in de tuin Anemonen leuk in vaas en Onkruid wieden zal niemand verbieden Een leuke baan? Alles sproeien Lok ze met vlinderstruiken. Heel geschikt voor kleine tuin. Haal nu je diploma! Wordt dan vakman GWW, straatmaker, machinist*'CS' of machïnemonteur... Bezoek vrijblijvend onze info-avond Brochure aanvragen of meer info? 0800-4464464 (gra»s) www.fabiusopleidingen.nl Fladderende vlinders! Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerker (9 mnd) Financieel Administratief Medewerker (12 mnd) Secretaresse (12 mnd) Breda, dinsdag 21 juni (19:30 uur), Teteringenstraat 42 (FaMus Opleidingen) Goes, woensdag 22 juni (19:30 uur), Bergweg 12 (Jan Ugthart) Breda, Oosterhout, Roosendaal, Bergen op Zoom, Terneuzen, Goes, Hulst en nog 50 lesplaatsen in Nederland Groei Bloei Altijd actueel: de-faam.nl volhouden; als beloning is het karwei snel geklaard en groeit het je nooit boven het hoofd. Kijk intussen altijd uit of je zaailingen tegen komt die je wilt verplanten, eenjarigen van vorige sei zoenen misschien. Met de jaren leer je die zaailingen steeds beter te herkennen. Langdurige droogte? Een bescher mend laagje van afgemaaid gras of compost helpt om de grond rond planten vochtig te houden. Bekijk het filmpje op de site. www.groei.nl/tuiniereninbeeld Zodra je onkruid ontdekt in de border of de plantbedden, ga je aan de slag. Wacht niet tot er een warboel is ontstaan. Schoffel liefst op een droge dag, dan kan het wiedsel ter plekke vergaan. Bij nat weer kun je het beter afvoeren. Blijf controleren of wieden nodig is. Volhouden en nog eens Sommige planten ken je eigen lijk alleen als snijbloem, terwijl het ook erg leuke tuinplanten zijn. Dat geldt bijvoorbeeld voor Anemone coronaria. Dit kroonanemoontje doet het met zijn opvallende bloemen perfect tussen lage beplan ting. De hoogte varieert in volle bloei van 20 tot 40 cm. Er bestaan varianten met enkele en dubbele bloemen, in rood, blauw of wit. Het is een knolgewas: de keiharde, zwarte knolletjes koop je bij bollenkweker of tuincentrum. Tip: week de knolletjes een nacht in water voordat je ze plant; zo raken ze sneller aan de groei. Anemoontjes houden van zon; poot ze 5 cm diep met een onderlinge afstand van 10 cm, op een zonnige, vochtige maar niet natte plek. Wat je nü plant, bloeit eind augustus. Van dit jaar en van menig volgend jaar. FOTO: VISIONSPICTURES.COM Lees Groei Bloei juli Geen specifieke vooropleiding nodig Fabius is een CRKBO erkende opleider 1 ochtend of 1 avond p/w les in meer dan 50 locaties Geschikt voor werkenden, schoolverlaters en herintreders vroe0tooete- f T&êt Een écht vak leren... Binnen 2 jaar je eerste diploma halen en meteen ook rtog een salaris verdienen, is dat wat voor jou? Grijp dan nu je kans en kies voor een baan met spierballen! Bliksemsnel start jij met een vak waarin volop toekomst zit! Want doorgroeimogelijkheden zijn er in de infra meer dan- genoeg, als je maar van aanpakken weet! Kortom, kijk op onze website, bel (voor Brabant; Rienus 06 - 54252472, voor Zeeland; Simon 06 - 51113062) of schrijf ons vandaag nog! Postbus 152 4460 AD Goes, t.a.v. Ate de Bourgraaf Tel. 0113 - 23 00 89 Fax 0113 - 21 64 21

de Faam | 2011 | | pagina 53