werken Zeeuwse weg Chevrolet Aveo is wereldwijs Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Subaru Forester AutoVermeulen Spotlichts voor Bravo MyLife Scherp gelijnde Opel Astra GTC Ultieme Audi R8 GT Spyder Michelin denkt aan coveren Als vijfdeurs is de nieuwe Chevrolet Aveo een sportief ogend model met voldoende binnenruimte. woensdag 15 juni 2011 W Fiat zet de middenklasse Bravo uitbundig in de schijnwerpers. Dit doet de Italiaanse autobou wer aan de hand van de Bravo MyLife die is gebaseerd op de bestaande Dynamic uitvoe ring. De MyLife beschikt on der meer over mistlampen in de voorbumper die ook dienen als bochtenverlichting, chromen- en pianolak exterieurdetails, 16 inch lichtmetaal, Blue&Me communicatie en twee zone cli mate control. De 140 pk Multi- Air kost 22.250 euro. Driedeurs modellen van de tra ditionele middenklassers krijgen tegenwoordig een steeds spor tievere inslag. Dat laat Opel ook zien aan de hand van de nieuwe Astra GTC. Vanaf 26.645 euro staat de 1.4 Turbo (140 pk) in Sport uitvoering later dit jaar bij de'dealer na lancering op de IAA. Ook de 2.0 CDTi behoort tot de mogelijkheden. Nadruk kelijk loopt de daklijn vanaf de B-stijl naar achteren af. Dit wordt nog eens benadrukt door de driehoekige laatste zijruit. Om van te watertanden, de nieuwe Audi R8 GT Spyder. Als je alle beschikbare technie ken van Audi bij elkaar optelt, kom je aan de nieuwe R8 GT Spyder die technisch uiteraard volledig overeen komt met de R8 GT Coupé. Dat betekent de 560 pk sterke V10 die zorgt voor een sprintje naar 100 in 3,8 seconden en een top van 317 kilometer per uur. Standaard is de zestraps R-Tro- nic. De GT is 85 kilo lichter is dan de V8 Spyder. jk Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 29 juni Goes De J.A. van der Goeskade en het gedeelte van de Houttui nen voorlangs de Action worden herbestraat. Met gunstige weersomstandigheden en zonder onvoorziene moeilijkheden, wordt het werk voor de bouwvakantie af gerond. Vlissingen Tot 15 juli werkt de gemeente Vlissingen aan het fietspad en de parkeerstrook van de Gerbrandystraat, tussen de Zuidbeekseweg en de Vlissingse Kleiweg. Het fietspad, de parkeerstrook en één rijbaan worden afgesloten voor alle verkeer. Voor het fietsverkeer wordt er een omleidingsroute ingesteld via de Zuidbeekseweg en de Wildbaan. Autover keer wordt via één rijbaan geleid. Alle afsluitingen zijn aan gegeven met borden. Vlissingen Het Bellamypark en omgeving worden opnieuw ingericht. Herinrichting Tot 1 juli wordt er gewerkt aan het Beurs plein, de Beursstraat, de Smalle Kade en het zuidelijk deel varl het middenterrein. Het verkeer wordt omgeleid. De werkzaamheden worden afgerond voor de start van de ker mis in juli 2011. Goes De gemeente Goes neemt het asfalt van de Kattendijksedijk, Westhavendijk, Oranjeweg en Oostmolenweg onder han den. Tot en met dinsdag 21 juni 2011 wordt er op vier plaat sen gewerkt. Verkeershinder is helaas niet te voorkomen, maar wordt zoveel mogelijk beperkt, met borden worden de omleidingsroutes aangegeven. Kamperland De Spuidijk in Kamperland is tot de bouwvakvakantie (23 juli) afgesloten voor verkeer. Waterschap Scheldestromen bouwt een nieuw gemaal. Het verkeer van Kamperland naar de Havenweg wordt omgeleid via de Ruiterplaatweg. Bedrij ven aan De Havenweg blijven bereikbaar. Middelburg In- en om de Ruijterstraat, Trompstraat, Piet Heinstraat en Baarsjesstraat wordt tot na de zomer gewerkt aan een nieuwe riolering, aan wegbestrating, aan nieuwe trottoirs en aan parkeervakken. Het verkeer in- en om de betreffende straten wordt door lokale bewegwijzering omgeleid. Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duin straat is in volle gang. Er is veel verkeershinder rond de dorpskern van Koudekerke en door verkeersborden ter plekke worden de omleidingsroutes voor het verkeer aan gegeven. Er is een tekort aan autoban den. In alle Michclinfabrie- ken wordt hard gewerkt om aan de vraag te voldoen. Tij dens de crisis zijn de voorra den bij de bandenbedrijven afgenomen. Nu de economie groeit, neemt de vraag toe. Bovendien speelt mee dat vanwege de grote vraag naar winterhanden er sowieso al een flinke druk heeft gestaan op de productie in de laatste paar maanden. Vanwege het sterk oplopen van de grondstofprijzen denkt Michelin inmiddels ook aan het.vernieuwen van loopvlakken van bestaande banden, het zogenaamde coveren. In dat geval heeft het bedrijf nog wel de no dige logistieke problemen op te lossen. STOER ruimtelijke zin heeft Chevrolet de Aveo goed voor elkaar. Zowel voorin als op de achterbank is er behoorlijk wat plaats. De bagageruimte met 290 liter inhoud is zeer behoorlijk, terwijl de sedan met 502 liter helemaal de kroon spant. De prijslijst begint bij 11.695 euro voor de 1.2 LS. De 1.4 start als LT bij 14.295 euro. De meerprijs voor de sedan be draagt 400 euro. De bekende 1.3 diesel staat voor later gepland. Chevrolet heeft de vernieuwing binnen is. In de stijl van de Aveo zijn trekjes te vin- haar modellenprogramma aardig rond, den van de kleinste Chevrolet, de Spark. De nu ook de compacte Aveo in nieuwste Aveo heeft uitgesproken stoere elementen verschijningsvorm wordt gelanceerd, zoals bijvoorbeeld de ronde koplampen op Het model volgt de bestaande vier- en eeri zwarte ondergrond, de typische Che- vijfdeurs op met exact dezelfde model- vrolet grille en de in de ruitomlijsting op- keuze. De vijfdeurs zal hier het meest genomen portierkrukken achter, worden verkocht, overigens ook in de Chevrolet heeft twee motoren voor de rest van de wereld, want daar is de Aveo Nederlandse markt gereed. Het zijn de op afgestemd. De auto zit in een druk bekende 1.2 en 1.4 liter benzine die respec- bevochten segment waar vrijwel iedere tievelijk goed zijn voor 86 en 100 pk. Het grote fabrikant sterk vertegenwoordigd interieur biedt een mix aan elementen. In nu incl. vakantieklaar-pakket t.w.v. 1.100, •Dé .groene-SUV mét 2.000 kg.trekyerm.ogèn v.a.j.29.995, Confidence in Motion Uw Zeeuwse Subaru 6 Sterren Dealer: Pearyweg 6 I 4462 GT GOES I 0113-561812 I autovermeulen.nl

de Faam | 2011 | | pagina 21