Zomera De sehele maand juli schaft de pot bij Grand Café Panaché Open huis en Botenshow «deltamarina 8 t/m 10 jUli Van 10-17. U Concours voor oude muziek-ensembles Zomerconcert met panfluit en piano Klaviervirtuozen samen op zomertour Hollandse biefstuk met friet en sla Kip Panaché met friet en sla Scholfilet met friet en sla Gekookte mosselen met saus en friet zondag t/m dinsdag keuken geopend van 9,30 tof 18.00 our of langer, woensdag t/m zaterdag geopend van 9.30 tot 20.00 uur of langer. Walsfraat 49 Vlissingen 0118-416962 9,50 11,50 12,50 16,00 'Amuser rpietstocnt Nieuws over onroerend goed en interieur vindt u op onze site HIER BEN IK! NOORD-BEVELAND elke woensdag vanaf 22 juni t/m 7 sept. w w w.amusefietstocht .nl www.jeremiasse.nl Je eigen huis Concerten in open lucht www^dekverkeersop lei dingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 Opvouwbare Scooter Kwaliteit Betrouwbaarheid Optimaal meeneembaar! Incl. accu's en oplader Entice 3 Mid-size scooter Na-regelbare achtervering 10 km/h r Ook leverbaar in 12 km/h Infineon LWB 3 Revolutionair ontwerp LED Verlichting Zeer comfortabel veersysteem 15 km/h! Incl. accu's en oplader Naast deze actiemodellen vindt u het uitgebreide assortiment in onze showroom Goes, Verrijn Stuartweg 43, tel. 0113-211274 Vlissingen, Dreesstraat 4, tel. 0118-617925 Open: maandag t/m vrijdag van 09.00-17.00 uur Uit in Zeela www.deweekkrant.nl/wonen De Werkgroep Muziek van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der We tenschappen organiseert dit jaar voor het eerst een internationaal concours voor Oude Muziek-ensem bles. Drie getalenteerde ensembles uit Den Haag, Wenen en Londen laten zich tijdens het finale in Middelburg horen. Een jury beoordeelt in een aantal rondes de uitvoerin gen. Naast de de hoofdprijs wordt een speciale prijs voor de beste uitvoering van een aan Zeeland gerela teerd werk uitgereikt. Het concours wordt gehouden in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg, vrijdag 8 juli vanaf 14.00 uur. Kaarverkoop aan de deur. Informatie via www. zeeuwseconcertzaal.nl Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve geven vrijdag 15 juli 2011 een zomercon cert op panfluit, orgel en piano. Het muzikale duo treedt op in de Koorkerk in Mid delburg (Koorkerkhof) met werken van hun nieuwe album Festivo. Het repertoire van de twee bestaat uit licht klassieke werken, geestelijke hymns, populaire melodieën en tra ditionals. Harm en Noortje zijn bekende musici, in binnen- en buitenland. Beiden zijn ook regelmatig te zien en te horen bij de uitzendingen van Neder land Zingt van de Evan gelisch Omroep. Al vele jaren begeleiden zij koren. Daarnaast zijn ze samen in hun instrumentale concer ten te beluisteren. Vorige maand is hun vierde album uitgekomen: Festivo. De cd begint met het bekende Halleluja van Handel met orgel, panfluit en pauken. Verder spelen Harm en Noortje werken van Bizet zoals De Parelvissers en de Toreador Grand March. Het indrukwekkende High- land Cathedral vertolken ze op geheel eigen wijze. Het slotnummer Sylvia is een bekend nummer van de dwarsfluitist Thijs van Leer. Tijdens het concert in Mid delburg zullen Noortje en Harm veel van deze muziek laten horen, afgewisseld met enkele orgelsolo's. Het concert in de Koorkerk begint om 20.00 uur. De kaarten zijn vanaf 19.15 uur verkrijgbaar aan de kerkzaak Jan Vayne speelt in Vlissingen FOTO:PR In de zomer van 2011 reizen de Klaviervirtuozen Jan Vayne en Martin Mans met een zomertour door Nederland. Dit jaar gaat de bezem door de klassieke samenstelling en komen zij op een nieuwe eigen wijze wijze voor de dag. Op woensdag 13 juli om 20:00 uur vullen zij de Jacobskerk in Vlissingen met klanken uit vleugels, het orgel en een operastem. Het concert begint om 20.00 uur aan de Oude Markt 2 in de Jacobskerk in Vlissingen. U kunt vooraf uw kaarten reserveren via www.martinmans.nl of contact opnemen met de reserveerlijn: 06-52281279. JSS» Secret Rendez Vous speelt vrijdag donderdag 7 juli DJ Gladys, plan b Grote Markt Goes, 20.00 uur Fiets tocht Zuring voor Zeelui, Station Middelburg, 13.30 uur vrijdag 8 juli Middagpauze-orgelconcert, Sint Jacobskerk Vlissingen, 12.00 uur Concours Oude Muziek, Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 14.00 uur New York Ska Jazz Ensemble, Poppodium De Spot Middel burg, 21.00 uur Muziekvereniging Wissen- kerke, Uit Haven Kamper land, 19.30 uur Muziekvereniging Apollo uit Wissenkerke sluit het seizoen af met een mini-concerttour. Het leerlingenorkest, de steel- band en de harmonie spelen vrijdag 8 juni vanaf 19.30 uur op de Uit Haven in Kamper land. Vrijdag 15 juli treden ze vanaf 19.00 uur op tijdens het Folklore Muziekfestival in Wissenkerke. De toegang voor alle concerten is gratis. Op het programma staat onder andere muziek van de Blues Brothers, Carol Emerald, de wereldbe roemde Florentiner Mars, Gi useppe Verdi en de steelband classic Yellow Bird. De muzi kale leiding is in handen van Rinus Schuiling, Jan Spruit en Cathy Kotoun. Bij slecht weer worden de concerten op een binnenlocatie gehouden. KORT GENE m - - - Veerdam 3 Kortgene Presentatie Fineliner Yachting, de sportieve zeilboot Randmeer, de G2, een supermoderne en snelle dagzeilèr met de klassieke uitstraling en de Koopmans 28 Daysailer. Onze verkopers informeren u graag verder. Kijk voor meer informatiefWyvw.deltamarina.nl/nl/nieuvys Tevens toont Delta Marina Schepenkring Jachtmakelaars u graag ons aanbod. SCHEPEN J achtmakelaardij KRING 4^/ Delta Marina Kortgene Let op! Inclusief twee jaar gratis service en onderhoud. Twee jaar lang zorgeloos rijden!

de Faam | 2011 | | pagina 60