uto Jeep Compass voor iedereen Melissa de Jonge wint boodschappen Twee Citroëns C4 e-HDi /Jity voor Rijschool Actief woensdag 1 juni 2011 - pagina 23 Drie weken stond de Chevrolet Spark Bi-Fuel 1.0 LS voor de deur bij de Agri- markt en iedereen kon raden voor hoe veel geld aan boodschappen er in zat. Rob Strating Goes Melissa de Jonge uit Lewedorp zat er met 123,45 euro het dichtst bij, want de Agrimarkt had er voor 125 euro ingestopt. Onlangs kreeg ze de inhoud van de Chevrolet Spark mee naar huis, welverdiend uiteraard. Chevrolet Spark Bi-Fuel Verkoopadviseur Emmanuel Solé van AutoTeam Goes: "Om de aandacht te vestigen op ons spaar- wondertje, de Chevrolet Spark Bi-Fuel, hebben we deze actie in samenwerking met de Agrimarkt ondernomen. Af fabriek wordt de Spark Bi-Fuel 1.0 LS met twee tanks geleverd, een benzine - en een gastank. Beide tanks bevatten 35 liter. Hij is leverbaar vanaf 10.995 euro. Goedkoper rijden kan bijna niet! Chevrolet denkt aan het milieu én aan de portemonnee van de klant. De Spark 1.0 LS Bi-Fuel is daarvan het bewijs, want een volle gastank kost nog geen 20 euro. Bovendien is hij BPM-vrij, hoeft er geen wegenbelasting betaald te worden en heeft hij slechts 14% bijtelling. Voor die 10.995 euro biedt de Spark 5 deuren en 5 zitplaatsen, 6 airbags, mistlampen, airco met pollenfilter, elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels en hij scoort 4 sterren bij de Eu- roNCAP botsproef. De uitstoot is met 110 g/km Co2 emissie bijzonder laag en met een gemiddeld brandstofverbruik van 6,8 liter op 100 kilometer is hij natuurlijk geweldig zuinig!" Agrimarkt De Agrimarkt heeft vestigingen in Goes, Mid delburg, Vlissingen, Roosendaal, Middelharnis en Oud-Beijerland. Op de foto zien we Melissa de Jonge met haar boodschappen, bedrijfsleider Agrimarkt Goes Pascal Zurek en verkoopadvi seur Emmanuel Solé van AutoTeam Goes. Twee instructeurs van Rijschool Actief uit Middelburg hebben voor Citroëns C4 e-HDI van Autobedrijf Van Beek in Ritthem gekozen. Rob Strating Ritthem Rijschool Actief is een gerenommeerd bedrijf dat zijn sporen in de loop van de jaren al ruim schoots verdiend heeft. Menig Walchenaar heeft zijn of haar eerste schreden op de weg van de automobiliteit gezet achter het stuur van een van de auto's van Rijschool Actief. Franchise De instructeurs van Actief rijden op franchiseba sis en mogen dus zelf beslissen met welke auto's er gereden wordt. Ik sprak met Michel Verburg die samen met zijn collega Michael de Hond on langs koos voor de nieuwe Citroën C4 e-Hdi en daar hebben de beide heren bewust voor geko zen. Michel Verburg: "Ik heb al met vele mer ken gereden, maar we hebben nu bewust voor Citroën gekozen, omdat het Franse comfort van deze auto haast spreekwoordelijk is." Milieu Om verder te gana met: „Het milieu speelt voorts een grote rol en de C4 e-HDi heeft een CO2 uit stoot van slechts 109 g/km. Bovendien heeft hij slechts 20% bijtelling voor diegenen die er ook privé mee rijden. Natuurlijk zijn er ook andere merken die aan dezelfde voorwaarden voldoen, maar die hebben meestal driecilinder dieselmo toren en daar waren wij niet zo van geporteerd. Citroën biedt al die voordelen met een 1.6 liter viercilinder commonraildiesel.. Hij bezit 112 pk en een in verhouding groot koppel van 285 Nm bij 2000 toeren. Bovendien is hij