Letterlijk en figuurlijk een hoogtepunt Win tickets! SLOGGI dames en heren SCHIESSER Heren shortama's van IfSSETvoor 95 SCHIESSER Herenslip of singlet Original feinribb in pakje van 2 stuks van 3J^S(Tvoor^ 95 SCHIESSER Heren T- Shirts vanJtySCfnu 3 voor 22r DE VLIJT LINNEN Een reis of een andere prijs Mixtoernooi van Atlas Duin- en strandtochten Miniconcert in de Koorkerk Summergames Zomermarkt in Ter Reede Ritthem uit de kunst Merken: Schiesser Mey Ringella Pastunette Pill Sloggi Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/trouwen Altijd al een keertje met de stoomtrein Goes-Bor- sele meegewild? Dan is dit uw kans! De Faam geeft tickets weg voor een rit. Kijk snel op: www.de-faam.nl Ritthem Korfbalvereniging Atlas in Ritthem houdt op zaterdag 2 juli haar zevende mixtoernooi. De teams die deel nemen aan het toernooi zijn samengesteld door enthousiaste teamleiders en bestaan uit korfballers en niet-korfballers. Voor een ieder die het sportcomplex aan de Zuidwateringstraat bezoekt kan onder het genot van een hapje en een drankje op het gezellige terras genieten van de wedstrijden. De dag wordt afgesloten met een barbecue en een band. Het begint om 11.00 uur. Vlissingen Wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars houdt op zaterdag 2 en zaterdag 16 juli Duin- en strandtochten staan weer op de agenda van juli. FOTO: P.R. de duin- en strandtochten. Er kan gewandeld worden over 5, 10, 15, 20 en 30 kilometer. Deelnemers wandelen over strand en duinen, de 30 kilo meter loopt tot Westkapelle, de 20 kilometer slaat af bij Zoutelande, de 15 kilometer houdt het vol tot Valkenisse en de korte afstanden gaan tussentijds terug richting Vlissingen. Starten kan van 9.00 tot 11.00 uur vanaf de Kanovijver aan de Burge meester van Woederenlaan in Vlissingen. Meer informatie via wsvdvt@ zeelandnet.nl. Middelburg De talentvolle pianist Stefan Knuijt houdt op donderdag 30 juni een miniconcert in de Koorkerk in Middelburg. Hij speelt naast pianomuziek van Beethoven, Brahms, De Leeuw en Debussy ook een stuk van eigen hand. Het begint om 15.00 uur en de toegang is vrij. Serooskerke De Summergames is een sport- en spel week georgani seerd door Gemeente Veere, Stichting Welzijn Veere en de jeugdraad. De Summergames zijn op maandag 11 juli in Serooskerke van 10.00 tot 16.00 uur, op dinsdag 12 juli in Veere van 14.00 tot 20.30 uur, op woensdag 13 juli in Zoutelande van 14.00 tot 20.30 uur en op donderdag 14 juli in Koudekerke van 10.00 tot 16.00 uur. Ook dit jaar zijn er weer verschillende spellen te vinden. Zo is er een buikg lijbaan, een echte Whipeout baan en een klimpalm. En kunnen kinderen meedoen met taekwondo, tennis, voet bal, glittertattoo, schminken, buikdansen en hockey. Meer informatie via de website. www.veerejeugd.nl Vlissingen Ter Reede aan de Vredehof laan 370 in Vlissingen houdt op woensdag 29 juni een zomermarkt. Er zijn tiental len kramen met sieraden, schilderijen en kleding. Verder houdt De Zeeuwse Ringrijders Vereniging een demonstratie. Deze bevat een wedstrijdele ment, waarin een verzameling van verschillende ringrijders- vereningingen het tegen elkaar opnemen. Tevens wordt er net als voorgaande jaren een grote loterij gehouden, waarvan de opbrengst naar het Elderly Home in Sri Lanka gaat, een bejaardenhuis dat werd getrof fen door de tsunami van 2004. Het is van 10.00 tot 16.00 uur. Ritthem Jos Broeke opent op zaterdag 2 juli om 10.00 uur in de: Hervormde kerk, de allereerste Kunstroute in Ritthem. De kunstwerken van 15 plaat selijke kunstenaars zijn van 10.00 tot 17.00 uur te bezich tigen aan de hand van een routeboekje. Om 11.00 uur start de workshop schilderen onder leiding van Peter Paul Adriaansens, docent Kun steducatie Walcheren. Verder is er om 15.00 uur een muzi kaal intermezzo met de band Windbroke.

de Faam | 2011 | | pagina 6