4W Ik stress anas Mindfulness WmW OINI ZATERDAG 4 JUNI Scheidsrechte bedreigd ge LowBudgetPC voor betere prijzen NEUROTHERAPIE 6oosfieü o Laat uw stem horen CADEAUWINKEL: depressie pieker er LgwBudgelPC De officiële opening vindt plaats op alle rieten harten nu 30% korting! PRINTSERVICE: Visitekaartjes al vanaf 5,- per 100 Stuks (ez) AANBIEDING Cs Opslag voor bedrijf en particulier Zomertraining www.meditatiezeeland.nl www.lowbudgetpc.nl 3 Wij zijn geopend vanaf 1 juni. Beenhouwerssingel 81a Middelburg Tel. 0118-612880 www.golfnmore.nl info@golfnmore.nl Soif en Culi beginnen SEC D Rommelmarkt VV Serooskerke Eerste van drie Kreeklopen Hardere aanpak moet geweld op de spor Na een wedstrijd gaf een moeder van een speler mij klappen Hangende terrassen zijn bijna klaar Altijd actueel: de-faam.nl Lunchcafé, cadeauwinkel en printservice Scheldestraat 21, 4381 LV Vlissingen Telefoon 0118 441929 Lunchcafé en winkel 0118 441930 Printservice Openingstijden: Maandag 12.00-17.00 uur Dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur Zaterdag is de printservice gesloten Veelzijdig in ondersteuning bij o.a. Adhd, Pdd-nos. Migraine, Depressie, Whiplash, Slaapproblemen, Stress, Burn-out, Fobie en Trauma's Door de meeste verzekeraars worden de kosten (gedeeltelijk) vergoed. Tel. 0118-637374 www.pcs-neurofeedback.nl Oost-Souburg Middelburg 0118-613713 wvzw.city-store.nl Pak gevoelens als stress, boosheid en angst aan. Ervoor wat je nü bent en kunt en wat nu op je pad komt. De training: op maandagavond (l 1 juli t/m 29 augustus) 8 sessies van elk 2,5 uur 8-15 personen Natuurgeneeskundig Therapeut Joke de Vrieze Tel. 06-22868392. Gapinge Asus K53SJ 15.6 inch, 15.6" 16:9 HD (1366x768) Intel® Core™ i3-2310M GeForce® GT 520M 4GB geheugen 320GB Harde schijf DVD RW brander kaartlezer/webcam Windows 7 HP 64bits 2 jaar garantie Ook voor computer reparatie Moederbord of scherm van uw laptop defect? Laat deze repareren voor: €199,- all-in Overige reparaties volgens onze standaard voorwaarden Hardware onderdelen Zoekt u een harde schijf, extra geheugen, videokaart e.d. Wij hebben veel onderdelen gewoon op voorraad tegen lage winkelprijzen Zie onze site voor het assortiment Voor meer Systemen, Notebooks en hardware onderdelen zie onze site: Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 - 17.30 uur, zaterdag 10.00 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 a GOLF i-t CD U bent van harte welkom! Wij voeren o.a. de volgende merken: Adidas. PumaAshworth, Catmandoo. Cobra en Taylormade. Wilt u reageren op een artikel dat in De Faam staat? Uw mening kwijt over een actueel onderwerp? Surf dan naar onze website en plaats uw opmerking bij het betreffende artikel. www.de-faam.nl Vlissingen Sinds kort werken Café restaurant SOIF en Culi Consult Kookstudio samen onder de naam SEC Cate ring. Na al eerder succesvol sa mengewerkt te hebben, hebben de twee dynamische bedrijven uit Vlissingen be sloten om samen een jong en fris cateringbedrijf te be ginnen. De catering is zeer divers. Klanten kunnen bij voorbeeld kiezen uit amuses en tapas, sushi, mini soepjes en luxe hapjes, maar ook uit allerlei buffetten zoals het mossel- of barbecuebuf fet. Inmiddels heeft SEC Catering al een behoorlijke portfolio opgebouwd. Meer informatie via: www.seccat.ering.nl Serooskerke Op Sportpark Noordhout in Serooskerke is zaterdag 4 juni een rommelmarkt. Tussen 9.00 en 13.00 uur kunnen bezoekers tussen de tweedehands