lie City of Dance SWM y\)esr%)on&n MELIESTE Proef met leenfietsen voor een fietsvriendelijke stad Volg alle Klik Win-acties op Twitter 9e x Solexrace 4 halen, 3 betalen Glashandel Klik en wfn Kunstroute Oostkapelle 1) Woonbegeleiding aan huis voor mensen met een psychische beperking en/of autisme. Chocolade Buurtbemiddelaars gezocht: iets voor u? Wilt u meer weten over dit boeiende en inspirerende vrijwilligerswerk, kijk dan eens op onze websites www.buurtbemiddelingmiddelburg.nl en www.buurtbemiddelingvlissingen.nl Of neem contact met ons op: Mourijn van 't Hof coördinator buurtbemiddeling Vlissingen T: 0118 - 751 455 Pauline Klerkx coördinator buurtbemiddeling Middelburg T: 0118-751444 hardglazen HR++ dubbelglas Spiegels Monumentenglas Douchecabines Hardglazen deuren Glas in lood Vakkundige montage Livingstoneweg 20, GOES zie: meliesteglas.nl Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 juni 2011 De Faam pagina 5 www.twitte r.com/ kl i k_en_wi n De 11e editie van het City of Dance Festival is zaterdag 23 juli. Met 50 Dj's, live muzikanten, workshops, veel kunst, creativiteit en straat- theateracts is het de meest complete editie tot zover. Ellen De Vriend Middelburg Tijdens de 'Eleven in Heaven' is bijzonder veel aandacht voor nieuwe muziek, frisse initiatie ven en collectieven die opval len, maar nog niet echt bekend zijn bij het grote publiek. City of Dance is het zeldzame moment in het jaar waar verschillende muziekstijlen samenkomen en ook samengaan. De Housestage op Hof van Tange, de hele dag toch al sterk bezet, bereikt zijn hoogtepunt in de avonduren, met achtereenvolgens Vato Gonzales, R3hab, The Flexican MC Sef live. En als klap op de vuurpijl een afsluitende set van de publiekslievelingen The Partysquad. Ook is de nationale held D-Rashid aanwezig en de ongekend populaire Billy the Klit. De Hard Dance area ont breekt ook op dit festival niet, maar wel in een nieuw jasje. Daar komen: Brumo B-Front, Crypsis, Deepack Reza vs Hu- man Recours, Noise Supressor, Partyraise en MC Apster. Dit jaar is voor het eerst een extra area met livebands: Grand Pa Nick Sessie band, De Hob byisten en Going Dutch die stuk voor stuk serieus rocken. De eerste band do.et op de City of Dance de afsluiting van de avond en heeft al aangekondigd er iets extra bijzonders van te gaan maken. Op de Free Festival gedeelte in de stad kan iedereen zich uitleven op de Markt en in de Creative Garden met de meest bijzondere en creatieve work shops, veel straattheater, het enige House orgel van Neder land en nog veel meer! www.you-dance.nl De Stichting Solexrace Aagtekerke houdt zaterdag 4 juni de negende editie van de Solexrace door het dorp. Er zijn vanaf 14.00 uur drie klassen: ludiek, specials en dames. Kijk in de agenda op: www.de-faam.nl Oostkapelle De deelnemers van Kunst route Oostkapelle vieren op vrijdag 10 en zaterdag 11 juni het eerste lustrum. Omdat het de vijfde keer is dat het evenement wordt gehouden, heeft iedere deelnemer iets gedaan met het getal vijf. Het is op 14 locaties in Oostka pelle, zoals in de Oranjezon- school, de molen en bij ver schillende deelnemers thuis. Er doen 31 deelnemers mee. De meesten zijn woonachtig in Oostkapelle, of hebben er een bepaalde binding mee. Er is veel verscheidenheid in kunstvormen, zo kunnen be zoekers keramiek, schilderij en, beelden, sieraden, quilts, gedichten, miniaturen, an tiek en bonsai bewonderen. Ook is er een theetuin, waar bezoekers kunnen genieten van iets te drinken met een stuk huisgemaakte taart. In deze tuin is er ook een an tiek- en brocante verkoop. Beide dagen zijn de locaties geopend van 10.00 tot 17.30 uur. De toegang is gratis. Folders met informatie zijn verkrijgbaar bij VVV's, cam pings en de Touristshop. Middelburg Op het ZEP-terrein, het Damplein, het NS-station en in de parkeerkelder onder het Stadskantoor staan sinds kort opvallende witte fietsen met gifgroene details. Deze worden momenteel, als eerst fase van een besloten proef, alleen nog gebruikt door een tiental ambtenaren van de gemeente. Gedurende zes maanden doet gemeente Middelburg mee aan de in novatieve fietsproef met het geautomatiseerde fietsverhuur- en parkeersysteem van initia tiefnemer Calllock. De deelne mers aan de proef gebruiken nu nog een pasje, maar binnenkort kunnen ze het ook via een sms'je ontgrendelen. Streven van de gemeenteraad is in 2013 de meest fietsvrien delijke stad van Nederland te zijn. Wie in de volgende fase wil meetesten kan zich aanmelden op de website. www.calllock.nl De leenfietsen worden nu gebruikt door ambtenaren, maar kunnen straks door iedereen gebruikt worden. FOTO: P.R. Thuisbegeleiding in Zeeland: ervaren begeleiders helpen u met het structureren en organiseren van uw huishouden, financiën, dagindeling en vrije tijd. 06-21284617/0118-639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl ««iiiummnnn»» eigen fabricaat Geldig van 6 t/m 11 Juni Kom kijken en proeven! (ook met jaloezie er tussen) Glashandel Melieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren www.kakao.nl LANGE NOORDSTRAAT BO 433 1 CE MIDDELBURG T O 1 1 B 651 553 Eleven in Heaven, de elfde editie van City of Dance, mag je niet missen! FOTO: P.R.

de Faam | 2011 | | pagina 5