AMZ 53 Renovatie Souburgse huizen Hoogste punt nieuwbouw Duinweg West van SVRZ €45 A REI ZEN €20.- Josten en Smits lanceren de scherpzinnige en sexy Denise de Wit Nieuwbouw aerssens pateer Feliciteert Huislijn.nl Win een boek Kabinet wil woningmarkt boost geven Paul Krugerstraat 2-36 en 2-48 te Vlissingen. VraagPrl,s. Dagtocht Parijs Finish Tour do Franco zondag 24 juli www.amz.nl 0113-351551 Dagtocht 50PIusBeurs 14 t/m 18 september Vanaf Schakel ons in voor: Aankoop Verkoop Huur Verhuur Taxaties Beheer Boulevard Bankert 158 - 4382 AC VLISSINGEN T:0118-413920e: info@aenpmakelaars.nl Makelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/actie Wonen aan de Groote Markt, Carino of Nieuw Bonedijke in Vlissingen? Of zoekt u een (nieuwbouw) huis in Veere of Middelburg? Kijk snel op: www.de-faam.nl De nieuwbouw in Oostkapelle is begin volgend jaar klaar. Oostkapelle De nieuwbouw van 31 woon zorgappartementen en twee groepswoningen voor cliënten van SVRZ aan de Duinweg in Oostkapelle heeft gisteren (5 juli) het officiële hoogste punt bereikt. Woonburg, SVRZ en Marsaki ontwikkelen de nieuwbouw in Oostkapelle, als onderdeel van het nieuwbouw- plan Duinweg West. Heijmans Bouw Zeeland uit Grijpskerke bouwt de appartementen die naar verwachting begin 2012 gereed zijn. Oost-Souburg Woonburg heeft de tachtig huurders in de Willem Alexanderstraat, De Dec- kerestraat en de Kromwe- gesingel in Oost-Souburg geïnformeerd over de onderhouds- en renovatie plannen. Deze zijn in over leg met de klankbordgroep vastgesteld. De klankbord groep fungeert als wijkver- tegenwoordiging van alle bewoners uit de wijk. Bij de renovatie wordt het comfort van de woningen verbe terd. Zo ontstaat er door het plaatsen van een grote dakkapel op de verdieping meer ruimte. Daarnaast wordt er zoveel mogelijk gebruik gemaakt van ener giebesparende maatregelen, waardoor de woonlasten voor de bewoners worden verlaagd. In totaal worden er 74 woningen gereno veerd. 24 woningen worden na de renovatie verkocht voor een prijs die ook voor starters interessant is. 6 woningen worden niet gerenoveerd. Deze woningen worden in de huidige staat verkocht, zodat de kopers zelf kunnen kiezen hoe zij de woning willen verbe teren. 50 woningen blijven na de renovatie beschikbaar voor de verhuur. Naast de renova tieplannen kunnen bewoners kiezen uit een aantal extra ver beteringen. Bijvoorbeeld het aanbrengen van een tweede toilet in de badkamer of extra wandtegels. De bewoners mo gen zelf een keuze maken. Middelburg Het kabinet hoopt de huizenmarkt een flinke boost te geven door de overdrachtsbelasting voor woningen gedurende ruim een jaar te verlagen van 6 naar 2 procent. Het kabinet heeft vrijdag ingestemd met voorstellen daarvoor van minister Piet Hein Donner (Binnenlandse Zaken) en staatssecretaris Frans Weekers van Finan ciën. De verlaging van de overdrachtsbelasting geldt met terugwerkende kracht van 15 juni van dit jaar tot en met 1 juli volgend jaar. De maatregel kan kopers duizenden euro's schelen. Voor een huis van 2,5 ton betekent het een belasting verlaging van 15.000 naar 5.000 euro. De A.J. Hagensflat (uit 1974) staat in het centrum van Vlissingen schuin tegenover het gemeentehuis en ligt zeer gunstig ten opzich te van de binnenstad en de boulevard. Aan de voor- en achterzijde is voldoende parkeer plaats (vergunninghouders en betaald parke ren). Voorzien van een lift en diverse typen appartementen variërend in grootte, voor zien van balkon en berging in de onderbouw. Indeling: Paul Krugerstraat 2-36 (3e etage) en Paul Krugerstraat 2-48 (4e etage). Hal, meterkast, keuken, toilet, badkamer, douche, wastafel en w.m.-aansluiting, woon kamer en 3 slaapkamers. De woonkamer en U bent van harte welkom in Paul Krugerstraat 2-36 één van de slaapkamers hebben toegang tot het zonnige balkon aan de voorzijde (Badhuisstraat). ,44.500,- K-k- Badhuisstraat 121-127,4381 LR Vlissingen. Tel.: 01 18 - 430 777, info@tdmakelaars.nl, www.tdmakelaars.nl per persoon Wij brengen u comfortabel naar Parijs en u maakt het grandioze wielerspektakel mee op het hoogtepunt: de finish op de Champs-Élysées Nu inclusief Rabowielerbidon en magazine. Bent u lid van Rabobank Oosterschelde? Met Leden-voor-Leden voordeel ontvangt u per persoon 20% korting op dit arrangement! Geniet overdag van de 50PlusBeurs, slenter langs de verschillende stands met thema's als vitaliteit, woningin richting, mode, mooi fit, vrije tijd, welzijn en vakantie. Beleef aansluitend aan de 50PlusBeurs een muzikaal feest vol hoogtepunten. Lee Towers en Anita Meyer geven een spectaculaire show. Op dinsdag 13 september 2011 nemen Oad en, AMZ u mee naar deze geweldige show! Inclusief Oad-vakantiecheque t.w.v. 20,- p.p. per persoon AMZ verzorgt voor Oad Reizen oa. de bestemmingen Morzine, Willingen, Sand, Lake District en Achenkirch! www.oad.nl/50plusb6urs 0548-377009 Woonburg gaat drie straten aanpakken. FOTO: P.R. makelaars en taxateurs [y/|e|- ö-jarjg bestaan U vindt hier ook ons aanbod met woningen en bedrijven

de Faam | 2011 | | pagina 50