Kickboksgala zonder klappen STURM LDMAN Jubileum Stomerij Veldman stomerij f wasserij Josten en Smits lanceren de scherpzinnige en sexy Denise de Wit Met historische beelden terug naar Nederland van de vorige eeuw Wl Win een boek Ook van het publiek en de ouders wordt respect verwacht Zo ging dat toen Wij feliciteren Stomerij Veldman met het 30-jarig jubileum Proficiat met het 30 jarig julbileum Veldman stomerij Gortstraat 44a 4331 LC Middelburg |T. 0118-639164 www.netex.nl/veldman ÈLDMAN Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 juni 2011 De Faam pagina 37 JOSIéN I SMITS www.deweekkrant.nl/actie Als je op kickboksen zit dan is het goed nadenken voordat je meedoet aan de officiële wedstrijden. In de ring kan het er hard aan toegaan. Speciaal voor leden die niet aan een echte wedstrijd toe zijn, hebben zes scholen de krachten gebun deld om een demonstratie kickboksgala te geven op zaterdag 2 juli vanaf 13.00 uur in De Spinne in Goes. John de Kok Goes Verwacht dus geen vuurwerk, maar respect, discipline en veelal jeugdige deelnemers vanaf zeven jaar die eerder sa menwerken dan tegen elkaar vechten om samen wat te leren en plezier van hun sport te heb ben. "Dit gala is bedoeld voor leerlingen die wel eens een wed strijd zouden willen doen, maar er nog niet klaar voor zijn. Een belangrijk element is dan ook dat; de deelnemers elkaar geen pijn mogen doen", zegt Robert- jan Schouw. Samen met Afzal Goelamhoesein en Sharon On- zigtig is hij trainer van Team Goes dat het gala organiseert. "Als bijvoorbeeld een trainer ziet dat de low kick van zijn pupil schade toebrengt aan de tegenstander dan zal hij zeggen geen low kicks meer te geven", legt Afzal uit. De gevechten tij- dens het gala bestaan uit twee rondes en er wordt beoordeeld op techniek en discipline. Bo vendien is er geen winnaar en iedereen krijgt een prijs. Ro- bertjan: "De leraren van de scholen kijken samen wie het mooiste vecht en het beste luis tert. Per leeftijdscategorie zijn er extra prijzen voor de best pres terende deelnemers." Ook van het publiek en de ou ders wordt respect en discipline verwacht. "De gastheer zal dat zeker in de gaten houden", zegt Afzal. "Het gaat een leermo ment voor ons allemaal worden, voor de leerlingen, de leraren, de ouders en de officials", vult Ro- bertjan aan. Die officials komen op vrijwillige basis helemaal uit Delft, dat vinden ze bij Team Goes toch ook erg bijzonder en tekenend voor de teamspirit in de kickbokswereld. "Er komt zoveel energie uit de hele groep. Iedereen staat er achter, we krij gen donaties van leerlingen en we hebben ook veel vrijwilligers uit het team", lacht Afzal. Ove rigens is er wel een entree om de kosten enigszins te dekken. "De SMWO heeft mij destijds benaderd om een school op te zetten om zo jongeren samen te brengen. We begonnen in De Spinne, waar Robertjan ook www.deweekkrant.nl/webwinkel net gestart was, een samenwer king was een kleine stap en zo is Team Goes ontstaan", zegt Af zal. De 10-jarige Jamie en zijn 12-jarige zus Amber gaan in elk geval wel meedoen. Jamie: "Het lijkt me leuk om de beste te zijn, maar ik ben wel een klein beetje bang." Amber lacht. "Het lijkt me wel grappig met zo'n helm op." Deelnemers Deelnemers tot 15 jaar vechten in volledige be scherming, boven de 15 in gedeeltelijke bescherming. Deelnemende scholen zijn Jomi-gym, 's Gravenpolder, Team Zeltech, Zierikzee, Team Roan, Sas van Gent, Team Pinas, Spijkenisse, Team KGB, Geldermalsen en Team Goes. Entree 5 euro, tot 11 jaar 2,50 euro. Tycho Fraanje (7) en Rodi Schouw (11) stappen ook in de ring. FOTO: FELICE BUONADONNA ImOfttML mOÖERS Vogel Verhuizingen feliciteert www.autosturm.nl Noordweg 467 - 4333 KE Middelburg Amundsenweg 39 - 4462 GP Goes HYunnpu Vlissingen Tl 0118-41 91 92 I,; Zierikzee Tl 0111 -42 03 44 info@aar.nl www.aar.nl Serooskerke Tl 0118 - 59 26 10 Goes Tl 0113 -24 26 28 Carien Midavaine /l/P) I Accountants- en /7n I Adviesgroep Rijkse I Uw partner in zakelijke dienstverlening in advies in dienstverlening Actief in Stomerij Veldman bestaat eind juni 30 jaar. Begonnen in 1981 in Vlissingen, heeft Ed Veldman nu een zaak in Mid delburg en Goes. Het produc tiebedrijf staat in Vlissingen. Middelburg Ti 0118-67 89 00 "In 1991 zijn we begonnen in Middelburg. Twee jaar geleden heb ik in Goes een tweede zaak geopend. Verder zijn er diverse depots in de belangrijkste woonkernen op Zuid-Beveland en Walcheren. Daar kunnen mensen hun spullen afgeven en na twee dagen weer ophalen. Zo komt onze kwali teitsservice dichtbij de mensen." Ed Veldman is al vroeg in aanraking gekomen met het stomerijvak. Het was eigenlijk logisch dat hij het stokje in het familiebedrijf overnam. "Momenteel verwerkt de stomerij zo'n 700 stuks kleding en andere textiel soorten per week. Eén van Üe meest bijzondere op drachten in de afgelopen jaren was het reinigen van beschermhoezeii van een oud vliegtuig. Verder zijn bruidskleding en dekbedden een vast onder deel in het te reinigen assortiment," aldus Veldman. Vakmanschap is de kracht achter de stomerij en de zeven medewerkers. Al hun ervaring wordt gesto ken in het professioneel reinigen en verzorgen van de materialen. Daarbij wordt gewerkt met hun eigen machines in het productiebedrijf van Sto merij Veldman in Vlissingen. Sinds 2010 werkt de stomerij met FashionCare@. Veldman: "Hiermee behoort onze stomerij tot de selecte groep textielreinigers in Nederland die met dit unieke kwaliteitsconcept werken. Het is een concept voor onderhoud en reiniging van kleding en overig textiel. De kleding behoudt haar oor spronkelijke uitstraling, wordt volledig schoon en weer als nieuw aan klanten geretourneerd."Tijdens de jubileumweek geldt een aantrekkelijke kortings actie van 30 procent korting op de behandeling van alle textiel. Veldman heeft winkels aan de Gortstraat 44a in Middelburg en Westwal 17 in Goes. met dit jubileum! stomerij wasserij

de Faam | 2011 | | pagina 37