Week krant .ni Racen in een zeepkist Leukste papa van Waltere is Lourens-Jan Hengst! i INKE 5," Zorgstroom weg uit Serooskerke Groen Rui $5 3 Win kaarten Bridesmaids AUTONIEUWS Officiële mededeling: KEUKENSTEGEN ALLES-MOET-WEG-PRIJZEN Win een reis of fotoshoot met je trouwfoto of-film. Ga snel 'naar www.deweekkrant.nl/trouwen Woensdag 15 Juni 2011 3e editie Walcherse Zeepkistenrace Kijk verderop voor 100% korting. ••T- -Mobile- In dit nummer van de merkendealers Midden-Zeeland ztjia, cr weeri reeuwse /viosselei/v oi/üoeperteb -i&,oc> 'mSÈÈSÈ Kraak de kluis op het ZEP C'*XX De Faam Editie Middelburg Jaargang 112 Nummer 24 Oplage 54.435 Win bioscoopkaarten voor de nieuwe, ro mantische komedie Bridesmaids, die vanaf 7 juli te zien is. Of win leuke fiimgadgets. De Faam heeft nog meer leuke Lezersacties Kijk snel op: www.de-faam.nl De alweer derde editie van de Walcherse Zeepkistenrace is aanstaande zaterdag (18 juni). Deze keer in samen werking met de Raboster Zeeuwsche Eilanden en de Delta Dikke Banden Wedstrijd. De drie afzonder lijke evenementen zorgen samen voor een dagvul- lend spektakel op wielen in Westkapelle en omgeving. Tara De Vriend o Westkapelle In vier klassementen racen de zeepkisten tegen elkaar. De klassementen zijn: snelheid; knock-out, de belronde en ori ginaliteit. Bij de eerste ronde telt snelheid en de sterkte van die teams bepaalt de start opstel ling tijdens de knock-outronde. De belronde is een Ter Land, ter zee en in de luchtonderdeel met een ludieke hindernis. Het vierde klassement is voor de meest originele zeepkist,- de prijs voor de creatievelingen. De laat ste prijs wordt bepaald door het publiek. De prijsuitreiking is na de races in Café Kasteel van Batavia. De training begint om 11.00 uur en de Zeep kistenrace start na de finish van de Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden om ongeveer 15.30 uur. Zeedijk Inschrijven kan in Café Kas teel van Batavia tot een half uur voor de trainingen. Daar is het initiatief drie jaar ge leden ontstaan. De perfecte lokatie voor de Zeepkisten race lag voor de deur; de Westkappelse Zeedijk. De bedoeling was en is het evenement laagdrempelig te laten zijn en te houden zodat iedereen, jong en oud, die met een zelf in elkaar ge knutselde zeepkist mee kan doen aan de gezellige races. IW WARMTESERvïcËl CV-KETELS RADIATOREN SANITAIR EN DAKBEDEKKING VASTE LAGE PRIJZEN! 00900-23 56 897 (0900-belnuWS) €o,oi p.m. 49 vestigingen in Nederland of bestel op warmteservice.nl Bij Keuken Kampioen wordt alleen deze week een alles-of-niets- verkoop van showroom- en voorraadkeukens gehouden. De reden hiervoor is dat deze modellen plaats moeten maken voor de nieuwe collectie. Dit is een unieke kans voor u om uw droomkeuken aan te schaffen met kortingen die kunnen oplopen tot wel 70 (zeventig!)%. En met modellen die zelfs tegen elk aannemelijk bod weg mogen. Als u nu bestelt heeft u uw keuken voor de zomer in huis! De directie van Keuken Kampioen laat weten dat deze verkoop niet bedoeld is voor handelaren, uitsluitend particulieren kunnen deze keukens aanschaffen. Deze uitverkoop is alleen deze week geldig in: GOES, Marconistraat 28 (Meubelboulevard Goes), 0113-22 70 77 MIDDELBURG, Mortiereboulevard 28 (Woonboulevard Mortiere), 0118-60 66 90 Kijk voor adressen en openingstijden op www.keukenkampioen.nl ■f Restaurant De Vissershaven Bellamypark 2, Vlissingen 0118 - 412132 5Ü8M9S Op de oproep in De Faam voor de leukste (o)pa van Walcheren kwamen heel wat reacties binnen. Dorien Hengst (12) uit Aagtekerke vindt haar papa de liefste en leukste omdat ze altijd leuke dingen samen doen. "Ik heb een pleegbroertje en zusje en een tweelingzus en papa verwent ons enorm. Hij is gewoon de allerliefste papa van de hele wereld!" Serooskerke Inwoners van Serooskerke, die in de toekomst een bezoek wil len brengen aan Zorgstroom (opvoedspreekuur consulta tiebureau), zijn aangewezen op de bestaande voorzieningen in Middelburg. De zorgorgani satie vertrekt uit het pand aan Noordweg 133 en heeft het te koop gezet. "Zorgstroom was de grootste gebruiker van het gebouw aan de rand van het dorp. En is er bijna helemaal weg", verduidelijkt makelaar Gert Joziasse van Makelaars kantoor Wisse Vastgoed in Dombürg en Oostkapelle. Het gebouw heeft zestien verschil lende ruimtes met onder andere kantoorruimte, archief, keuken, ontvangstruimte, toiletgroepen en vergaderruimte. Het is de vraag of het dorp zorg- en ge zondheidsvoorzieningen terug krijgt. Wel blijft de Mensen- dieckpraktijk aan de Noordweg. Joziasse: "Wij zoeken mensen die zich daar willen vestigen. Zorg- en gezondheid is niet noodzakelijk. Het gebouw zou er gedeeltelijk voor gebruikt kunnen worden en de rest als kantoorruimte. Voor de leef baarheid van het gebied is het belangrijk dat er voorzieningen zijn. Ik denk dat dit een langer traject is. Mensen die zich wil len vestigen met een praktijk be kijken eerst in het dorp hoe de aanloop is. Ik ben met iemand uit de zorgverlenende sector in onderhandeling die belangstel ling heeft om het pand te kopen en zich er te vestigen. Middelburg ZEP Middelburg verwent, 17 tot en met 19 juni, alle vaders. Er zijn diverse leuke winkelacties en zaterdag staat voor BCC Middelburg ifan 11.00 tot 15.00 uur een grote kluis met daarin mooie prijzen. Pak de juiste sleutel, open de kluis en de inhoud is gewonnen! Iedereen met een kassabon, met een besteding vanaf 15 euro bij één van de ZEP-ondernemers, mag meedoen. nafdeling schoenmode ruitersport: TORENSTRAAT 1 4353 AA SEROOSKERKESJB Tel: 0118-591251 www.firmasinke.nl '«22 van voor GroenRijk Middelburg Mortiere Boulevard 2 0118-470400 www.groenrijk.nl mii

de Faam | 2011 | | pagina 1