lt Vlaanderen in huis BRUNCH Alleen voor 16 plus Wasmachine kapot? r FAIR] vj v Iets te vieren? deltamarina Uitgaan Trouw- en faïriiliefedlffl K m Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg ZEEUWSE ROZENTUIN KATS vrijdag, zaterdag en zondag 27, 28 en 29 mei open van 10.00 - 18.00 uur Entree 5,00, kinderen gratis. Parkeren gratis. www.zeeuwserozentuin.nl Verhuur ruime partyzaal HET VEERHUIS Visliefhebbers opgelet!! Klassieke Bouillabaise 19,50 P-P' nd Altijd actueel: de-faam.nl Zin in een leuke expositie? Of behoefte aan leuke uitgaans tips? Of wil je weten welke films er in het Merral draaien? Neem dan een kijkje op onze site. www.de-faam.nl Welkomsdrankje Luxe warmbuffet Soepen Luxe dessertbuffet Luxe koudbuffet Koffie en thee Kinderen t/m 2 jaar gratis. Kinderen 3 t/m 11 jaar 10,- Keuze menu Diner compleet Landlustweg 1, Nieuwdorp. T. 0113 61 25 89 voor meer info: www.landlust.nl Aftrap is voor Tom Pintens en Buurman liep hij Stef Kamil Carlens tegen het lijf. Carlens was onderdeel van de A Beatband, die later zou worden omge doopt tot Moondog Jr. en nog veel later internationaal furore zou maken onder de naam Zita Swoon. Tom Pintens slaagde erin om een verrassend stevige gitaarplaat te maken en toch trouw te blijven aan de drome- rig-filmische sfeer die zijn twee vorige albums kenmerken. Voor dit nieuwe album ging hij in zee met het Nederlandse label Excelsior Recordings, wat a match made in heaven bleek. Live wordt hij bijgestaan door Björn Eriksson op gitaar en bas (Maxon Blewitt, The Part- chesz, Admiral Freebee), Stijn Cole op toetsen en beatbox (Colepark) en Tijs Delbeke op bas, gitaar en trombone, een muzikale symbiose die zorgt voor een stuwende, steeds boeiende liveset. In België is de al tien jaar meedraaiende for matie van zanger/tekstschrijver Geert Verdickt een begrip. De groep is erin geslaagd om in het niémandsland tussen Vlaamse rock, kleinkunst en Nederlandstalige pop (ergens tussen Noordkaap, Zjef Vanuy tsel en The Scene) een geheel eigen plaats te creëren. Dat alles dankzij knappe lied- FOTO:PR jes met een sterk beeldend karakter. Het is geen toeval dat Verdickt ook als video journalist diep menselijke portretten maakt, voor onder meer de VPRO. De Spot is een vooruitstre vend en jong podium voor muziek, theater en dans. Er zijn concerten, theater voorstellingen en work shops als DJ, theaterim provisatie en popmuziek. Begin 2007 opende het poppodium haar deuren. Zaal open om 21.00 uur. Kaartverkoop via www. theaterverkoopzeeland of 0900-3300033. Guido Weijers treedt 27 en 28 mei op in Theater De Mythe in Goes. Zijn voorstelling Axestos (16+) is rauw en hard als beton, maar ook zacht als dons. Actueel, scherp, genadeloos en megagrappig. Aanvang voorstellingen: 20.00 uur. Kaartverkoop via www.theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300033. FOTO: CAMIEL DONDERS design en kunst duurzaamheid en milieu interieur en decoratie huis en tuin workshops streekproducten lifestyle/bodyverzorging Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p." 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p." Feestavond - dranken en hapjes All in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 Restaurant Veerdam 7, 4484 NC Kortgene www.het-veerhuis.net KORTGENE Donderdag gamba-avond groot bord gamba's met een keuze uit 5 verschillende bereidingen voor de prijs van 19,50 p.p. Bij ons elke vrijdag visdag zo van de vismijn Coiijnsplaat keuze uit verse: sliptong, kabeljauw, paling, schar, tarbot voor de ongelooflijke prijs van 17,50 p.p. Zondag: Traditioneel Zeeuwse Stokvis of vo°r Graag even reserveren op tel. 0113 - 301 782 (privé t.n.v. F. F. Hameiink) of 0113 - 301 693 (restaurant Het Veerhuis)

de Faam | 2011 | | pagina 49