Schotse bikkels Prettig ieven, ook met zorg SWM 0) 't GrtmtescLwiïj! Kersen Frambozen Bokito van zeven is een langharige knuffelkat Gezond Afvallen MELIESTE Bloemkool {99* Serviceberichten Glashandel Tuinboontjes Al vijfentwintig jaar bij elkaar of pas getrouwd? Win met uw foto of video ScreenLine" Win concertkaarten voor Euterpe Figuurcorrectie Afslankcentér Gegarandeerd verantwoord afvallen Met behulp van Infrarood-afslankcabines Buurtbemiddelaars gezocht: iets voor u? Wilt u meer weten over dit boeiende en inspirerende vrijwilligerswerk, kijk dan eens op onze websites www.buurtbemiddelingmiddelburg.nl en www.buurtbemiddelingvlissingen.nl Of neem contact met ons op: Mourijn van 't Hof coördinator buurtbemiddeling Vlissingen T: 0118-751 455 Pauline Klerkx coördinator buurtbemiddeling Middelburg T: 0118 - 751444 voor een vitaminekuurtje... per stuk heerlijke Livingstoneweg 20, GOES zie: meliesteglas.nl Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Win een mooie prijs! HR++ dubbelglas Spiegels Monumentenglas Douchecabines Hardglazen deuren Glas in lood Vakkundige montage jaloezie tussen dubbelglas Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 juni 2011 De Faam pagina 5 Op zoek naar een nieuwe huisarts of tandarts, die nog patiënten aanneemt of de bezoektijden van een ziekenhuis in Zeeland? Kijk dan bij de Serviceberichten op: www.de-faam.nl De twaalfde editie van de Highland Games op de Oost- Souburgse Karolingenburcht is op zaterdag 18 juni vanaf 9.30 uur. Hoewel het aantal teams is teruggelopen is het programma uitgebreider. Marcel van der Voort Oost-Souburg Er zijn allerlei redenen te be denken waarom er niet langer achttien maar acht teams deel nemen aan de Schotse spelen. De Belgische teams hebben bijvoorbeeld verplichtingen el ders en bij verschillende lokale groepen gaat de leeftijd van de deelnemers tellen. Toch zijn er sterke teams overgebleven die het tegen elkaar gaan opnemen. "Het begint met een parade van de teams met pipes drums door de Kanaalstraat. Burge meester René Roep is gevraagd om het startsein te geven. Voor malig sterkste man van Neder land Wout Zijlstra heeft een programma samengesteld met bijvoorbeeld boomstam gooien, hamer slingeren en gewichten Helaas doen veel minder teams nu mee aan de Highland Games. FOTO: SILWIELEMAKER sjouwen. En daar is ook de eer ste uitbreiding van het spekta kel te bespeuren. "Het gaat om Braveheart Catapult. De teams moeten met een katapult ballen schieten op King Arthur", legt penningmeester Herma Angel van de Highland Games uit. "Ook hebben wij dit jaar voor het eerst Celtic Britain. De deel nemers hiervan laten zien hoe de Schotten vroeger leefden", meldt Angel. Ook is het aantal braderiekramen vermeerderd. Angel: "Op vrijdag 17 juni is vanaf 20.00 uur The Night Be fore. Dan treedt Slan op. Dit is een folkgroep die Keltische mu ziek maakt uit Ierland, Schot land, Engeland en Bretagne. De vier musici spelen ballades afgewisseld met opzwepende jigs, reels en hornpipes op on der andere gitaar, mandoline en doedelzakken. Beide dagen is de entree gratis. highlandgameszeeland.nl Barock Ensemble 30 juni Vlissingen Vlissingen Bokito (7) kwam bij het Dierenasiel Walcheren bin nen als een zwerver en zat helemaal onder de klitten. Na een scheerbeurt en lek ker eten kwam Bokito weer helemaal tot leven. Hij is dol op knuffelen, alleen als hij het aaien beu is dan wordt hij knorrig. Bokito kan bij andere katten, bij honden is onbekend. Hij kan niet bij kleine kinderen, maar wel bij grote kinderen. Of Bo kito graag in een flat woont is onbekend, wel vind hij een tuin erg leuk. Interesse in Bokito? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feest dagen is het asiel gesloten. dierenasielwalcheren.nl De langharige Bokito is dol op knuffelen. FOTO: JASPER KARMAN 0118 - 4.48 448, www.werktvoorouderen.nl Gratis en vrijblijvende figuuranalyse Bel snel: T. 0118-594098 www.studiosanerie.nl heerlijke ZEEUWSE dagelijks verse aanvoer hagelwitte per bakje1 nieuwe oogst per kilo www.groenteschuurtje.nl tel: 0118591459 tussen Serooskerke en Oostkapelle Glashandel Melieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren! www.deweekrant.nl/trouwen ook plissé en rolgordijn geen onderhoud zon- en privacy regulerend strak design HR++ isolerend ideaal voor keuken en badkamer!

de Faam | 2011 | | pagina 5