Zeep chocolade Rommel en activiteiten op 15e evenementendag Volg Bruce Parry tijdens zijn fascinerende reis naar de poolcirkel Wordt de maand juni net zo droog als mei? Piet weet het! De Zeeuwse Knoop. De Zeeuwse Knoop. Arctic Circle Het weer Golfclub heeft stemmen nodig Viering langste dag Oorspronkelijk in koper, zilver of goud Oorspronkelijk in koper, zilver of goud Nu.in heerlijke chocola. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 juni 2011 De Faam pagina 38 www.deweekkrant.nl/webwinkel ijjty.picwW* De bekende Zeeuwse Knoop is er nu ook van chocolade en zeep. Sjaak en Lilian de Bruijn van Origineel Zeeuws uit Vrouwenpolder maken ze. De knopen zijn te koop bij diverse verkooppunten. Tara De Vriend Vrouwenpolder De Zeeuwse Knoop is sinds de achttiende eeuw onderdeel van de Zeeuwse klederdracht. De vraag naar authentieke Hollande producten groeit, zo ook de vraag naar de Zeeuwse. Lilian maakte in haar Atelier de Bruijne Beer al kettingen met de Zeeuwse Knoop. Ook geeft zij regelmatig workshops, waarbij de cursisten een eigen exemplaar maken. Dit was een succes. Haar man Sjaak kwam toen met het idee om chocola- tjes en zeepjes te maken in de vorm van de Zeeuwse Knoop. Zeepjes "De zeepjes zijn in verschil lende kleuren te koop. In het zilvergrijs, zwart en wit met Sjaak en Lilian de Bruijn van Origineel Zeeuws. FOTO: JASPER KARMAN een oceangeur. En in het roze en blauw met een heerlijke baby geur. Deze zijn leuk als kraam- cadeautje", vertelt Lilian. De zeep is te koop in 30 gram als mini of gastenzeepje in een klein doosje en in 150 gram met een koord er aan in een luxe ge- schenkperpakking. Chocolade De Zeeuwse knoop bonbons zijn gemaakt van fair trade cho colade en gevuld met een room- vulling. Ze zijn verkrijgbaar in puur, melk en wit. De bonbons zijn per stuk verkrijgbaar en in een geschenkverpakking. Beide geschenkverpakkingen hebben een streep Zeeuwse boerenbond op de verpakking. Website Informatie en de verkooppun ten zijn te vinden op de website van Origineel Zeeuws. www.origineelzeeuws.nl www.de-faam.nl Domburg De Domburgsche Golf Club is genomineerd voor De Golfbaan van het Jaar Ver kiezing. Om een van de pres tigieuze Golfbaan Awards te winnen, moeten zoveel mo gelijk mensen hun stem uit brengen. Wie stemt maakt direct kans op een golfreis voor 2 personen naar De Algarve en mooie wellness arrangementen. Stemmen kan tot en met 30 juni golfbaanvanhetjaar.nl. Oost-Souburg Stichting Dag van de Oude ren viert woensdag 22 juni de langste dag met een gezel lige avond in woonzorgcen trum Nieuw Bachtenpoorte in Oost Souburg. Mr. Dia mond treedt op. Deze artiest speelt op een buikorgel, leuke en bekende liedjes, afgewis seld met korte conferences en grappige goocheltrucs. Het begint om 19.30 uur en toegang is gratis. Biggekerke Rond de kerk in Biggekerke is zaterdag 18 juni de 15e edi tie van de Evenementendag. Er is van 9.00 tot 17.00 uur een grote rommelmarkt met verkoop van tweedehands boeken, cd's en dvd's, speel goed, meubels, huishoudelij ke artikelen en gereedschap. Om 10.00 uur worden de waardevolste zaken bij op bod verkocht. Kinderen kunnen een ritje maken op een pony, zich laten schmin ken of meedoen met spelletjes. Het duo J&J 2 Men Company treedt vanaf 14.00 uur op en verder is er een tentoonstelling van aquarellen en foto's in de kerk en een film over Biggeker ke. Er zijn versgebakken wafels, bolussen en boterbabbelaars te koop. De aftrap van de Eve nementendag begint al op 17 juni met een sponsorloop voor de basisschoolkinderen vanaf 19.00 uur. De opbrengst gaat naar de aidswezen van Stichting Amecet in Oeganda. De Evenementendag wordt voor de 15e keer in Biggekerke gehouden. FOTO: ENTE BREED mk

de Faam | 2011 | | pagina 38