INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEVE OVERHEID woensdag 6 juli 2011 De Faam pagina 24 GEM EEN T 1 E AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Agathastraat 50, het incidenteel gebruik voor recreatief nachtverblijf van het bijgebouw, (21-6); - Prelaatweg 67, het handelen in strijd met regels ruimtelijk ordening, (27-6); Domburg - Hopmande 4, het bouwen van een woning, (20-6); -Jhr. de Casembrootplein 7, het maken van een uitweg, (20-6); Koudekerke - Branding 1 1het uitbreiden van een kantoor, (8-6); Meliskerke - Dorpsstraat 6 8R, het bouwen van een kantoor en magazijn, het slopen van een voormalig schoolgebouw en het kappen van een boom, (22-6); - Molenweg 1het oprichten van een pluimveestal, (2e fase), (24-6); Oostkapelle - Duinweg 82-40, het plaatsen van een tuinkas, (20-6); Veere - Zanddijkseweg 10, het uitbreiden van een schuur, (22-6); Vrouwenpolder - Hopman de Rijklaan 101, het uit breiden van een woning, (21-6); Westkapelle - d' Arke 10A, het gedeeltelijk slo pen en verbouwen van een wo ning, (24-6); Zoutelande - de Spaier 3, het inrichten van een kamer voor nagèlstudio, (23-6); - Stroming 32, het verwijderen van het asbestdak van het hoofdge bouw en de berging, (23-6); - Swaalingestraat 90, het plaatsen van een houten garage, (20-6); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVER GUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Prelaatweg 47, het wijzigen van de voorgevel, (27-6); Domburg - Van Voorthuijsenstraat 13, het ver vangen van de gevelbekleding, no-6),- Grijpskerke - Hogelandseweg 6, het verwijderen van opgeslagen asbesthoudende golfplaten, (27-6); - Molembaixweg 2, het bouwen van een bedrijfswoning, (27-6); Koudekerke - Dishoekseweg 3, het plaatsen van een dakkapel (2x), (27-6); Meliskerke - Krom men hoekseweg 2, het slopen van het dak van een loods, (28-6); - Pauwhoekstraat 83, het slopen van een voormalig schoolgebouw, (28- 6); - Torenstraat 4, het uitbreiden van een slagerij, (28-6); Oostkapelle - Baayennovenseweg 5, het verwij deren van asbest uit rijhal en stal len, (27-6); Veere - Veerseweg 93a, het uitbreiden van een woning, (27-6); Vrouwenpolder - Lepelstraat 2, het bouwen van een toiletgebouw, (27-6); - Schoolstraat 15, het slopen van een deel van de achtergevel en de garage, (28-6); Westkapelle - Noordkerkepad 48, het bouwen van een garage, (10-6); - Oude Zandweg, het bouwen van een paardenstal, (10-6); - Smidstraat 8, het bouwen van een garage, (27-6); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het col lege. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergun ning en de bijbehorende stukken lig gen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVER GUNNING (uitgebreide voorbereidingsproce dure) Wij zijn van plan de volgende om- ingsvergunning te verle Koudekerke gevingsvergunning te verlenen: - Ter Poortweg 15, het bouwen van 6 groepswoningen en een. Dag Ac tiviteiten Centrum in het plan Vlied berg; Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ont werp omgevingsyergunning, de aan vraag en de daarbij behorende stukken van 6 juli t/m 16 augustus 201 1 ter inzage. Tijdens deze-ter mijn kunnen belanghebbenden een. mondelinge of schriftelijke ziens wijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met Johnnie Hendrikse, tel. (01 18) 555344. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indienen tegen het definitieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend en u belanghebbende bent. WET MIUEUBEHEER REVISIEVERGUNNING MOLEM BAIXWEG 2 IN GRIJPSKERKE Wij maken bekend dat vanaf 8 juli tot en met 19 augustus 2011 voor iedereen ter inzage ligt op het ge meentehuis te Domburg, de revisie vergunning betreffende de gehele inrichting Molembaixweg 2 in Grijpskerke (pluimveehouderij). Bui tenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefoni sche afspraak (cluster Grondgebied, tel. 011 8 - 555447). De vergunning is gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 19 augustus 2011 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont-' werkvergunning; - degenen die zienswijzen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergun- ning. Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 20 augustus 2011tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het be roepschrift dient te worden gezon den aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gra- venhage). ONDEGRONDSE CONTAINERS HUISHOUDELIJK RESTAFVAL In onze vergadering van 28 juni 201 1 hebben wij besloten onder grondse containers voor huishoude lijk afval te plaatsen ten behoeve van de woningen die eigendom zijn van Woonburg en die nu ook zijn aangewezen op een bovengrondse verzamelcontainer. Het betreft de volgende locaties: -Aagtekerke in de Burgemeester Geuzestraat ter hoogte van num mer 32; - Biggekerke in de Schuitvlotstraat ter - hoogte van nummer 40; - Domburg in de J.W. Schuurman straat in het plantsoen ter hoogte van nummer 23; - Grijpskerke op de hoek van de Wolfstraat/Reigerhoutstraat; - Koudekerke in de Kerkstraat ter hoogte van de nummer 37/57; - Koudekerke op de hoek Burge meester Dregmanstraat/Tulpstraat; - Koudekerke op de hoek Dahlias traat/Tulpstraat; - Meliskerke in de Sivertstraat ter hoogte van nummer 28; - Serooskerke op de hoek Noord houtstraat/Poortstraat; - Oostkapelle in de Pomonastraat ter hoogt van nummer 1 - Oostkapelle in de David Jans- estraat ter hoogte van nummer 31 - Veere in de van Borseleiaan ter hoogte van nummer 1 8 A; - Vrouwenpolder in de Oranje Nas- saulaan ter hoogte van nummer 29; - Vrouwènpoider in de Palsterstraat ter hoogte van nummer 21 - Westkapelle aan de Molenwal ter hoogte van nummer 50/52 Het besluit en de bijbehorende stuk ken liggen vanaf 7 juli 2011 tot en met 1 8 augustus 201 1 ter inzage. Tijdens deze periode kunnen be langhebbenden een bezwaarschrift indienen bij het college. Het indie nen van een bezwaarschrift per e- mail is niet mogelijk. