Vaatwasser kapot? Droger kapot? feÉSSsMi Ze zijn er weer! Nieuwe Oogst Zeeuwse Hangcultuurmosselen Kijk ook op: deweekkrant.nl Win Paddockkaarten en download gratis kaarten voor Gamma Racing Day! □onna ASSEN De Faam op Twitter UITGAAN Bel (0118) 572427 Bel (0118) 572427 Klik en win Meld overlast van distels Imkers houden open huis Een Reünie fotoclub Kidsclub in 't Mozaïek Voj Line-dancen www.neeltjejansmosselen.nl Verkrijgbaar in onze winkel o.a.: www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Watchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/actie RACING jpmvy tm. ratis ■■-mm KAARTEN! ,r 7 AUG^blH TT CIRCUIT Powered by Rlzla De Faam is een vertrouwde krant in de walcherse huishou dens. Het dagelijkse nieuws is nu ook via Facebook en Twitter te volgen. Voeg De Faam toe! www.de-faam.nl Walcheren Nu het bloeiseizoen van de akkerdistel weer is aangebro ken, zijn Natuurmonumenten, Het Zeeuwse Landschap en Staatsbosbeheer actief aan het maaien. De organisaties zetten zich gezamenlijk in om eventuele overlast van bloeiende distels te voorko men. Wie plekken signaleert in de natuurgebieden van één van de terreinbeherende organisaties kan dat melden via: 0113-644044. In Zeeland is een zogenaamde distelver ordening van kracht. Deze verordening zegt dat grond eigenaren verplicht zijn om overlast van distels te bestrij den, door bloeiende distels in een strook van 30 meter tot aan de naastgelegen akker te verwijderen. Dit moet ervoor zorgen dat het distelzaad niet in aangrenzende landbouw gronden terecht komt. féÊhm fe* ét- «L' Akkerdistels kunnen veel overlast veroorzaken en moeten bestreden worden. FOTO: F. SIEMENSMA, NATUURMONUMENTEN Oostkapelle In heel Nederland houden imkers op zaterdag 9 juli open huis. Op Walcheren doen vier imkers mee. Geïnteresseerden kunnen een kijkje nemen bij imker Gert Wassink aan de Molenstraat 6 in Grijpskerke, bij imker Piet de Meester aan de Poppendamseweg 3 in Poppendamme, bij imker Wim Schaeffer aan de Grijpskerk- seweg 15 in Oostkapelle en bij imker Marian Voorneman aan de Paulusweg 16 in Zoutelan- de. Imkers vertellen graag over hun boeiende hobby. Ze leggen ook graag uit hoe belangrijk bijen zijn voor het in stand houden van de natuur. Boven dien zijn bijen onmisbaar voor de fruitteelt. De imkers laten graag zien wat er zoal komt kij ken bij het houden van bijen. Ze laten bezoekers een kijkje nemen in hun bijenstand. Het is van 10.00 tot 17.00 uur en toegang is gratis. Westkapelle Op het Kerkplein Moria aan de Markt 67 in Westkapelle is er op vrijdag 15 juli een vereni- gingenmarkt. Er zijn boeken te koop, er is een rommelmarkt, verkoop van tweedehands kinderkleding en er is een verloting. Het is van 13.00 tot 19.00 uur. De markt wordt georganiseerd door de Zen dingscommissie Protestante Gemeente Westkapelle. Middelburg Fotoclub De draadontspanner bestaat dit jaar 25 jaar en dit willen zij in de vorm van een reünie met de huidige leden en ex-leden vieren. Aanmelden hiervoor kan voor 1 augustus via reünie @fcdedraadont- spanner.nl. Leden die willen deelnemen aan het herden kingsboek kunnen twee foto's inleveren met een beknopte beschrijving. Oost-Souburg In basisschool 't Mozaïek aan de Dongestraat 109 in Oost- Souburg is er van maandag 11 tot en vrijdag 15 juli een kidsclub. Er is eèn poppenkast, Bijbelverhaal, spelletjes, knut selen en muziek. Alles draait om het thema: Reken Maar! Het is voor kinderen van vier tot twaalf jaar. Het is van 9.30 tot 12.00 uur en deelname is gratis. Meer informatie via 0118-475539. Westkapelle De KNNV houdt op zaterdag 9 juli een vogelexcursie naar het Noordervroon bij Westka pelle. Tussen 10.00 en 12.00 uur wordt gekeken naar sterns, steltlopers en eenden. Er wordt verzameld op de parkeerplaats aan het einde van de Hogeweg in Westkapelle. Deelname kost 2,00 euro per persoon. Kin deren en leden KNNV mogen gratis deelnemen. Vlissingen Line-dancen kan op donder dag 7 juli in Wijkcentrum De Regenboog in Oost-Souburg van 19.00 tot 22.30 uur. Deel name kost 2,50 euro. Aanbiedingen uit deze advertentie zijn geldig van woensdag 8 t/m zaterdag 11 Jul' tenzij anders vermeld. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers, max. 10 stuks per product per klant. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt Is uitverkocht tijdens de oktleperlode ontvangt u een aktletegoedbon (muv op op artikelen)Agrlmarkt Vlissingen, Papegaaienburg 5,4386 DA Vlissingen - Zeeuwse oesters - Mosselkroketten - Oosterscheldekreeft - Gamba's/Scampi's - Mosselsaus - Vernieuwd diepvriesassortiment - Mosselgroenten/kruiden Faelweg 1 (nabij Deltapark Neeltje Jans), 4354 RB Vrouwenpolder, tel. 0111-653451 OPENINGSTIJDEN: Maandag - vrijdag 8.00-16.00 uur, zaterdag 8.00-14.00 uur.

de Faam | 2011 | | pagina 6