SVRZ fietst mee! 23LB Apotheek De Singel fietst voor de goede gezondheid! m op De 24 uur van de boulevard start met muziek en dans Logus wenst alle teams veel succes! Service Apotheek De Singel Singel 9 4382 LLVIissingen /^y www.apodesingel.nl JÊ} Wedden dat we ook u verbazen? www.svrz.nl zorgt in zeeland www.svrz.nl betrokkenbetrouwbaar, persoonlijkpraktisch Bouwbedrijf Kambier. Meesters In maatwerk. Bouwbcdri|l Kambicr bv Postbus -11 4370 AA Koudekerk* Karrcveld 8 4371 GA Koudckcrke tel. Oil 8-55 31 28 fax 0118-S5 31 27 mfo@kamblcr.nl www.kamblcr.nl Meer informatie over SVRZ? Bel of mail de Zorglijn van SVRZ 0900-7879777 (lokaal tarief) zorglijn@svr7.nl WBm LOGUS.NL door Marcel van der Voort "Wethouder Marin de Zwarte geeft vrijdag 24 juni om 19.00 uur het officiële startsein van De 24 uur van de boulevard op het Vlissingse Keizersbolwerk. Burgemeester René Roep fietst zaterdags vanaf 18.00 uur het laatste uurtje en overhandigt de cheque aan MS Research", meldt Frans van Spaandonk namens de organiserende Rotaryclub. De opbrengst van de derde editie van het spinfiet sevenement gaat naar onderzoek naar de ziekte multiple sclerose (MS) bij kinderen. Naast de vele deelnemende teams die een fiets 'kopen' en geld via sponsorkaarten ophalen, zorgen ook anderen ervoor dat het' evenement kan slagen. "Ik doe samen met Fleur, Joëlle, Lea, Noah en Sarfina de openingsdans van het spinfietsevenement", ver telt Emy uit groep acht van de Vlissingse Sint Jozefschool. Dat vind ik leuk omdat wij op deze manier ook meehelpen aan de actie. Eng is het niet, want ik heb vaker voor publiek opgetreden. Wij hebben elke dinsdag geoefend met onze danslerares Rosita de Nooijer. "Onze school is gevraagd om iets te doen voor De 24 uur van de boulevard. Het dansen van de meisjes is vlak voor SVRZ is een zorgorganisatie in Zeeland. Acht zorglocaties, talrijke groepswoningen, Zorg Thuis en een Servicecentrum zorgen voor zorg die aansluit bij de wensen van de cliënten. SVRZ zoekt medewerkers. Kom jij ons versterken? het startsein van wethouder De Zwarte", verdui delijkt leraar Waker Hamers. Ook komt er rond om de openingshandeling muziek van de Jeugd Delta Band en de Delta Band. Rob den Ouden van de muziekgezelschappen: "Om kwart over zes vertrekken alle vijftig deelnemende muzikan ten marsmuziek spelend vanaf de Ridderspoorlaan naar het Keizersbolwerk. En tij dens de openingshandeling van de wethouder zorgen wij voor tromgeroffel. Zo'n actie onder steunen is iets dar je moet doen. Het is een prima goed doel en bovendien gebeurt het in Vlissingen. Ik heb een kennis met de ziekte MS. Dat maak ik van redelijk dichtbij mee. En ik vind het een waardeloze ziekte. Het kan een tijd je stilstaan en dan opeens doorbreken", verklaart hij. Van Spaandonk en de andere Rotary leden zijn druk mee de laatste voorbereidingen van het eve nement. Veel zaken kennen ze van de vorige edi ties en dan gaat het regelen vlot. Nieuw is dat ze de horeca in eigen beheer houden. Van Spaandonk: "Wij Voeren normale horecaprijzen en de bezoekers kunnen volop eten en drinken. De opbrengst is voor het goede doel. Nieuw is ook dat de toiletruimtes dichterbij zijn." Bert van Leerlingen van de Sint Jozefschool doen een openingsdans komende vrijdag. Foto: Jasper Karman. Leiden is de projectleider van de restauratie van het standbeeld van Michiel de Ruijter: "Her beeld staat tijdens het spinfietsevenement niet op zijn plaats." Van Spaandonk vindt het jammer en zegt dat de fietsers vergeleken met vorig jaar aan de andere kant van het Keizersbolwerk staan. Website: www.24uurvandeboulevardnl Goes Showroom: Nobelweg 1T 0113 - 24 95 31 Goes: Albert Joachimikade 33, T 0113-- 21 54 01 Vlissingen: Marie Curieweg 9-13, T 0118 - 69 00 25 Bouwbedrijf Kambier heeft jarenlange ervaring met de meest uiteen lopende en veeleisende projecten. Van een kleine aanbouw, tot de nieuwbouw van een woon/winkelcomp[ex: onze gemotiveerde en hoog-gekwalificeerde medewerkers zien iedere klus als een uitdaging. Maar Kambier gaat nog verder. Samen met u zoeken we bouwkun- én financiële maatoplossingen. En we denken actief en creatief mee over indeling, vormgeving en functionaliteit. Keer op keer slaagt Kambier erin meerwaarde te geven. Wedden dat we ook een onverwachte

de Faam | 2011 | | pagina 24