A m Eerste C02-neutrale straat Nieuws voor de makelaar Bouw van strandpost De Nolle is begonnen laatste te koop! korting bij levering in de maand juni 2011 Maak kans op een te gekke prijs met een gekke trouwfoto arcus s* Lees wat Henk Spaan deze week of vorig jaar te melden had De koffer in Waarde- cheques voor nieuwbouw woning Tea J 64% VAN DE BOODSCHAPPERS LEEST DÉ WEEKKRANT! Wekelijkse column op deze bijzondere plek in West-Souburg www.villaparkdevrijburgh.nl Makelaars Nieuws Altijd actueel: www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/trouwen Grijpskerke Het informatiepunt Nimmerdor in de eerste C02-neutrale straat in Nederland, gelegen in Grijpskerke, wordt 21 juni geopend door burgemeester Rob van der Zwaag. Geïn teresseerden kunnen in het Informatiepunt Nimmerdor terecht voor alle informatie over de eerste C02-neu- trale straat. In deze straat komen C02- neutrale grondgebonden woningen en een multifunctioneel woonzorgcomplex, ontwor pen volgens de principes van passief bouwen. In een visuele presentatie krijgen bezoekers een compleet beeld van het nieuwbouw- plan Nimmerdor en de toegepaste technieken en bouwmethoden. De eerste fase van Nimmerdor omvat negentien C02-neutrale woningen. Dit zijn twaalf starters- en eengezinswonin gen en twee levensloopbesten- dige woningen in de koopsec tor en vijf levensloopbestendige huurwoningen. Al deze huizen verbruiken weinig energie voor bijvoorbeeld de verwarming en de ventilatie. De geringe ener gie die nodig is, wordt vervol gens gecompenseerd doordat met zonnepanelen elektriciteit wordt opgewekt. Een woon zorgcomplex, met 23 huurap- partementen van Woonburg en zeven koopappartementen, vormt de tweede fase. Gebieds- en vastgoedont wikkelaar AM Zeeland houdt de actie Summer Sale. Woningkopers die snel be slissen ontvangen tot en met 31 juli een waardecheque van 4.500 euro. Geïnteres seerden kunnen zich melden bij AM Zeeland op de Axel setraat 2a in Terneuzen. Ook op zaterdag van 10.00 uur tot 14.00 uur. De kortingsre geling geldt uitsluitend voor kopers die in de betreffende periode een optie nemen op een nieuwbouwwoning van AM Zeeland. Zij ontvangen bij de verkooptransactie de waardecheque die zij kunnen besteden aan de inrichting van hun nieuwe woning. www.infoeco.nl www.amzeeland.nl Villapark DeVrijburgh Prijzen vanaf 425.000,- v.o.n.* Nu kopen direct wonen Locatie:Tuinderij 28 - 29 Incl. Voorjaarsaanbieding Verkoop: Woning Verkoop Garant garandeert bij dit project de inruil of verkoop van uw huidige woning. Woning Verkoop Garant koopt uw eigen woning in tot 70% van de aankoopsom in Villapark DeVrijburgh. Vraag naar de voorwaarden. Ontwikkeling: DINGEMANSE MAKELAARS Telefoon: 0118-65 05 75 www.dingemansemakelaars.nl Makelaars die werken met het software pakket Realworks kunnen huizen -gratis- op Huislijn.nl zetten. Een unieke kans voor meer bezichtigingen. Meer bezichtigingen betekent een snellere verkoop. Kopers kijken op verschillende web sites waar huizen te koop staan. Met 700.000 huizenzoekers per maand staat Huislijn.nl in de Top 3. Met deze kosteloze actie voor makelaars zijn meer bezichtigingen het resultaat, wie wil dat niet? "De bezichtiging is een essentiële stap om een huis verkocht te krijgen en wij zorgen voor het eerste contact tussen koper en makelaar" zo zegt Ronald Barends (directeur) van Huis- lijn.nl. Natuurlijk zijn er meer voordelen. Die staan overzichtelijk vermeld op www.huislijn.nl/realworks. Aanmelden voor deze samenwerking kan via info@huislijn.nl Omdat Huislijn.nl geen huizen van andere sites overneemt is de kwaliteit op deze woningsite erg hoog. Realworks gebruikers kunnen daar zonder kosten van profiteren. jp Kijk op www.hahonderzoek.nl weGeNÖR Media www.deweekkrant.nl/spaan Na de zomer start de nieuwbouw Panta Rhei. FOTO: TOON POPPE Vlissingen De bouw van de strandbewa- kingspost De Nolle is maandag begonnen. De aannemer be gint met het opbouwen van de steigers op het Nollehoofd. De post wordt half juli opgeleverd en vormt een onderdeel van het internationale project 120 Ki lometer Kustkwaliteit en wordt mede vanuit de Europese Interreg-subsidie gefinancierd. Half juli neemt de gemeente de onderkant in gebruik. Er zijn toiletten voor dames, heren gehandicapten. Bijzonder dat de eerste Nederlandse C02 neutrale straat in Zeeland is.

de Faam | 2011 | | pagina 45