NU1 e jaar gratis wonen! Trendy wonen in een luxe a| Vliegende start Warmteservice www.carino-vlissingen.nl Eerste woningen Aria zijn opgeleverd Corino, ronduit genieten in Vlissingen Al het nieuws uit het binnen- en buitenland is te vinden op onze site Nieuwbouw Vraag naar de voorwaarden bij één van de makelaars. thmarsaki Actueel Horeca Traject Effect verhuisd Voor de prijs hoefje het niette laten, voor 199.500,- v.o.n. en een netto hypotheeklast van 650,- p/maand, beschik je al over een appartement metgrote woonkamer, 2 ruime slaapkamers, complete badkamer, groot terras en eigen garagebox in afgesloten parkeergarage. Zaterdag 18 juni a.s.'Rondje van het huis'van 10.00-13.00 uur. Twee superappartementen staan volledig ingericht voor u klaar. Een drukke baan, sportactiviteiten en geen tijd voor het onderhouden van een tuin? Dan is een onderhoudsvriendelijk appartement met ruime kamers en grote terrassen ideaal. Makelaars Nieuws Altijd actueel: www.de-faam.nl www.de-faam.nl Wilt u wonen in Nieuw Middel burg, in 't Veersch Palet in Mid delburg of aan de Groote Markt in Vlissingen? In De Faam staat wekelijks veel over nieuwbouw... Kijk snel op: www.de-faam.nl Zoutelande Horeca Traject Effect B.V. is binnen Zoutelande verhuisd naar de Bosweg 2. Horecamakelaar Danny van Wittene is nu te vinden naast het kantoor van de VVV. Het makelaarsbedrijf bemiddelt in de huur en verhuur, aan- en verkoop en taxatie en exploitatie van horecabedrijven. Horeca Traject Effect B.V. heeft diverse bekende én prominente horecabe drijven te koop staan op Walcheren en zoekt ook actief naar aspirant kopers voor de panden. Meer informatie is verkrijg baar via: 0118-562755 of www.horecatrajecteffect.nl ADVERTORIAL De eerste huizen van Aria in Goes zijn opgeleverd. FOTO: P.R. Goes De eerste woning in de nieuwbouwwijk Aria in Goes is 9 juni opgeleverd. Als eerste zijn de ruime rijwoningen van architect Jaco de Visser opge leverd. In de komende dagen krijgen de andere kopers de sleutel. Zowel voor de nieuwe bewoners als de projectontwik kelaar is hiermee een nieuwe mijlpaal bereikt. Aria is een woonwijk in ontwikkeling aan de zuidkant van Goes. De volgende informatiedag is op 25 juni van 10.00-12.00 uur. Warmteservice Vlissingen opende op 26 januari haar deuren aan de Gildeweg 19. Een goede zet, want inmid dels hebben vele mensen uit Vlissingen en omgeving de weg naar dit handige adres gevonden. De Warmte- service-formule heeft 50 vestigingen in Nederland. Warmteservice biedt een compleet assortiment CV- ketels, (design)radiatoren, vloerverwarming en convectorputten. Maar ook voor sanitair, dakbedek king en instaUatiemateriaal zijn bezoekers bij Warm teservice aan het juiste adres. Het bedrijf verkoopt nagenoeg alle bekende merken en kan iedereen onafhankelijk informeren. Bij Warmteservice worden vaste lage prijzen gehan teerd. Een HR-combiketel Warmteservice Vlissingen heeft veel te bieden. FOTO: P.R. bijvoorbeeld, is al vanaf 689 euro (incl. btw) te koop. Met gratis klokthermostaat. Hulp nodig bij het installeren? Hier voor kan Warmteservice u in contact brengen met betrouw bare installatiebedrijven. De dagelijkse leiding van Warmte service Vlissingen is in handen van Jurren Woortmeijer: "Het is een goed bereikbare lokatie die direct bij binnenkomst een goed overzicht geeft van ons assortiment." Warmteservice Vlissingen, Gildeweg 19, tele foon: 0118-420500 www.warmteseruice.nl Verkoop: 0118 65 05 75 www.dingemansemakelaars.nl aerssens pateer 0118 41 39 20 www.aenpmakelaars.nl Projectontwikkeling: www.marsaki.nl (Antoni Gaudi'park 12)

de Faam | 2011 | | pagina 41