geweldig zuinig, want waarden van rond de 1 op 20 zijn heel goed mogelijk." Op de foto zien we de heren Verburg en De Hond samen met vestigingsmanager Adri Contant van het nieuwe bedrijf van Van Beek in Ritthem. hoogt de veiligheid op de weg en helpt je vol vertrouwen (we hebben het niet getest...) modder, rotsen en bospaden te trotseren en wat je verder nog tegen mocht komen. In Goes en omstreken niet zoveel uiteraard. In ieder geval kun je er met een gerust hart op uit trekken, wetende dat een uitgebreide serie veiligheidsvoorzie ningen klaarstaat om de inzittenden te beschermen. Om te beginnen word je beschermd door een robuuste vei- ligheidskooi met kreukelzone om de energie van een frontale botsing te absorberen. De Jeep Compass is er in verschil lende typen. Allereerst de Jeep Com pass Sport. Deze stijlvolle Compass biedt alle ruimte om de bestuurder en passagiers op efficiënte en com fortabele wijze te vervoeren. Met standaardvoorzieningen als een luxe lederen driespaaks stuurwiel met ge- integreerde bedieningstoetsen voor zowel audio, evic als cruise control is de Sport zeer compleet. Daarnaast be schikt de Compass over mistlampen, automatische snelheidsafhankelijke portievergrendeling en een sleutelloos centraal vergrendelingssysteem met afstandsbediening. De Jeep Compass Sport is er vanaf 26.950 euro voor de 2.0 16v Sport H5 2WD. Daarnaast is er de Jeep Compass Limited. Het ver nieuwde design geeft de Compass een verfrissend moderne look. De glan zende chroomdetails op de grille en de verchroomde uitlaateindpijp illustre ren het raffinement van de Limited. Chroomaccenten geven ook een exclu sief tintje aan het instrumentenpaneel, de tunnelconsole en de luchtroosters. Het interieur van de Limited geeft het begrip luxe nieuwe inhoud, met stan daardvoorzieningen als automatische temperatuurregeling, verwarmbare voorstoelen en het optionele Ucon- nect navigatiesysteem. De Limited is er vanaf 29.710 euro voor de 2.0 16v Limited H5 2WD. Marjolijn Hordijk maakte de foto. De medewerkers van jan Hop in Goes geven graag meer informatie over de nieuwe Jeep Compass. www.janhop.nl heeft de Jeep iets authentieks. Door Marina Meijers Goes Wat een leuke bijkomstigheid van deze nieuwe Jeep is, is dat deze zeer betaalbaar blijkt te zijn. De Compass is met een 'vanaf prijs' van 26.950 euro vriendelijk geprijsd en deze prijs doet absoluut niks af aan de kwaliteit van de Jeep Compass. Bovendien werd ons vooroordeel 'hij zal wel duur in gebruik zijn' gelijk door verkoopadviseur Bob van der Laan in de kiem gesmoord. Niks duur in gebruik: het brandstof- gebruik, gecombineerd binnen en buiten de stad ligt rond 13,2 kilometer per liter. Daar kun je mee thuis komen dus. Zoals gezegd is de Jeep Compass een authentiek Jeepmodel. Rechttoe recht aan en een tikkeltje robuust. Wel een auto waar zowel mijn bijrijdster als ik beiden van houden. De leuke vierkante portiergrepen achter zijn een opvallend detail. Verder zit je natuurlijk reuze comfortabel in deze hoge wagen. All-rounder De Jeep Compass is een echte all-roun- De Jeep Compass is werkelijk nog hagelnieuw wanneer ik deze ophaal bij Jan Hop in Goes. Het model is helemaal van nu maar toch der met beproefde Jeep eigenschappen, zoals de leverbare Freedom Drive I- vierwiel-aandrijving. Dit systeem ver-

de Faam | 2011 | | pagina 23