\ln nn 7 j u Pi jsjiLclojJL <3q a Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 6 juli 2011 De Faam pagina 25 zowel het indienen van een be roepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffie recht geheven. VOORONTWERPBESTEM MINGSPLAN COMPAGNIEPLEIN Op grond van artikel 1.3.1van het Besluit ruimtelijke ordening en de Mid delburgse inspraakverordening ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Compagnieplein' gedurende 6 weken, van 8 juli t/m 18 augustus 2011voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het plangebied ligt aan de zuidoost- zijde van de binnenstad van Middel burg, op de kop van de Dokhaven, tussen het Balkengat en de Meèstoof. Het doel van dit voorontwerpbestem mingsplan is het scheppen van een planologisch - juridisch kader voor de realisatie van 3 Psycho Geriatrische (PG)-groepen met elk 6 wooneenhe den, een zorgsteunpunt en 20 (zorg)appartementen. De belangrijkste functie binnen het plangebied is wonen. Verder omvat het vooront werpbestemmingsplan de regels 'Tuin' en 'Verkeer'. Inspraak wordt verleend aan ingezete nen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtsperso nen. Het voorontwerpplan kan oök worden bekeken op de gemeentelijke website www.middelburg.nl onder wonen en leven bestemmingsplan nen plannen in procedure/ Com pagnieplein. Daarnaast is het voorontwerpbestemmingsplan raad pleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestem mingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPBSGCOM-VO99 in te vullen. Gedurende genoemde ter mijn kunnen inspraakreacties schrifte lijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformu lier. Deze formulieren zijn verkrijgbaar bij de vakbalie in het Stadskantoor of te downloaden via ww.middelburg.nl. Tevens kunnen inspraakreacties mon deling naar voren gebracht worden. Hiervoor is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (0118) 67 52 25. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben op 15 juni 2011 besloten om, in het kader van de wet Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG), 17 straatnamen binnen de gemeente te corrigeren en 19 straatnamen op nieuw vast te stellen. Op 29 juni is be sloten de correctie van een vijftal straatnamen terug te draaien, omdat in deze gevallen de wijziging geba seerd was op onvolledige informatie. Het aantal straten dat uiteindelijk is ge corrigeerd is dus 12. De straatnamen die gecorrigeerd zijn betreffen: - In Middelburg: De Ruyterbrug (was: de Ruijterbrug), De Ruyterstraat (was: de Ruijterstraat), De Stoppe- laartuin (was: de Stoppelaartuin), Park De Moucheron (was: Park de Moucheron), Van Borsselenlaan (was: van Borsselenlaan), Van Bourg- ondiëlaan (was: van Bourgondië- laan), Van Epenpark (was: van Epenpark), Van Heemskerckstraat (was: van Heemskerckstraat), Van Kl- effenslaan (was: van Kleffenslaan) - In Amemuiden: Dokter Van der Moerstraat (voorheen: Dokter van der Moerstraat) - In Nieuw- en Sint Joosland: Van Akenstraat (was: van Aken- straat) De volgende straten zijn opnieuw (on gewijzigd) vastgesteld: - In Middelburg: de Beiaard, De Driehoek, de Krammer, De Loper, De Overloper, De Warande, Geleijn d'Hoorneplein, Nieuwe Kleverskerk- seweg, Park de Griffioen, Van 't Hof- fweg, Van Cittersstraat, Van Serooskerkelaan. - In Amemuiden: Burgemeester Hackstraat, De Blikkenaijk, De Man straat, De Schone Waardin, Van Cit- tersweg, Van Vollenhovenstraat, Zuster Van Donkstraat. Het besluit ligt voor iedereen zes weken, van 6 juli tot en met 17 augus tus, ter inzage bij de vakbalie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middel burg. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekend making van dit besluit, een bezwaar schrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waar- om u bezwaar maakten uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden veivveten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:1 van de Algemene wet bestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlo pige voorziening aanvragen bij de voorzienin'genrechter van de recht bank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, Sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven; dit recht bedraagt 150 voor natuurlijke personen (indivi duele personen) en 297 voor niet-na- tuurlijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). AANVRAGEN