WOLF Vragen over de juiste zonbescherming? Volg De Faam nu ook via Twitter Serviceberichten ■a De eerste vijf motorlessen nu voor 99 euro! MEDIQ Zon, zee... vakantiewerk? Twitter 10 jaar Timen aan de Kust Buitenspeeldag Sintjansbuurt Informatie over laatste zorg Snuffelen op de Oude Markt Bushaltes aangepast 40 jaar ruiters Scheldestad rijbewijsshop.nl Bij ons krijgt u passend zonadvies èn een gratis strandtas t.w.v. 12,- bij aankoop van 2 Avène zonproducten. Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 www.wolf.nl Walchers Kort Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl m m Op zoek naar een nieuwe huisarts of tandarts die nog patiënten aan neemt of de bezoektijden van een ziekenhuis in Zeeland? Kijk dan bij de Serviceberichten op onze website www.de-faam.nl Oostkapelle Boeiend, kleurrijk, divers en inspirerend. Onze uitdaging is u elk jaar weer opnieuw te verrassen. Veel mensen hebben de gfgelopen jaren kunnen genieten van deze benadering. In 10 jaar tijd hebben de Oost- kappelse tuinen internationale bekendheid en waardering gekregen. De tuinen zijn op vrijdag 3 en 10 juni en zater dag 4 en 11 juni open voor het publiek van 10.00 tot 17.00 uur. Entree is 2,50 euro per tuin. Honden zijn niet welkom." Te bekijken is de ecologische cottagetuin aan de Noordweg 51; de romantische rozentuin aan de Duinweg 32 en de Landelijke tuin van Lia Jobse aan de Noordweg 60A. Allen vanzelfsprekend in Oostka pelle. Tuinen op Walcheren zoals deze mooie rozentuin, zijn wiuw.tuinenaandekust.nl opengesteld voor het publiek. Middelburg Het Hof van Sint Jan in Mid delburg wordt vandaag (1 juni) omgetoverd tot het wilde wes ten in het kader van de Natio- FOTO: P.R. nale Buitenspeeldag, voorheen Nationale Straatspeeldag. Voor alle kinderen uit de buurt (tot 12 jaar) houdt Buurtgroep Sint Jansgebied diverse activi teiten. Meedoen is gratis. Het is van 13.30 tot 16.00 uur. Middelburg Uitvaartverzorging H. Jobse houdt op 9 juni om 19.30 uur in de aula van het uitvaart centrum aan de Bachweg 2 in Middelburg een voorlichtings avond over de laatste zorg. Deze avond is vrij toegankelijk voor hen die zorg geven in een zorginstelling, verpleeginstel ling, mantelzorgers en belang stellenden. Aanmelden via: hjobse@hjobse-uitvaart.nl Vlissingen Op de Oude Markt in Vlis singen is woensdag 8 juni weer een rommelmarkt. Het is van 13.00 tot 17.00 uur en gratis toegankelijk. Opbouwen kan vanaf 12.30 uur. De deel nemers moeten hun spullen uitstallen op de grond en niet op tafels, aanhangwagens, kramen en dergelijke. Het verkopen van etenswaren en alcohol is met toegestaan. Na afloop van de markt moeten alle deelnemers hun afval zelf meenemen. Middelburg Het grond- en straatwerk be drijf J.D. Infra uit Meliskerke is in opdracht van de gemeente Middelburg begonnen met het aanpassen van een groot aantal bushaltes. De aanpassingen bestaan onder andere uit het verhogen van het perron; het aanbrengen van geleidebanden en -lijnen voor blinden en slechtzienden; het aanbrengen van een instapmarkering en het aanpassen van de hellings- hoeken in de looproute. Deze aanpassingen zijn noodzakelijk omdat de gemeente in 2015, op basis van de Wet gelijke behandeling op grond van handicap of chronische ziekte, veertig procent van de haltes aangepast moet hebben. Dit vergroot de toegankelijkheid van het openbaar vervoer voor mensen met een handicap. Omdat het hier om wettelijk verplichte aanpassing gaat, is er geen inspraak mogelijk. Informatie: Joos Eggebeen van het ingenieursbureau van de gemeente Middelburg via: j.eggebeen@middelburg.nl of 0118-675308. Op het terrein van de manege aan de Gebrandystraat in Vlissingen wordt vrijdag 3 en zaterdag 4 juni het 40-jarig jubileum gevierd van Ruiter sport vereniging Scheldestad. Vrijdag is vanaf 18.45 uur een showavond Zeeuwen voor Zeeuwen waaraan toppers op paardensportgebied meedoen. uiujuj. scheldestad .nl APOTHEEK AANDACHT VOOR AL JOUW GEZONDHEIDSVRAGEN Vakantiewerk en vacatures: www.werktvoorouderen.nl werktvoorouderen WSÊtÊ 088.1000.800 (lok.tarief)

de Faam | 2011 | | pagina 4