Gratis of 88 euro? HEERLIJK ZACHT WATER IN ZEELAND Stampertje is eerste konijn in het nieuwe Dierenasiel Giashandel MELIESTE DE ZEEUWSE FIETSVIERDAAGSE STAAT WEER IN DE STEIGERS Drie of vier onbezorgde en romantische dagen aan de Rijn Serviceberichten Klik en win Kennedymars in Zeeland Livingstoneweg 20, GOES zie: meliesteglas.nl Showroom geopend: ma. t/m vrij. van 8.00 tot 17.30 uur. Van 26 t/m 29 juli wordt deze georganiseerd maar u kunt nu al inschrijven. Tot 1 juli zelfs met korting! Start en finish zijn weer in Sportpunt Zeeland Goes start 8.30 - 13.00 uur afmelden tot 17.00 uur afstanden 25-40-60 km Voor inlichtingen: www.fietsvierdaagsezeeland.nl of 0113-223016 en de Zeeuwse VW kantoren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 25 mei 2011 De Faam pagina 5 www.deweekkrant.nl/actie Op zoek naar een nieuwe huisarts een tandarts die nog patiënten aan neemt of de bezoektijden van een ziekenhuis in Zeeland? Kijk dan bij de Serviceberichten op onze website. www.de-faam.nl Klaverblad Zeeland heeft alle 13 Zeeuwse gemeenten gevraagd welke kosten zij burgers met een functiebe perking in rekening brengen voor parkeerfaciliteiten in de eigen gemeente. Hieruit blijkt dat er per gemeente grote verschillen zijn in de bedragen die burgers moeten betalen voor een parkeerkaart, een keuring of een eigen parkeerplaats. Redactie Walcheren In Sluis en Borsele betalen gehandicapten bijvoorbeeld niets voor een parkeerkaart. In Middelburg en Veere betalen zij respectievelijk 40 en 88,50 euro. Om een parkeerkaart te krijgen moeten gehandicapten gekeurd worden. De kosten hiervan lopen uiteen van gratis tot 183,55 euro. De meeste ge meenten nemen de kosten voor eigen rekening. Vlissingen echter brengt stan daard 183,55 euro in reke ning. Voor de aanleg van een Voor mensen met een functiebeperking maakt het veel uit waar zij wonen, wat kosten betreft. FOTO: P.R. eigen parkeerplaats brengen de Zeeuwse gemeenten zeer uit eenlopende bedragen in reke- ning. Van gratis in bijvoorbeeld Borsele of Tholen tot 306,55 en 570 euro in respectievelijk Vlissingen en Schouwen-Dui- veland. Kosten parkeerkaart: Veere: 88,50 euro Middelburg: 40 euro Vlissingen: 7,75 euro Kosten keuring parkeerkaart: Veere: geen Middelburg: geen Vlissingen: 183,55 geen te ruggave Kosten parkeren: Veere: geen Middelburg: gehandic.parkeer- plaats gratis met parkeerkaart Vlissingen: gehandic.parkeer- plaats 3 uur gratis met parkeer kaart Vlissingen Wandelsportvereniging De Vrolijke Tippelaars houdt in de nacht van 28 op 29 mei de vijfde Kennedymars in Zee land. De Nachttocht begint om 24.00 uur in Bergen op Zoom en eindigt in Vlissin gen. De tocht is 75 kilometer lang en vertrekt vanaf café de Raayberg. Via Krabbendijke en Kruingen komen de deel nemers in Hansweert voor de eerste grote rust. Om 5.30 uur wordt er in Hans- weert gestart alwaar er ook ingeschreven kan worden voor de laatste 45 kilometer. Van Hansweert via 's gra venpolder, Ovezande naar 's Heerenhoek voor de rust. Vervolgens via Nieuwdorp, Quarlespolder, Scheldepoort naar de finish in Vlissingen. De Kennedylopers doen nog een extra lus van 5 kilometer over de boulevard van Vlis singen. Om de ongeveer 5 kilometer een wagenstop en verplichte rusten in Hans weert en 's Heerenhoek. Verplichte snelheid tussen de 6 en 7,5 kilometer per uur. Meer informatie via wsvdvt@zeelandnet.nl. Tara De Vriend Stampertje is het eerste ko nijn dat in het gloednieuwe Dierenasiel Walcheren in Vlissingen woont. Stam pertje is een jong konijn, een vrouwtje, en is dol op knuffelen. Ze houdt er van om opgepakt en geaaid de worden. Stampertje is niet schuw en is op zoek naar een baasje die goed voor haar zorgt. Ze vind het fijn om af en toe wat extra be weging te krijgen, bijvoor beeld in een buitenren of los in de tuin. Interesse in Stampertje? Kom dan eens kennismaken. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feest dagen is het asiel gesloten. dierenasielwalcheren.nl Stampertje is een schattig konijn. Nu ze in de krant staat is er vast een leuk baasje te vinden. FOTO: JASPER KARMAN HR+ dubbelglas met de dikte van enkelglas! 4> Giashandel Melieste is slechts 11 min, vanaf de nieuwe tunnel kanaal Walcheren Wekelijkse kalkpoetsellende? Bent u het wekelijkse poetsen en schuren in badkamer en keuken met agressieve poetsmid delen, kalkoplossers en azijn spuugzat. Wilt u een schone vaat? Wilt u lekker zacht haar zonder klitten, geen huidirritatie en geen droge huid na het douchen? Wilt u helder, schoon, lekker zacht drinkwater zonder geurtje? Voor montage en na montage van c "1-malige aanschaf=levenslange fabrieksgarantie" Kalkrijk water in Zeeland. Bijna elk Zeeuws huishouden weet uit ervaring, dat kalkaanslag heel wat schade en extra kosten kan veroorzaken: o.a. de energie- en waternota's nemen toe, de levensduur van boiler, geiser, (stoom)doucheca- bine, stoomoven, vaatwasser, wasmachine, (ther- mostaatjkraan en combiketel worden drastisch verkort, reparaties en vervanging zijn duur. "De onnodige wekelijkse poetsellende'.' Wilt u een douchecabine, ramen en auto zon der strepen en watervlekken? Wilt u mooie beloften of resultaat? U ziet door de bomen het bos niet meer. Bijna alle waterontharders zijn uniek, het beste, het goedkoopste maar zonder retourgarantie. Wij verkopen geen waterontharder, maar resul taat. Bij montage laten wij u meteen het ver schil zien, proeven, voelen en ruiken. Daarna mag u hem in uw dagelijkse huishouden zelf uitproberen. U mag de vele voordelen zelf erva ren. U bepaalt zelf wat goed is en wat niet goed is. De duurzame ISO 9002, ISO 9001-2000, ISO 9001-2008 en QA gecertificeerde geprodu ceerde Alpine Water Descaler No.1 wordt met een levenslange fabrieks(omruil)garantie en een 2 maanden OP PROÉF niet goed geld terug garantie geleverd. Hij wordt gratis ge monteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "Het tandenpoets+nachtkastjeglas'.' Informatie en bestellen: FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475 - 527 516 Info: http://www.awd2000.nl

de Faam | 2011 | | pagina 5