INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl INFORMATIEF OVERHEID woensdag 29 juni 2011 De Faam pagina 48 AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende aanvragen om een omge vingsvergunning, waarbij de reguliere voorbereidingsproce dure van toepassing is, nebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Dokstraat 18: plaatsen dak kapel achterdakvlak (15-6). Elektraweg 1aanbrengen naamletters (14-6). Goudend 2: verwijderen be tonnen muur en plaatsen leu ning (15-6). Jodengang 58: vervangen en uitbreiden bestaande aak kapel J20-6). Oranjeplaafrweg l,Arne- muiden: "bouw" 2-mast ka belskibaan (20-6) (2011/10065). Oude Koudekerkseweg 54: plaatsen dakkapel (17-6). Rotterdamsekaai 7: ver bouw/aanpassing ^verdie ping t.b.v. restaurant (17-6). Aanvraag om wijziging van een eerder verleende omgevingsver gunning is ingekomen voor: Rijnstraat/IJsselstraat: wijziging op d.d. 23 maart 201 1 verleende reguliere omgevingsvergunning voor het bouwen van 22 woningen (wijziging betreft vervallen 1 kozijn per bouwlaag, aanbren gen bovenlichten en/of borst weringen in kozijnen,vervallen van doorvalbeveiligingen en wijziging positie in gevel en uitvoering merk G) (19-5). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat ae tekeningen, waarop bij een posi tieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de vol gende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Brigdamseweg 32: vervan gen loods (17-6). Calandweg 3, Arnemui- den: bouw bedrijfsgebouw (20-6) Jasmijnstraat 2 t/m 22, Leliestraat 39 t/m 45 en Sportlaan 28 t/m 36: sloop en herbouw bergingen (24-6). Noordweg 460: bouw schuur en sloop overkappin gen (22-6). Roozenburglaan 163A: wijzigen kozijnen (indeling/vervanging) (21-6). Rijnstraat/IJsselstraat: wij ziging op d.d. 23 maart 201 1 verleende reguliere omgevings vergunning voor het bouwen van 22 woningen (wijziging betreft vervallen 1 kozijn per bouwlaag, aanbrengen boven lichten en/of borstweringen in kozijnen, vervallen van door valbeveiligingen en wijziging positie in gevel en uitvoering merk G) (20-6). Uijterschootweg 20: ver vangen dakplaten en gevel- wanden van een opslagloods i.v.m. asbestverwijdering (22-6) Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvra gen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omge- vingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergunning te verlenen: Houtkaai 1: aanbrengen reclame. De aanvraag, de ontwerp beschikking en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 30 juni tot en met 10 augustus 201 1, ter- inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mon deling een zienswijze omtrent de ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mon delinge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnummer 0118-67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als re delijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het on twerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING (Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht ver gunning hebben verleend voor: Lange Noordstraat 31: verwijderen en ged. vernieuwen houten voorgoot en zwamsanering in on derliggende kozijnen een muurwerk (21-6). De beschikking is ten opzichte van de ontwerp beschikking niet gewijzigd. De vergunning en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 30 juni tot en met 10 augustus 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie iri het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voor noemde stukken. Dé belang hebbende die het niet eens is met de verleende omgevingsver gunning ten behoeve van het uit voeren van de desbetreffende activiteit kan vanaf 1 juli tot en met 1 1 augustus 201 1 een ge motiveerd Beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagte kening, omschrijving van het be sluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepas sing van artikel 3.23, lid lvan de Wet ruimtelijke ordening ont heffing te verlenen van: het bestemmingsplan "Uit breidingsplan in hoofd zaak 1959 en uitbreidingsplan in on derdelen 1959" ten be hoeve van Stadsambachts- weg 4: bouw opslagloods met showroom en kantoren. