Hoe zit het met jouw verzekeringen? Zomerse hossa's, swing enjazz! Speciale aktie in Vlissingen! Win een ProCamp voetbalkamp en word^ jjgp een betere speler Tuin Buttinge open Kan het zijn datje dubbel verzekerd bent? Betaal je niet teveel voor je verzekeringen? Welke risico's loopje eigenlijk nog? Bieden je verzekeringen voldoende dekking? Maak nu een afspraak met een SNS Adviseur Klik en win gf*' "Feest op een, hopelijk zomerse avond, in Middelburg" Nieuwe Burg 19 4331 AG Mi Bank van een veilig gevoel roerbak kastanjechampignons van: runderschnitzels van: €6f5 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 1 juni 2011 De Faam pagina 12 Herken jij jezelf in één van de vragen hier- boven? Dan is het de hoogste tijd voor een gratis verzekeringscheck. Want door je slimmer te verzekeren kun je geld besparen en risico's beter afdekken. Een SNS Adviseur kan het je precies voorrekenen. Dus maak vandaag nog een afspraak. Loop binnen in onze SNS Winkel of kijk op snsbank.nl/ verzekeren voor meer informatie. www.deweekkrant.nl/actie Dit jaar is, tijdens Pinksteren, weer een groots opgezet jazzfestival op het Abdijplein in Middelburg. De hoofdacts zijn nu bekend en ook dit keer weer meer dan bijzon der. De Faam heeft alvast de headliners verzameld en kaarten zijn al te koop. Redactie Middelburg Zaterdag 11 juni is vanaf 21.30 uur de Braziliaanse Tania Ma ria en band te beluisteren. Zij is een dame op leeftijd, maar verre van bejaard. Deze koningin van de Braziliaanse jazz is begiftigd met een onverwoestbare drive. Dat is te zien aan haar show met zomerse bossa's en volop nie mand ontziende Latin swing. Het feest gaat door tot ver na sluitingstijd. Het Joey Calderazzo Trio is zon dag vanaf 20.00 uur te horen. Gelet op de naamgever van dit trio zou je bijna denken dat het Latin-gebeuren nog een vervolg krijgt, dat is echter geenszins het geval. De kenners weten namelijk dat pianist Calderazzo de muzikale tweelingbroer van Branford Marsalis is, zoals wel licht diens broer Wynton dat vroeger was. Toegegeven, het is lichtelijk frustrerend, dit is het Branford Marsalis Kwartet, zonder de grote saxofonist zelf. Maar de harde kern van dit fa- meuze Amerikaanse ensemble is ook niet te versmaden. Kytecrash Bijzonder is Kytecrash, dat vanaf 21.30 uur op het podium staat. Normaliter worden Ne derlandse acts zelden of nooit Kjk in de agenda op: www.de-faam.nl De Middellandse Zeetuin in But tinge (2000 m2) heeft een nieuwe locatie geheel in Marokkaanse sfeer. Beslist te moeite waard om te komen kijken vanaf zaterdag 4 juni. uitverkoren tot headliner van het Jazz Festival. Niet vanwege een misplaatst kosmopolitisme, maar simpelweg omdat Neder landse acts vaak net dat ietsje tekort komen, vergeleken met bepaalde buitenlandse tegen hangers. Kytecrash is een fusie, een symbiose van het orkest van Kyteman (alias voor trompettist en bandleider Colin Bender) en de elektrische band van Eric Vloeimans. Duitse Three Fall Maandag 13 juni is vanaf 14.00 uur het Duitse Three Fall te zien en te horen. Het trio, waar van de drummer grossiert in snoeiharde hip hop beats en nog meer van dat fraais en de beide blazers (saxofoon, trombone) afwisselend de baspartijen voor hun rekening nemen, om zich vervolgens te buiten te gaan aan zwaar swingende composities en solo's. Twee uur later staan de Fun Lovin' Criminals voor het De Fun Lovin'Criminals zijn maandag 13 juni te beluisteren. FOTO: P.R. voetlicht. Een lichtelijk maffi oos ogend Italiaans Amerikaans trio, dat funk, jazz, blues, hard rock en hip hop combineert met humoristisch sarcastische video clips. Aan het van de jaren ne gentig scoorden zij wereldhits als Scooby Snacks en Loco. www.jazzmiddelburg.nl Kaarten passe-partouts zijn al te bestellen! Kaarten voor het Jazz Fes tival in Middelburg kosten in de voorverkoop 19,50 euro. Op de avond zelf zijn de kaarten voor 24,50 euro te koop. En passe-partouts kosten nu 52 euro. In de voorverkoop via: 0900- 3300033 www.theaterverkoopzee- land.nl 400 gram 500 gram Aanbiedingen uit deze odvertentie zijn geldig von woensdag 1 t/rn zaterdag 4 juni tenzij anders vermeld. Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers, max. 10 stuks per product per klant. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt is uitverkocht tijdens de aktleperiode ontvongt u een aktietegoedbon (muv op op artikelen)Agrimarkt Vlissingen, Papegaaienburg 5,4386 DA Vlissingen

de Faam | 2011 | | pagina 12