli en augustus op de woensdag en zaterdag open voor gemeen teleden, dorpsgenoten en vakantiegangers. Van 13.00 tot 17.00 uur staat de kerk open om te bidden, een kaarsje aan te steken of om te mediteren. Tevens hangen er in de kerk een aantal foto's op poster formaat van Annelien Bij de Vaate. Naast de woensdag en de zaterdag is de kerk ook nog open op donderdag 28 en vrijdag 29 juli en dinsdag 2 augustus. www.pkn-serooskerke. nVjohanneskerk Stichting Philadelphia Zorg is een landelijke organisatie voor mensen met een verstandelijke beperking die zorg en/of ondersteuning nodig hebben. Vanuit een christelijke visie willen wij er aan bijdragen dat mensen met een verstandelijke beperking het beste uit zichzelf kunnen halen. Philadelphia Zorg Zuidwest biedt onder steuning op het gebied van wonen, dag besteding, leer-/werktrajecten, logeren en ambulante begeleiding. Wij hebben o.a. locaties in Heinkenszand, Zoutelande, Koudekerke, Middelburg, Goes, Terneuzen en Vlissingen. Heeft u vragen, of wilt u de mogelijk heden bespreken die wij binnen Zuidwest kunnen bieden? Dan kunt u bellen naar (0118) 61 71 22. PHILADELPHIA ZORG ZUIDWEST T (0118) 61 71 22 E zuidwest@philadelphia.nl www.philadelphia.nl/zuidwest Het beste uit jezelf The Power of Dreams Tot en met 31 augustus 2011 kunt u bij ons terecht voor de zeer belangrijke zomerinspectie. Uw Honda wordt dan op de belangrijkste 'zomerpunten' gecontroleerd. En als wij tijdens deze inspectie gebreken constateren, geven wij u een reparatie- ot' vervangingsadvies. Tijdens de Honda Zomerinspectie wordt uw Honda op 10 relevante veifigheidsonderdeler» gecontroleerd: Banden Koelsysteem Oliepeil Jan van Dijk Goes Amundsenweg 19 Goes Tel. 0113 - 23 70 70 Ruitensproeier Wisserolaaen Waterslangen Verlichting Jan van Dijk Brielie Seggelant-Zuid 8 Brielie Tel. 0181 - 41 37 77 V-snaren Remblokken www.janvandijk.nl welkom@janvandijk.nl Kijk op www.hahonderzoek.nl WeGeNeR Media

de Faam | 2011 | | pagina 15