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerpbouwvergunning met de relevante stukken liggen ge- durnede zes weken, van 30 juni tot en met 10 augustus 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schrif telijk of mondeling hun ziens wijze omtrent het ontwerpbesluit AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerlce - Westhovenseweg 7, het wijzi gen van het bestemmingsplan, (9-6), Domburg - Eb en Vloed 5, het plaatsen van een tuinhuisje, (6-6); Koudekerke - Midddelburgsestraat 1 24, het bouwen van een stal, (9-6); - Strandweg 1 1het slopen van een beging en bouwen van een aanbouw, (10-6); - Galgeweg 5, het slopen van een loods, (15-6); Meliskerke - Pauwhoekstraat 83, het slopen van een schoolgebouw, (8-6); - Krommenhoekseweg 2, net slo pen van het dak van een loods, (15-6); - De Oppervloer 5, het legalise ren van een kap de de garage, (16-6); Oostkapelle - Vroonweg 54, het bouwen van een recreatiewoning, (9-6); - Vlaamse Gaai 9, het bouwen van een aanbouw, (15-6); kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het nood zakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het telefoon nummer (01 1 8) 67 52 41 Belanghebbenden lopen het ri sico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aanvraag de beslister mijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Voor: aanbrengen reclame. Locatie: Buitenruststraat 22. Nieuwe uiterste beslisdatum: 26 augustus 201 1 UITWERKINGSPLAN 'MORTIERE FASE 7' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het ontwerpbesluit tot uitwerking van het bestemmingsplan 'Mor- tiere' ex artikel 3.6, lid 1sub b van de Wet ruimtelijke ordening ten behoeve van het realiseren van 80 grondgebonden wonin gen in een gedeelte van het be stemmingsplan 'Mortiere', gedurende zes weken, van 1 juli tot en met 1 1 augustus 201 1 ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskantoor. Het plangebied betreft een ge deelte van de wijk ten noorden van het centrale park en omvat de regels 'Groen', 'Tuin', 'Ver keer', 'Water' en 'Wonen'. Het ontwerpuitwerkingsplan is tevens digitaal in te zien op de gemeentelijke website www.middelbura.nl onder wonen en leven/bestemmings plannen/plannen in proce- dure/Mortiere Fase 7. Daarnaast is het ontwerpuitwer kingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschil lende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' de plan code NL.IMRO.0687.BPU- MORF7-ON99 in te vullen. Gedurende bovengenoemde ter mijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondelingzijn/haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij burge meester en wethouders van de gemeente Middelburg, Postbus - Hoge Duvekotsweg 4, het uit breiden van een landbouw- loods, (16-6); - Duinweg 67, het verwijderen van asbest en slopen van een schuur, (17-6); Serooskerke - Wilgenlaan 1 2, het brandveilig gebruiken van een basisschool, (9-6); Veere - Veerseweg 26, het kappen van een boom, (9-6); 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk vooraf een af spraak te maken via telefoon nummer (011 8) 67 52 25. ONTWERPBESTEMMINGS- PLAN 'HOTEL ORANJE- PLAAT' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in ar tikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening het ontwerpbestem- mingsplan Hotel Oranjeplaat ge durende zes weken, van 1 juli tot en met 1 2 augustus 201 1voor een ieder ter inzage in het stads kantoor. Het bestemmingsplan is tevens digitaal in te zien op onze web site www.middelburg.nl onder wonen en leven bestemmings plannen plannen in procedure. Daarnaast is het ontwerpbestem- minasplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen", waarna u het plan op verschil lende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' in te vul len de plancode NL.IMRO.0687. pi BPORPHOT-ON99. Het plangebied van dit bestem mingsplan bevindt zich oostelijk van Arnemuiden direct aan het Veerse Meer. Dit plan wordt glo baal begrensd door de Oranje- plaatweg aan de zuidzijde en het Veerse Meer aan de noord zijde en maakt deel uit van het dagrecreatieve gebied in het noordoostelijke aeel van het re creatiegebied Oranjeplaat. Het ontwerpplan vervangt het voor betreffende gronden geldende bestemmingsplan en voorziet in een juridisch planologische rege ling voor het realiseren van een nieuw hotel, recreatieapparte menten en recreatiewoningen met bijbehorende ligplaatsen voor boten. Om dit project moge lijk te maken zal het bestaande Surfhotel te zijner tijd worden ge sloopt en wordt er een jachtha ven gegraven. De belangrijkste functies binnen het plangebied zijn dagrecreatie en verblijfsre- creatie. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mon deling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbestemmings- plan kenbaar maken bij de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (01 1 8) 67 52 36. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Vrouwenpolder - Zoekweg 26, het plaatsen en het vergroten van een dakkapel, (8-6); Westkapelle - Vikingstraat 2, het plaatsen van een kozijn, (8-6); -Joossesweg ongenummerd, het natuurlijk inrichten van een voormalige camping, (27-5); De aanvragen kunnen uit meer- Lees verderop pagina 49

de Faam | 2011 | | pagina 48