Walcheren SUPERAANBIEDING!!! 0P=0P Wel oppasoma of -opa maar nog geen subsidie? i GRATIS digitale TV voor 1.450,- "DE BESTE TV TER WERELD! BEELD - GELUID - WITGOED Koop een tekstlink in mei en krijg er gratis een maand bij X£ Uit het Zakenhart uan... "B Tl TECHNO JANSSEN Loewe XELOS SL 37 zilver (94 cm) Full HD De vakpers zegt: Nog enkele Loewe demo-modellen met hoge kortingen 0P=0P Bereik lokale doelgroep online! Lingerie bij Anne-Marie Kanoën waterfietsen Dierenzaak T J's Pet Store sluit Tilroe's digitale (bril)paskamer Vrijwilligers Gors gezocht Domino's Pizza opent Dagboottocht Zonnebloem Scheidestraat 82 Vlissingen, tel. 0118-415737 Koop bij de man die het ook repareren kan Nu van 1.999,- Inclusief bezorgen en plaatsen, 3 jaar garantie Openingstijden ma.-di.-do.-vr. 8.30-12.00 u. 13.00-17.30 u. za. 9.00-17.00 u. woensdag gesloten. www.technojanssen.nl Ook voor vervanging van inbouwapparatuur een vakkundig adres Zaken Hart Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/maakmedia Anne-Marie de Koning is aan de Sint Jacobsstraat in Vlissingen Belissimo begonnen, een zaak met lingerie voor alle maten. Opent u ook een winkel neem dan contact met ons op! www.de-faam.nl De pagina Uit het Zaken- hart van Walcheren staat elke week in De Faam. Om de week aangevuld met on dernemer snieuws. Opent u een nieuwe winkel, is er een uitbreiding of verhui zing, een jubileum of iets bijzonders? Mail dan de redactie: red.faam@whm. wegener.nl of bel: 0113- 274024. Middelburg Zeeland Boten Verhuür heeft vorige week weer het start schot gegeven voor het kanoën en waterfietsen op de grachten van Middelburg. Het bedrijf is vorig jaar met deze nieuwe ac tiviteit begonnen. De opstap is op het Prins Hendrik dok aan de Dam in Middelburg. Een tochtje op het water reserve ren kan via de website. zeelandbotenuerhuur.nl Vlissingen T J's Pet Store aan de Lange Zelke in Vlissingen is gesloten. Eigenaar Ton de Witte stopt er na -15 jaar mee. Volgens hem trok de klandi zie, na het Fonteyne debacle, niet meer voldoende aan. De verandering van Pets Place naar T&J's Pet Store in mei 2009 bracht niet op wat hij verwachtte. De Witte gaat ver der als diermedisch adviseur. Het pand aan de Lange Zelke (naast Bakker Bart) staat nu leeg. Vlissingen Bij Tilroe Optiek in de Walstraat in Vlissingen kun nen brillen nu ook online ge past worden. "We hebben een digitale paskamer. Vanachter de computer gaat het brillen passen nu heel eenvoudig. Klanten maken een digitale portretfoto en passen daarop de brillen. Met één klik kun nen zij, in korte tijd, heel veel brillen uitproberen. Favoriete brillen kunnen ook doorge maild worden naar vrienden of familie. Deze monturen kunnen vrijblijvend gere serveerd worden bij ons om in de winkel live te passen", legt Edwin Tilroe uit. In de digitale paskamer is een brede collectie monturen te vinden, van uiteenlopende merken en in diverse prijsklassen. De paskamer is te vinden via: www.tilroe.nl Vlissingen Vrijetijdsbesteding Walcheren van het Gors is op zoek naar vrijwilligers die activiteiten willen uitvoeren voor mensen met een lichte verstandelijke- en of lichamelijke beperking. De vrijwilligers worden profes sioneel ondersteunt door een beroepskracht. Nu is er al een eethuis waar deelnemers onder het genot van een maaltijd andere mensen kunnen ont moeten. Voor uitbreiding van het eethuis worden vrijwil ligers gezocht die graag koken, gasten ontvangen en houden van een gezellige sfeer. Babbels en Knabbels is een ontmoe tingsplek voor deelnemers met een beperking. Hier worden allerlei activiteiten door vrijwil ligers aangeboden: spelletjes, bakken of knutselen. Maar ook een fiets- of wandeltocht, een uitstapje naar het strand, theater of bioscoop. Fotogra fie, muziek, trommelen, een kookclub zijn onder andere interesses die erg leven bij de deelnemers. Meer informatie via: 06-25511574. Vlissingen Domino's Pizza opent bin nenkort een nieuwe vestiging op de hoek van de Coosje Buskenstraat en de Badhuis straat aan het Betje Wolffplein. In het pand was voorheen een makelaarskantoor te vinden. Op dit moment wordt hard gewerkt aan het interieur en het personeelsbestand. De precieze openingsdatum is nog niet bekend. Middelburg De afdeling Middelburg van de Zonnebloem houdt op vrij dag 17 juni een dagboottocht op de binnenwateren van Zee land. De boot vertrekt vanaf de Loskade in Middelburg om 9.00 uur, deelnemers kunnen vanaf 8.30 uur aan boord. Deze tocht is bedoeld voor lichamelijk beperkte menSen, jong en oud. De dag wordt ge heel verzorgd door vrijwilligers van De Zonnebloem en kost 30 euro, dit is inclusief diverse drankjes, koffie en een warme maaltijd. Aan boord wordt er een verloting gehouden, waarvoor diverse ondernemers prijzen beschikbaar gesteld hebben. Reserveren kan tot 8 juni via 0118-582942. Éfeg? :4 - iligp: 7G-" - Met ingebouwde digitale HD kabeltuner - CI+ geschikt - Digitale radio - USB-aansluiting - 3 jaar garantie - draaibaar op de voet Alles bedienbaar met één simpele afstandsbediening. WW

de Faam | 2011 | | pagina 6