spullen rondkijken en genieten van een bakje koffie met een overheerlijke vers gebakken wafel of oliebol. Westkapelle De eerste van de drie Kreeklopen in Westkapelle is op woensdag 8 juni om de Westkapelse kreek. De Kreekloop is de oudste pres tatieloop van Walcheren en stamt uit de zestiger jaren van de vorige eeuw. Twee rondes zijn 5,4 kilometer, gaat over het schelpen pad om de kreek heen. De start is om 19.30 uur. Inschrijven kan vanaf 18,30 uur aan de Ridderkerklaan in Westka pelle. Meedoen kost 2.50 euro per persoon. Scheidsrechters hebben het tegenwoordig zwaar te verduren. "Ik ben een keer op het voetbalveld door een spe ler in elkaar geslagen. Die jongen is bij de vereniging weggestuurd. En ik heb aangifte gedaan bij de politie", bekent scheids rechter René Nijsse (42) uit Oost-Souburg. Marcel uan der Voort Oost-Souburg Het kabinet wil dat justitie het geweld tegen scheids rechters harder gaat aan pakken. Op de Walcherse voetbalvelden kan het uit de hand lopen. Een hardere aanpak moet een einde ma ken aan vecht- en scheldpar tijen, molesteren, bedreigen en beledigen. "Mijn belager sloeg eerst een tegenstan der en voordat ik hem de rode kaart kon geven gaf hij mij klappen. Een week na de aanval stond ik alweer een wed strijd te fluiten", vertelt Nijsse. "Mijn motor is gesaboteerd en na afloop van een wedstrijd gaf een moeder van een speler mij klappen. Omdat ik haar zoon van het veld had gestuurd", zegt Cor Bos (53) uit Vlissingen. En vervolgt: "Met spelers heb ik weinig last. Als het gaat om een beslissingswedstrijd bij degra datie speelt dat belang mee." Scheidsrechter Joost Thoonen (24) uit Oost-Souburg heeft dit jaar een vechtpartij tussen twee - voetbalteams meegemaakt. Vlissingen "Restaurant Waterfront heeft een hangend terras boven het water omdat het een efficiënte uitbreiding is en iets nieuws voor de Vlis- singse boulevard", stelt ei genaar Pedro Ventevogel. Het opvallende terras bij het etablissement aan Boulevard Bankert 108a is afgelopen weekeinde in gebruik geno men. "Het terras is zestig vier kante meter en er passen zo'n vijftig stoelen op. Ik verwacht dat het een unieke stek zal zijn waar de men sen gaan eten en drinken. En dat het extra druk gaat worden", aldus Ventevogel. Op zijn terras kunnen ook rol stoelen dankzij een kleine hel- lingbaan in plaats van treden. "De terrassen zijn opgebouwd uit demontabele, driehoekvor- mige en schakelbare stalen ele menten. De zware stalen voet constructie moet voorkomen dat de terrassen gaan zweven", vertelt de Middelburgse archi tect Joos Nijsse. Zijn Joos Nijsse Architectuur heeft het ontwerp gemaakt. Het werk is uitgevoerd door bouwbedrijf Joziasse uit Vlissingen. In de leuningen is led-verlichting aangebracht. Ventevogel: "Het duurde ander half jaar voordat de vergunnin gen bij de gemeente Vlissingen en het waterschap in orde wa ren. Tijdens het stormseizoen van november tot eind februari is het terras er niet." Jerry van Zuylen van hotel Arion heeft een extra groot hangend ter ras voor zijn bedrijf. Die gaat vrijdag 10 juni in ge bruik tijdens de officiële opening van de hangter- rassen. "Ik vind dat de boulevard hier aantrekke lijker van wordt. Ons ter ras is vierentwintig meter breed en vier meter diep. Er zijn ongeveer negen tig plaatsen. Zo'n terras is bijvoorbeeld leuk voor onze hotelgasten, partijen of een borrel. Zo hangend over het water is dat heel bijzonder", zegt hij. FF

de Faam | 2011 | | pagina 2