Aflossingsvrij blijft in trek Home Mortiere Middelburg Salvador Dalistraat in Nieuw Bonedijke klaar Alle elektronica In de Doe eens gek auto gebruiken via m- en win een sigarettenaansteker 9* %:mÊjp mooie prijs Spanningsomvormer Foto of video Discussie over overdrachts- w belasting NIET-OP NIEUWE COLLECTIE EN LOPENDE AANBIEDINGEN Mortiereboulevard 40, Middelburg (0)118 - 60 69 01 info@trendhomemiddelburg.nl www.trendhomemiddelburg.nl Makelaars Nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel - www.deweekkrant.nl/trouwen De discussie over de overdrachtsbelasting is funest voor de woning markt. Door een dergelijke discussie gaan mensen hün beslissing over het kopen van een woning uitstellen. Daardoor valt de woning markt stil. Verwacht wordt dat het schrappen van de overdrachtsbelasting pas op Prinsjesdag bekend wordt gemaakt. Vereni ging Eigen Huis wil dat het kabinet nu snel met zijn woonvisie komt en duidelijkheid aan de wo ningmarkt verschaft. "De noodzaak om snel maat regelen te nemen die de noodlijdende woningmarkt vlot kunnen trekken is al leen maar groter geworden nu de geruchtenstroom op gang is gekomen." Vlissingen Een nieuw feestmoment voor Nieuw Bonedijke breekt morgen (30 juni) aan. gevierd wordt dat de 42 eengezins woningen aan de Salvador Dalistraat zijn opgeleverd en bewoond. Het heegste punt van Carino (32 koopapparte menten) is behaald en de start van Alliance (24 eengezinswo ningen en 16 appartementen) aan de Nieuw Bonedijkelaan. Het feest begint om 17.00 uur bij de openwijkschool de Combinatie. Vlissingen De aflossingsvrije hypo theek blijft voor koopwo- ningbezitters en starters in beeld bij het financieren van een woning. Potentiële starters vinden een aflos singsvrije hypotheek vooral aantrekkelijk in combinatie met andere hypotheekvor- men. Geheel aflossingsvrije hypotheken worden als risicovol beschouwd. Dat blijkt uit het Woonbericht van de ING. Van de koopwoningbezit- ters heeft 70 procent een hypotheek met een aflos singsvrij gedeelte. Over dit aflossingsvrije gedeelte bouwt de helft van de mensen voor 51 procent tot 100 procent zelf vermogen op. Bij een minderheid (37 procent) van de mensen met een aflossingsvrij gedeelte bedraagt de aflos singsvrije som meer dan 50 Een compleet aflossingsvrije hypotheek is een risico. FOTO: P.R. procent van de totale hypo theekschuld. Ruim driekwart van de star ters vindt een aflossingsvrije hypotheek in combinatie met andere hypotheekvormen aan trekkelijker dan een aflossings vrije hypotheek op zichzelf. Ruim de helft (56 procent) van de respondenten vindt dat een geheel aflossingsvrije hypo theek te veel risico's met zich meebrengt, onder starters is dat zelfs tweederde. Een ruime meerderheid van de consu menten is goed op de hoogte van de consequenties van een aflossingsvrije hypotheek. Nieuw Bonedijke groeit hard en wordt steeds mooier. F0T0:P.R

de Faam | 2011 | | pagina 55