Kambier op de spinfiets Toe aan een andere baan? Kijk op onze site en vind 'm Help een asieldier Vacatures Tuinconcert bij het Polderhuis RCS Toernooi Mars rond Walcheren Telefoon 0113-227107 Internet www.sunshinegoes.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 juni 2011 De Faam pagina 23 www.deweekkrant.nl/banen In De Faam staat elke week een asieldier van het Dierenasiel Wal cheren. Alle dieren zijn terug te vinden op onze website. Help een dier aan een fijn, nieuw thuis! www.de-faam.nl Westkapelle In de tuin van het Polder huis in Westkapelle geeft een van de vijf orkesten van het Koninklijk Woensels Mu ziekcorps uit Eindhoven op zaterdag 11 juni een bijzon der concert. Dit is ter ere van de tiende verjaardag van het Dagorkest. Het repertoire bestaat uit lichtere muziek en mars- en popmuziek. Het openluchtconcert begint om 15.00 uur en is gratis. Oost-Souburg Op de Alblas in Oost-Sou burg is op 13 juni, Tweede Pinksterdag, weer een jeugd- voetbaltoernooi van RCS. De clubs zijn ingedeeld in poules. RCS, JVOZ, Don gen, Kloetinge, Unitas 30 en Internos zitten in Poule- A. De B-poule bestaat uit: RCS, JVOZ, Zeelandia, BSC, Kloetinge en Dongen. Tot slot nemen RCS, JVOZ, Zeeuws Vlaamse Selectie, Dongen, Zeelandia en de Schouwse Selectie deel aan poule C. De wedstrijden be ginnen om 10.00 uur. "Voor mij is het logisch dat wij met een team meedoen aan het spinfiets evenement 'De 24uur van de boulevard'. Het is een goede zaak dat we geld inzamelen voor onderzoek naar multiple sclerose (MS) bij kinde ren", aldus directeur André Jasperse van bouwbedrijf Kambier in Koudekerke. Het evenement is van vrijdag 24 juni 19.00 uur tot zaterdag 25 juni 19.00 uur op het Keizersbolwerk in Vlissingen. Marcel van der Voort Vlissingen "Mijn bedrijf doet voor de derde keer mee. Het is niet makkelijk om een team bij elkaar te krij gen. Daarom probeflr ik naast mijn eigen personeel mensen extern te benaderen. Dat bete kent dat ik er actief achteraan ga", laat Jasperse weten. En ver volgt: "De personeelsleden die meedoen zijn doorgaans spor ters. Verschillende medewerkers willen ieder jaar graag meedoen en bereiden zich op hun eigen manier voor. Natuurlijk werken ze bij ons in de bouw en zijn daar in beweging. En gezond van lijf en leden. Ze kunnen wel wat hebben", zegt hij lachend. Jasperse heeft gemerkt dat bij zijn medewerkers goed bekend is wat de ziekte MS inhoudt. "Ik ken MS niet van dichtbij, maar wel via andere mensen. Ik hoop dat het spinfiets evenement dit jaar wederom een succes wordt. Het is belangrijk dat wij ons best blijven doen voor de me demens", stelt Jasperse. 24uuruandebouIeuard.nl Vlissingen De Vlissingse Wandel Ver eniging Willen is Kunnen houdt op zaterdag 18 juni voor de veertigste keer de jaarlijkse Mars rond Wal cheren. De afstanden zijn 25, 40 en 65 kilometer. De starttijd voor alle afstanden is om 8.00 uur. Het startbureau is open van 7.00 tot 8.00 uur. De 25 kilometer wandeling voert deelnemers langs en over de duinen en door de bossen naar Domburg, waar in een café een verplichte rust is en de 25 kilometer lopers stoppen. De 40 kilo meter lopers gaan na Oost- kapelle via de binnenwegen naar Serooskerke. De 65 ki lometer lopers gaan via bos en duin en langs de oevers van het Veerse Meer richting Arnemuiden, waar een twee de verplichte rust is. Hierna lopen zij via de polders en de oevers van de Westerschelde terug naar Vlissingen. Meer informatie over de Mars rond Walcheren staat op de website. tuiuiu.iuikulissingen.nl Bouwbedrijf Kambier gaat op de pedalen voor kinderen met MS, FOTO: JASPER KARMAN Geopend dinsdag t/m vrijdag 09.3011 t/m 17.3011, zaterdag 09.0011 t/m 17.0011, donderdag koopavond t/m 21.0011 thuisbez'

de Faam | 2011 | | pagina 23