11e keer Stadsioop -b' PANDORA ~WllS€l^~ Zaterdag 4 juni Nieuwe winkel Win een reis of fotoshoot met je leukste trouwfoto Geef een asielkat een nieuw en gezellig thuis 20 levende standbeelden in het centrum van Domburg van 13.30-18.30 uur Doe mee Klik&Win Win kaarten voor Het Arsenaal Piratenpark en Zee-aquarium i H dit/mvr: 9.30-17.30 uur Walstraat88 - Vlissingen - tel. (0118) 4164 00 zo: Gesloten o.a. Gevallen engel, Poezenvrouwtje, Henk van Zanten, Docent, KantenKaatje, Mondriaan en Rembrandt Organisatie Domburg Actief. Voor informatie: www.domburgstatues.nl Altijd actueel: de-faam.nl luoensdag 1 juni 2011 De Faam pagina 7 Opent u een nieuwe zaak, is er een jubileum of heeft u een bij zonder nieuwtje of product? Bel dan net als Siebel Juweliers uit Middelburg naar De Faam! www.de-Faam.nl www.deweekkrant.nl/trouwen De elfde editie van de Stadsioop Middelburg is vrij dag 10 juni. De hardloopwed strijd gaat over drie ronden van 2,5 kilometer door de binnenstad. Inschrijven voor de Stadsioop kan tot en met zaterdag 4 juni. De organi satie hoopt op een nieuw record aan inschrijvingen. Carien Midauaine Middelburg De route van de Stadsioop is dit jaar iets veranderd. Vanaf het Damplein gaan de lopers nu via de Molstraat en Koepoortstraat de Zuidsingel op. De start, fi nish en doorkomsten zijn als vanouds op de Markt. De wij ziging in het parcours zal naar verwachting tot snellere tijden leiden. Het parcoursrecord in 2010 stond op naam van Steve Brooks met 22,36 minuten en bij de vrouwen Kamille Soud met 26,27 minuten. De Stadsioop start om 19.15 uur met de scholierenloop voor basisschoolleerlingen. Daarna is de wedstrijd geopend voor Aan de Stadsioop kunnen maximaal 750 deelnemers mee doen. FOTO: P.R. individuele lopers en teams. In totaal zal er 7,5 kilometer door de atleten afgelegd moeten wor den. De jongeren leggen één ronde af. Ook dit jaar wordt het start nummer met chip gebruikt en kan de loper zien welke tijd er netto over de afstand van 7,5 ki lometer is gelopen. De invoering van de chip heeft vorig jaar veel positieve reacties opgeleverd. Deelnemers aan de Stadsioop Middelburg kunnen zich tot en met zaterdag 4 juni on line inschrijven via: www. inschrijven.nl. Er zijn maximaal 750 start nummers beschikbaar. Meer informatie over het afhalen van de startnummers, het inschrijfgeld en algemene informatie over de Stadsioop Middelburg is verkrijgbaar bij Adri Koole, tel 0118- 591564. www.dynamica-sport.nl Vlissingen De kat Snoopy is, tussen het maken van de foto en het maken van de krant, opge haald in het Dierenasiel Wal cheren door een lief baasje. Maar er zitten nog een hele boel andere leuke katten in het asiel. Zo is er de-stoere rode ex-kater Wally (3), de kleine zwarte ex-kater Venco (4), de lieve zwart met witte poes Saartje (3), de rode ex-kater Majoor (5) en de verlegen poes Fleur (4). Al Er zitten een heleboel leuke katten in het Dierensiel Walche ren die op zoek zijn naar een thuis. FOTO: JASPER KARMAN deze katten zoeken een gezellig en warm thuis, waar ze zich op hun gemak voelen. Interesse in een kat? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is ge opend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. dierenasielwalcheren.nl Kijk snel op: www.de-faam.nl ONS GESCHENK VOOR JOUW COLLECTIE Charm van sterling zilver tw.v. M 29-EUR. Zolang de voorraad w V Openingstijden: J? ma: 1330-17.30 uur W TV 8 kJ vr.koopav: 19.00-21.00 uur za: 9.30-17.00 uur "telTTnz"^ PANDORA I rmband met Cha^met^n!"^n^n van De gehele zilvercollectie hebben wij op voorraad Goudcollectie gedeeltelijk Start nu met je eigen collectie Koop een zilveren armband met PANDORA sluiting vrolijk deze op met je -v favoriete zilveren charm en we geven je een zilveren charm cadeau*

de Faam | 2011 | | pagina 7