Open tuindagen stress anasi Mindfulness OPRUIMING bij ogrimarkt Speciale aktie in Vlissingen! "O 6oosHeü sweaters overhemden korte mouw overhemden lange mouw 2 voor overhemden casual I. mouw v.a. kostuums colberts pantalons bodywarmers jacks poloshirts Kijk op onze site en vind die andere fantastische baan Een nieuwe winkel? depressie Vacatures Win kaarten Face Tomorrow Lezers post m@il Zomertraining www.meditatiezeeland.nl v.a. v.a. v.a. v.a. v.a. v.a. v.a. superieure runderbiefstuk 50°9ram van: €7^ panklare oesterzwammen van: Plein 1940 nr. 20 - Middelburg Tel. 0118 - 612508 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 juni 2011 De Faam pagina 13 www.deweekkrant.nl/banen Middelburg Zo vlak voor de zomer heeft de Spot in Middelburg nog een mooi last minute optre den weten binnen te slepen: Face Tomorrow. Volgens de OOR al jaren lang een van Nederlands beste bands. En live is hun reputatie alleen maar groter. Met hun positieve geluimde en harde nieuwe album Face Tomorrow, maken ze een ijzersterke comeback. Single De Fix staat zelfs genoteerd in de hitlijsten. Zanger Jelle is nog immer het stralende middelpunt van de band en mag gerekend worden tot een van de beste rockzan gers. De band is zaterdag 25 juni te beluisteren aan de Beddewijkstraat 15. De zaal gaat om 21.00 uur open en kaarten kosten 5 euro (stu denten 3,50 euro) aan de deur. De Faam mag drie keer twee vrijkaarten voor het optreden weggeven. Heb je interesse stuur dan een e-mail naar: red.faam@whm.wegener.nl en vergeet je gegeven niet. Opent u een nieuwe winkel, is er een jubileum of heeft u een bijzon der nieuwtje of product? Bel dan net als JVDF naar De Faam: 0113- 274024 of kijk op onze website: www.de-faam.nl despotmiddelburg.nl De Open Tuindagen van Groei Bloei afdeling Walche ren worden op vrijdag 17, zaterdag 18, vrijdag 24 en zaterdag 25 juni gehouden. Er zijn dit jaar veertien tuineige- naren die hieraan meedoen. Tara De Vriend t> Walcheren Te bezoeken is de tuin (nr. 143) van de zaaicommissie bij Volkstuinvereniging Levens lust aan de Gerbrandystraat te Vlissingen. Noor Verhoeven en Annemarie Priemis stellen hun tuinen aan de Generaal Eisenhouwerlaan 35 en 54 in Middelburg open. Willeke en Ruud Verschuur stellen de Rammekenshof aan de Ram- mekensweg 11 in Ritthem open. In Ritthem is ook de tuin De Schoone Waardin van Lilian en Rien Boeije aan de Zuidwa- teringstraat 26 open. De tuin van Bep en Piet Cevaal aan de Vrouwenpolderseweg 26 in Se- rooskerke is ook opengesteld. Net als de tuin van Gretha en Bram Louws aan de Oostka- pelseweg 37 in Serooskerke. Be zoekers kunnen ook rondkijken in de Dorpstuun van Jacqueline en Frank Geluk aan de Loodhol 17 in Grijpskerke. De tuin Het Bolwerk aan de Kruitmolenlaan 7 in Middelburg van Trienke en Bob Warns is ook te bezichtigen. Verder is de tuin van Carla en Hans Berg aan de Middelburg sestraat 100 in Koudekerke te bewonderen, de tuin van Maja en Adrie de Wolf aan de Ritthe- msestraat 56 in Oost-Souburg, de tuin De Hontese Duynen van Swen Banga aan de Prelaatweg 10 in Westkapelle, de tuin van Francien en Hans Castel aan de Dorpsdijk 55 in Vrouwenpolder en de Tuin van de familie Ger- retsen aan de Burgemeester Van Woelderenlaan 100-27 in Vlissingen. De precieze data en tijden waar op de tuinen open zijn staan op de website. www.de-faam.nl Lezers kunnen reageren op artikelen in De Faam. Dat kan via de post: Redactie De Faam, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes of via de e-mail: red. faam@whm.wegener.nl Uw reactie moet voorzien zijn van uw naam en adres. U kunt ook een reactie plaatsen onder het artikel op onze website www.de-faam.nl ADRZ (6) Graag wil ik reageren op het onderwerp medische missers bij het ADRZ (25/5). De oom van mijn vrouw is ten gevolge van complicaties van een prostaatoperatie overle den. Volgens de uroloog ging het om een kleine routineo peratie. Na enkele dagen sprong de wond inwendig open. De gealarmeerde uroloog vond het niet nodig langs te komen. Na tien da gen kreeg de familie eindelijk contact met de arts waarbij hij vermelde de ernst van de wondbreuk te hebben onderschat. Tengevolge van deze complicaties zou mijn oom nog tweemaal een operatie moeten ondergaan waardoor hij nooit meer nor maal zou kunnen plassen. Voor het zo ver kwam is hij echter, na een niet opgemerkte long- embolie, week na de eerste ingreep overleden. Ook hier zijn alle aanwijzingen en indicaties weggewuifd. De familie is lang met een advocaat bezig geweest maar door alle tegenwerking van zowel de arts als het zieken huis heeft men deze procedure vanwege financiële omstandig heden moeten staken. M.J. EGBERTS, THORNHOF 6, ARNHEM ADRZ (7) Mijn vader is in november 1996, na een kleine operatie door uro loog dokter Geluk, overleden. Enige dagen na de operatie sprong de wond open. Een hele grote wond en mijn vader had veel pijn. Hij zou na een week uit het ziekenhuis mogen maar er traden complicaties op. Ik kreeg de urloloog na veel aan dringen te spreken. Hij vertelde mij dat hij zich vergist had in de dikte van de buik van mijn vader. Vader zou nog twee ope raties moeten ondergaan, maar kreeg eenlongembolie die te laat werd ontdekt. Hij is overleden. MW. C.M. DE JONGE, PABLO PICASSOP- LEIN 92, VLISSINGEN Pak gevoelens als stress, boosheid en angst aan. Ervaar wat je nü bent en kunt en wat nu op je pad komt. De training: op maandagavond (11 juli t/m 29 augustus) a 8 sessies van elk 2,5 uur 8-15 personen Natuurgeneeskundig Therapeut Joke de Vrieze Tel. 06-22868392, Gapinge lAvooy 29, 29, 69, 29, 179, 98, 59,- 79,- 89, 25,- Er zijn 14 prachtige tuinen te bewonderen op Walcheren. FOTO: P.R. ■<0 u«M! U/L UXO- 150 gram Aanbiedingen uit deze advertentie zijn geldig van woensdag 15 t/m zaterdag 18 juni tenzij onders vermeld. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers, mox. 10 stuks per product per klont. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt is uitverkocht tijdens de aktieperlode ontvangt u een oktletegoedbon (muvop op ortikelen)Agrimarkt Vlissingen, Popegaolenburg 5,4386 DA Vlissingen

de Faam | 2011 | | pagina 13