OMGEVINGSVER GUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvra gen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidings procedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): - Brigdamseweg 32: sloop loods (23-6) - Howün' Wolfstraatr 14: wijzigen garage in verblijfsruimte en aanpas sen voorgevel (23-6). - Korendijk 48: uitvoeren achterstal lig onderhoud (27-6). - Molenweg 26, Amemuiden: ver groten bestaande tuinhuis (27-6). - Nederstraat 29: realiseren uitweg (inrit/uitrit) (246). - Noondweg 226: verbouw garage tot slaap- en badkamer (226) - Noordweg 388: bouw schuur (226). - Park de Griffioen 12: realiseren uitweg (286). Informatie over deze aanvragen is ver krijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middel burg, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE OMGEVINGSVER GUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omge vingsvergunningen, hebben ver- leend(tussen haakjes staat de datum van verzending): - Jodengang 58: vervangen en ver groten bestaande dakkapel op ach- terdakvlak woning [1-7). - Kleverskerkseweg 67: vernieu wen dak (276). - Oude Veerseweg 3: gebruik ruimte voor opslag en verkoop van 2ehands goederen t.b.v. zendings commissie en maken van een nieuwe toegang (1-7). - Saffier 28: plaatsen spiltrap aan achtergevel (246). - Vrijlandstraat 63: verwijderen as besthoudende vloerbedekking en lijm- laag (276). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschul digd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. mzmimm v-'vm ss wzz snrsez Zorg datje de 0V-chipkaart hebt Met ingang van 7 juli is de 0V-chipkaart het vervoer- bewijs in de Provincie Zeeland en kan er niet meer gereisd worden met de strippenkaart of de chipknip in het openbaar vervoer. Uitzondering vormen de sterabonnementen die in hun huidige vorm blijven bestaan en gebruikt kunnen worden. Daarnaast zal het altijd mogelijk blijven een kaarlje in de bus te kopen. Echter tegen een hoger tarief dan indien gereisd wordt met de 0V-chipkaart. De 0V-chipkaart biedt u veel voordeel en gemak. Ook als u buiten de Provincie Zeeland reist. Vraag nu gratis de persoonlijke 0V-chipkaart aan De Provincie Zeeland biedt de inwoners van Zeeland tot 1 augustus 2011, de mogelijkheid om gratis de persoonlijke OV-chipkaart aan te vragen met auto matisch opladen. De voordelen zijn; Bespaar 7,50 op de aanvraag Altijd voldoende saldo op je kaart door automatisch opladen o Unieke Zeeuwse editie Geschikt voor leeftijdskorting en abonnementen Te blokkeren bij verlies of diefstal Binnen 4 weken thuisgestuurd direct klaar voor gebruik en 5 jaar geldig Hoe vraag ik de gratis persoonlijke ÖV-chlpkaart aan? Via: www.zeeuwseovchiPkaart.nl Via: 0900-2100800 (lokaal tarief) Via een aanvraagpakket verkrijgbaar in de Bibliobus. De Bibliobussen hebben meer dan 80 halteplaatsen in Zeeland: www.zeeuwsebibliotheek.nl Compensatieregeling Provincie Zeeland Met de invoering van de OV-chipkaart gaat u in de bus betalen per kilometer in plaats van per zone. Dit is een eerlijke manier van afrekenen: u betaalt waarvoor u reist. Dit kan echter soms leiden tot prijsverschillen. De provincie Zeeland compenseert reizigers die in het eerste jaar na het afschaffen van de strippen kaart per reis 0,40 of meer extra gaan betalen met de OV-chipkaart. U ontvangt in dit geval per reis een vast bedrag van 0,50 retour. De compensatieregeling gaat per 7 juli 2011 in. Kijk op www.zeeuwseovchipkaart.nl voor meer informatie. Waar kan men de Zeeuwse OV-chipkaart activeren voor gebruik in de trein? Voor reizen in de trein met een anonieme- of persoonlijke OV-chipkaart (ook de Zeeuwse OV-chipkaart) heeft u 'reizen op saldo' op uw kaart nodig. U kunt 'reizen op saldo' aanvragen via www.ns.nl/reizenopsaldo of bij NS Klantenservice via 0900-2021163 0,10 p.m.). Daarna activeert u uw OV-chipkaart bij een NS-kaartautomaat of een van de ophaalpunten voor de OV-chipkaart. Kijk op www.ov-chipkaart.nl/adresvinder voor een ophaalpunt bij u in de buurt. Daarna kunt u saldo laden en in- en uitchecken bij NS. Voor gebruik in bus of tram hoeft u de Zeeuwse OV-chipkaart niet te activeren. Zodra u deze kaart ontvangt is deze direct klaar voor gebruik. ov-chipkaartnl fO fB^SH www.degoedekantop.nl Provincie Zeeland

de Faam | 2011 | | pagina 49