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefoni sche afspraak, Centrale Publieksba- lie, tel. (0118) 555 447. GEMEENTERAAD Donderdag 7 juli 201 1aanvang 14.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden bij de griffier Ron Waverijn, tel. 011 8 - 555 410 of email griffie@veere.nl. - Vragenuur. - Ingekomen stukken. - Notulen 9 juni 2011 - Aanbeveling hernoeming burge meester. -Voorjaarsnota. -Jaarrekening 2010 en kadernota 2012-2015 GGD. - Nota Ouderenbeleid gemeente Veere 2011 -2015. -Jaarverslag Omgevingsrecht 2010. - Ie Bestuursrapportage 201 1 - Voertuig post Koudekerke. - Verbouw brandweerkazerne Kou dekerke. - Materieel voor de brandweer. -Verordeninq klachtenreqelinq Veere 2011. - Wijziqinq financiële verordeninq Veere 2008. - óe begrotingswijziging 201 1 VERWIJDERING GASTOUDERS UIT LRK Ten behoeve van de Wet Kinderop vang en kwaliteitseisen peuterspeel zalen is het Landelijk Register Kinderopvang (LRK) opgezet. Het LRK fungeert als basisregistratie voor de kinderopvang. De ge meente is verantwoordelijk voor de kwaliteit van de gegevens in dit re gister. Op basis van de gegevens in BEKEND/WAKING WET MIUEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleg gen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriële regeling maatwerkvoorschriften hebben opge legd met betrekking tot geluid en ge dragregels ten aanzien van Louwerse Autotechniek gevestigd op het perceel plaatselijke bekend als Ampèreweg 26R te Middel burg. Het besluit waarbij de maatwerkvoor schriften zijn gesteld en de op het be- ekfcii sluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 7 juli 2011 toten met woensdag 17 augustus 2011 elke werkdag tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middel burg. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 42. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maatwerkvoor schriften en die tegen het ontwerpbe sluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten daarte gen geen zienswijze te hebben ingebracht) kan vanaf vrijdag 8 juli 2011 tot en met donderdag 18 augus tus 2011 schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, E hi 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is ingediend en men van mening is dat de onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men te vens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, ostbus 20019, 2500 EA 's-Graven- iage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht gehe ven. BEKENDMAKING WET MILIEU BEHEER Kennisgeving besluit tot op leggen maatwerkvoorschrif ten Burgemeester en wethouders van Middelburq maken bekend dat zij dit register keert de Belastingdienst de kinderopvangtoeslag uit aan ou ders die gebruik maken van de kin deropvang. Onderstaande gastouders, voorheen geregistreerd in het LRK, zijn gestopt met kinder opvang: Mevrouw A.L. Kokelaar-van Vliet per 1-1-201 1 (Kinderopvang Wal cheren) Mevrouw M. Zwemer-Wijkhuijs per 15-1-2011 (Kinderopvang Walche ren) Mevrouw A.E. de Visser-Rottier per 1-5-201 1 (Viaviela) Mevrouw A. van Hoepen-Wester- beke per 1-6-201 1 (Viaviela) Mevrouw H. de Witte-Peene per 1- 9-201 1 (Viaviela) Bovenstaande mensen zijn vanaf de genoemde datum niet meer zicht baar in het LRK. TER INZAGE Stukken die ter inzage-liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksba- lie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uit zondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen, een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing.heeft genomen: het college, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor infor matie (0118) 555 444. Domburg, 6 juli 2011 Burgemeester en wethouders van Veere SSSBBSSSSSfe op basis van artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriële rege ling maatwerkvoorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van Autoschadebedrijf Witte B.V. gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Ampèreweg 25 te Middelburg. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 7 juli 2011 tot en met woensdag 17 augustus 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de ge meente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Haridhaving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 42. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maatwerkvoor schriften en die tegen het ontwerpbe sluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten daarte gen geen zienswijze te hebben ingebracht) kan vanaf vrijdag 8 juli 2011 tot en met donderdag 18 augus tus 2011 schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA''s-Gravenhage. Indien een beroepschrift is ingediend en men van mening is dat de onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van artikel 8:81 van de Al gemene wet bëstuursrecht de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, verzoeken een voorlo- piqe voorziening te treffen. Voor

de Faam | 2011 | | pagina 48