Groots evenement 30 juni l f sl 1 OWS 'De Combinatie' Armonia en Vida gedoopt Zeeuwse Bibliotheek Carino Alliance; verbinding van Noord en Zuid Nieuw Bonedijke is een wijk in vooruitgang. De bewoners, gemeente en l'escaut woonservice zetten samen de schoud eronder om de wijk een tweede jeugd te geven. Een groene wijk in hartje Vlissingen, waar iedereen; jong en oud, all staan den en gezinnen prettig samenleven en samenkomen in een aantrekkelijke leefomgeving. Bezoek ook eens www.nieuwbonedijke.nl Bewaarexemplaar De twee huurcomplexen Armonia (aan de President Rooseveltlaan) en Vida (Pablo Picass- oplein) zijn gedoopt! De complexen die samen 55 huurappartementen tellen zijn voorzien van een naam bord. Vida en Armonia zijn spaanse namen en beteken resp. 'leven'en'harmonie'. Donderdagmiddag 30 juni vanaf 17.00 uur is er een feestmoment voor Nieuw Bonedijke. We vieren dat de 42 eengezinswoningen aan de Salvador Dalistraat zijn opgeleverd en bewoond, het hoogste punt van Carino (32 koopappartementen) is behaald en de start van Alliance; 24 eengezinswoningen en 16 appartementen aan de Nieuw Bonedijkelaan. En dat allemaal rond het middelpunt van de wijk; de openwijkschool de Combinatie. Om 17.00 uur start het officiële gedeelte en vanaf 18.00 uur is er tijd voor hapje en drankje op verschillende plekken in de wijk. Ook kunt u de school en de woningen bezichtigen. Verder vindt u allerlei informatiestandjes in de wijk. U bent van harte uitgenodigd om een kijkje te komen nemen en met ons mee te vieren dat Nieuw Bonedijke een wijk is waar we als Vlissingen trots op kunnen zijn! ONTWERP SCHOOL/BUURTPLE1N O.W.S. "DE COMBINATIE" ft1" VKW swmww» Verdeeld over vijf verdiepingen biedt woontoren Carino onderdak aan tweeëndertig luxe koop appartementen. Carino komt direct naast het identieke apparte- mentencom- plex Belleza te staan, in een groene parkachtige omgeving aan de rand van de wijk. De woontoren krijgt een fraai uiterlijk met een opvallend ronde vorm waardoor een ideale lichtinval ontstaat, binnen en buiten het appartement, leder appartement be schikt over een zeer ruim balkon of terras met veel privacy. Ook heeft u een eigen parkeerplaats beschikbaar in de ondergelegen parkeerkelder. Bezoek voor meer infor matie eens: www.carino-vlissingen.nl. Het complex is als alles volgens plan verloopt in augustus gereed! Nog even en de openwijkschool is een feit. In januari 2012 wordt de school officieel in gebruik genomen. En bij een school hoort ook een plein. De gemeente start in juni met de aanleg. Het plein is dan (samen met de school) aan het einde van het jaar gereed. fjorc-IcJn,-. .-/if De school is straks het kloppend hart van de wijk. 'De Combinatie' biedt onderdak aan drie ba sisscholen en een scala aan sociaal-culturele en maatschappelijke voorzieningen, zoals een kinderdagverblijf, een peuterspeelzaal, buitenschoolse opvang, een grote sportzaal met ver enigingsruimte, een mediatheek, een consultatiebureau, ruimten voor maatschappelijk werk en vergaderruimten, centrum voor jeugd en gezin (CJG) en een WMO-loket. Atico Boven de school komen twee woonlagen met in totaal 38 huurappartementen (wo ningtype Atico). De appartementen zijn ruim van opzet en kijken uit op een prach tige binnentuin; alleen toegankelijk voor de bewoners van de appartementen. Alle huurappartementen vallen binnen de sociale huursector. Opwww.hurenopwal- cheren.nl kunt u zich inschrijven voor een appartement. Er zijn nog enkele appar tementen beschikbaar! Artist impression binnentuin Atico Alliance; het complex dat de plaats inneemt van 42 etagewoningen en 6 winkelpanden aan de Bonedijkestraat betekent verbond. Voor deze naam is gekozen omdat dit stuk het noordelijk deel (dat bijna is afgerond) en het zuidelijk deel (Engelse wijk) verbindt. Tijdens het grote evenement op 30 juni wordt de eerste paal van het complex geslagen. Alliance omvat 40 sociale huurwo ningen, waarvan 24 eengezinswoningen en 16 ap partementen. Als alles volgens plan verloopt, is de bouw medio 2012 klaar. |$sP Op deze pagina leest u over de vernieuwing van de Vlissingse wijk Nieuw Bonedijke. U vindt hier informatie over de aanpak, de nieuwe woningen, de woonomgeving en de voorzieningen in de wijk. Wilt u meer weten? Bezoek dan: www.nieuwbonedijke.nl Betrokken partijen l'escaut woonservice gemeente Vlissingen Marsaki Nieuwbouwwoningen (koop) Dingemanse Makelaars www.dingemansemakèlaars.nl 0118 650675 Aerssens Pateer makelaars www.aenpmakelaars.nl 0118413920 M2 makelaars www.m2makelaars.nl 0118 442200 Nieuwbouwwoningen (huur) l'escaut woonservice www.lescaut.nl 0118422300 Openbare inrichting gebied gemeente Vlissingen 0118-487000 Voor vragen of opmerkingen over deze pagina kunt u contact opnemen met Renee du Fossé van l'escaut woonservice; 0118 422300.

de Faam | 2011 | | pagina 56